м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельний телевізор LG серії 43US662H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Готельний LG Smart Телевізор з ефективним управлінням контенту

Серія US662H підтримує Ultra HD якість зображення і рішення ефективного управління контентом Pro: Centric від LG. Додатково, містить в собі оновлену версію ОС webOS 5.0, яка задовольняє найрізноманітніші потреби клієнтів і спрощує настройку контенту.

Pro: Centric - Рішення для Управління Готелем
Рішення для управління контентом готелю Pro: Centric Direct пропонує прості і зручні інструменти редагування, які дозволяють легко виконати сервісне обслуговування і дистанційне керування через IP-мережу і простими кліками мишки. Рішення Pro: Centric Direct дозволяє користувачеві легко відредагувати зручний вид інтерфейсу і ефективно управляти всіма телевізорами в кімнатах ..

Швидке Меню
Тепер LG пропонує нове швидке меню (версія 4.0), що робить його простим і зручним для користування, ніж будь-коли. Рішення головного меню було значно вдосконалено завдяки додаванню нового інструменту: створення рекламного відео для готелів. Тепер користувачі можуть використовувати Quick Manager для простого поширення інформації в одній і тій же мережі без сервера або функції клонування USB, що робить це ідеальним рішенням для автономного використання.

Інноваційний LG webOS 5.0
Вивчіть новітні функції LG Smart TV і відкрийте для себе телевізори з інноваційними технологіями, винятковою чіткістю і реалістичними квітами. Нещодавно додані режим Mood Display & Gallery дозволяють використовувати телевізор в якості параметрів, що годин з зображенням, які ідеально гармоніюють з простором вашого приміщення.

Розпізнавання голосу
Для безмежного взаємодії і комфортного користувацького досвіду, LG робить ще один крок вперед, щоб залишатися лідером на ринку комерційного ТБ, включивши розпізнавання голосу, дозволяє користувачам легко управляти телевізорами. Стабільні і надійні рішення на основі webOS і Pro: Centric Direct значно підвищать конкурентоспроможність ваших продуктів і послуг, допомагаючи вам добитися успіху в бізнесі в майбутньому.

Soft AP
Програмна точка доступу (SoftAP) - це «віртуальна» функція Wi-Fi, яка використовує програмне забезпечення для створення бездротової точки доступу. Поточна версія підтримує режим моста, що дозволяє адміністраторам мережі управляти підключеними пристроями і збирати важливу інформацію, наприклад, рівень сигналу, паролі Soft AP, і т. Д.

Готельний режим (публічний перегляд)
Від вибору каналу до рівня гучності возможн настройка телевізора в бізнес-сферах. Режим публічного перегляду дозволяє в разі необхідності, відновити настройки телевізора за замовчуванням.

Вітальний Екран / Відео
Завдяки можливості відображення декількох зображень, телевізори комерційного типу можуть урізноманітнити повідомлення вітання в готельних номерах, тому гості почуваються комфортніше.

USB-клонування
Функція клонування даних USB робить процедуру настройки кілька телевізорів ефективної і оптимальної. Замість того, щоб налаштовувати кожен пристрій окремо, дані можна скопіювати на USB-модуль і зберегти їх на інших телевізорах.

Дистанційна діагностика
Оптімізуруйте високі затрати по управлінню комерційними телевізорами з допомогою дистанційної діагностики, яка в режимі реального часу заздалегідь повідомляє і виявляє помилки, неточності і попереджає вихід пристроїв з ладу.

ІК порт
У разі використання інтерактивної приставки, можливо керування декількома телевізорами з допомогою одного пульта дистанційного керування.

Вихід на Зовнішні Динаміки
Підвищуйте рівень комфорту в закладі з використанням додаткових зовнішніх динаміків. Гості можуть слухати і контролювати рівень гучності телевізора з будь-якого місця, навіть у ванній або туалетній кімнатах.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 43", 50", 55", 65"
  • Системи мовлення: DVB - T2 / C / S2
  • Основне розширення: 3840 × 2160 (4K UHD)
  • Аудіо: 10 Вт + 10 Вт
  • Особливості: webOS 5.0, Gallery Mode, Web Browser, CP App, Magic Remote Compatibility (Ready, MR18HA), Mood Display, Soft AP, WiFi (802.11ac), Screen Share (Miracast), Smart Share (DLNA), Bluetooth Audio Playback, LG Sound Sync / Bluetooth, Voice Recognition (Standalone / Solution), IoT, USB Cloning, SI Compatible (TV Link Tuner, RS232C), IR Out (RS-232C, HDMI), Anti-theft System (Kensington Lock, Credenza / Security Screw Hole (Except 65” (This feature supported after purchasing Stand.)), Lock Down Plate (For Easy Installing) (Except 65” (This feature supported after purchasing Stand.)))
  • Інтерфейси: HDMI вход 2.0, USB 2.0 (2), CI Слот
  • Живлення: 100 ~ 240 В, 50/60 Гц

Політика конфіденційності