м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельний OLED телевізор LG - 55ET961H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Преміальний телевізор з матрицею OLED від LG охоплює передові технології управління готелем. Забезпечує максимальну зручність та простоту використання для перегляду високоякісного телевізійного контенту і має в своєму активі професійні системні рішення в вигляді комплексної готельної платформи - Pro: Centric.

Ідеальний чорний, яскрава кольорова гамма
Дисплей телевізора з матрицею OLED забезпечує багатство кольорів і формує реалістично природне зображення. Він містить в собі більше 8 млн. Пікселів з органічних світлодіодів, які керуються незалежно один від одного і створюють ідеальний чорний колір.

Система Dolby Atmos® пропонує динамічний і об'ємний звук навіть у випадках обмеженого простору, полегшує розпізнавання всіх деталей руху в сценах. Завдяки Dolby Vision ™ формується справжній унікальний кінематографічний супровід телевізійного контенту.

Функція LG 4K Cinema HDR підтримує режисерські версії новинок кінематографа з використанням формату HDR. Тепер унікальні кінематографічні фільми доступні в готельних номерах за допомогою можливості застосування Dolby Vision ™ і HDR 10.

LG здійснює потужний крок вперед, додаючи можливість розпізнавання голосу в своїх комерційних виробів. Тепер користувачі з допомогою голосу можуть легко контролювати свої телевізори і управляти ними. Додаткові можливості розроблені на основі стабільних і надійних додатків, таких як webOS і Pro: Centric Direct. Це значно розширює перелік послуг в установі та забезпечить розвиток вашого бізнесу.

За допомогою комплекту програмного забезпечення (SoftAP) можливо створити віртуальну точку доступу Wi-Fi в режимі «Міст» (Bridge), який дозволяє легко управляти всіма зовнішніми пристроями.

Платформа Pro: Centric оптимізована для настройки розширеного переліку готельних послуг з використанням локальної ВЧ або IP інфраструктури. Завдяки високій якості зображення, витонченому дизайну і вдосконаленим функціональним можливостям, маємо підвищений рівень якості послуг і зручність управління контентом завдяки впровадженню останніх технологічних рішень.

Pro: Centric Direct - це проста готельна система, що містить в собі простий інструмент редагування контенту і перелік додаткових сервісів, таких як сервіс в один клік і розширений перелік готельних послуг. Також до послуг користувачів рішення швидке редагування призначеного для користувача інтерфейсу і дистанційне керування всіма телевізорами в мережі.

Режим OLED Gallery (Галерея).
Наповніть простір вашого готелю чудесами світу і природними явищами за допомогою режиму OLED Gallery. Доступний великий вибір мальовничих зображень і відеозаписів, від фотографій природних явищ до всесвітньо відомих художніх творів, які оновлюються щосезону за допомогою порталу TripAdvisor. Приголомшливий зміст створює ідеальне простір, який відповідає атмосфері вашого закладу.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 55", 65"
  • Основне розширення: 3,840 x 2,160 (Ultra HD)
  • Відео: HDR (10 Pro / HLG / Dolby Vision)
  • Яскравість: 500 кд/м²
  • Аудіо: 20 Вт. + 20 Вт.
  • Особливості: Гостиничное меню, Режим блокировки меню, Приведственное сообщение/ видео, Insert Image, Єдиный список каналов, Управление IP ТВ каналами, Выход на внешние динаміки (Int / Ext Variable/Fixed, 3.5mm, Stereo, Single ended Type(GND,L+,R+), 2W with 8Ω), Instant ON, V-Lan Tag, RJP (remote jack pack) Compatibility
  • Інтерфейси: HDMI In 3 (2.0), USB (2.0), CI Slot, USB (2.0), Headphone Out, RF In 2, AV In (Phone Jack Type), Component in (Y,Pb,Pr-Video (Phone Jack Type)), Digital Audio Out (Coaxial / Optical), RS-232C(D-Sub 9pin (Control & Service)), RJ45 (Usage Purpose 2 (Ethernet, Aux)), External Speaker Out(3.5mm phone jack) 2 (Spk-out 1, 4W (Stereo, R: 2.0W, L: 2.0W, 8Ω) Vol. Control 1)
  • Живлення: 100 ~ 240 В, 50/60 Гц

Політика конфіденційності