м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung

Оптимальна кривизна і підтримка інтерактивності дисплея піднімає рівень занурення в події на екраніГості п'ятизіркових гоcтініц…
Забезпечте своїм гостям доступ до преміальних сервісів за допомогою готельних телевізорів Samsung HE69XЗ огляду на…
Запропонуйте гостям IP контент і сервіси на екрані готельних телевізорів серії Samsung HE590З огляду на…
Створіть більш комфортну атмосферу для гостей за допомогою готельного ТВ Samsung HE470  Нові готельні дисплеї серії…
Розширюйте можливості надання контенту в номери за допомогою готельного дисплея Samsung HE460Оскільки гості вимагають від…

Самсунг - телевізори для номера готелю, які поєднують в собі інноваційні технології XXI століття і якісні елементи. Саме такий дует дозволяє користувачеві переглядати відео у високій якості при низькому споживанні електроенергії. І головне - тривалий час, не витрачаючи кошти на ремонт і технічне обслуговування.

У чому їх унікальність?

Готельні телевізори Samsung - це моделі в елегантному дизайні і з відмінною якістю картинки, ультратонкой рамкою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Саме останній створює ту комфортну, затишну домашню зупинку, про яку мріє кожен з нас. При цьому готельні телевізори Samsung не містять шкідливих речовин для здоров'я людини і тварин. Значить, пристрої безпечні в експлуатації.

Також вони:

Мають віддалено управління - для редагування переліку передач і розміщення реклами / інформації.
Оснащені технологією SoftAP. Вона дозволяє за короткий термін створити бездротову або ж портативну wi-fi точку і сміливо підключити до неї бажане пристрій (обов'язково підтримує бездротовий зв'язок).
3D - гарантує перегляд відеоматеріалів у високій якості.
CMS - передбачена для редагування текстовий повідомлень, зображень, роликів та мультимедіа.
Смарт Віджет - для оптимізації дисплея під свої потреби. Припустимо, цікаве спілкування в Інтернеті. Тоді і Widget слід налаштувати таким чином. Коли приоритетнее перегляд відео-контенту, досить встановити однойменне ПО. Тобто завдяки технології, можливості приладу збільшуються - шляхом відкриття доступу до актуальних для користувача ресурсів.
Крім перерахованого вище, такі прилади мають і іншими плюсами. У їх числі, наприклад, опціонний таймер (дозволяє людині моментально дізнатися поточний час в місці перебування). Причому він може залишатися в робочому стані навіть при тимчасовому відключенні електроживлення.

Представлені в каталозі компанії «Отрум» готельні телевізори Samsung - справжні, з розширеним функціоналом і за найкращою ціною. З однієї простої причини: ми - відомий провайдер інтерактивного ТВ і здійснюємо поставку кожної одиниці прямо з заводів-виробників (знаходяться в Норвегії та Німеччини) протягом 3-6 тижнів. Додаткові націнки - виключені!