м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори LG серії UV761H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Основні характеристики
Pro: Centric® Smart
Pro: Centric® Direct Ready
Ultra HD
Підтримка Dolby Vision ™
HDR10
Pro: Idiom®
Синхронізація звуку
Платформа додатків Pro: Centric Smart
Платформа LG Pro: Centric SMART містить розширені настроюються інструменти, HTML5, Java і Flash. Використовуючи можливості платформи, партнери можуть розробляти власний покращений дизайн для оптимізації комерційних телевізорів. З його допомогою можна не тільки зробити правильний візуальний ефект, але і донести до клієнтів необхідну інформацію.

Серверний додаток Pro: Centric
Тепер ви можете відрізнити свій готель від наших шаблонів і сторінок, які можуть бути спеціалізовані для ваших потреб. Pro: Centric® надає вам рішення, яке легко налаштовується для вашого бізнесу.

Сумісність з Pro: Centric Direct
З легкістю створюйте власні шаблони і віддалено керуйте телевізорами через IP-мережу за допомогою програмного забезпечення LG для управління контентом - Pro: Centric Direct. Pro: Centric Direct містить безкоштовний шаблон оформлення, віджети і три типи шаблонів з темами (кінематографічний, колажна і панельний). Всі вони налаштовуються для реклами бренду відповідно до смаків і потреб гостей. Дане інтерактивне рішення з миттєвим доступом до служб і інтуїтивним призначеним для користувача інтерфейсом відставить у гостей приємне враження від перебування в готелі та підвищить рівень їх задоволеності. Крім того, воно не тільки забезпечує ефективне створення контенту та управління ним, а й підвищує продуктивність реклами, що сприяє зміцненню бренду готелю.

Високоякісний HDR-контент з технологією Dolby Vision ™
Dolby Vision ™ - це технологія, яка при виведенні зображення на екран забезпечує інтенсивність відтінків, яскравість кольорів і глибину чорного. Дисплеї серії UV761H підтримують високоякісний HDR-контент, що обробляється за допомогою технології Dolby Vision ™, завдяки якій контент виглядає справді реалістичним.

Алгоритм 4K Upscaler
Насолоджуйтесь Full HD-контентом в якості 4K ULTRA HD. Алгоритм 4K Upscaler за шість етапів автоматично підвищує якість Full HD-контенту до ULTRA HD.

Широкий кут огляду з технологією 4K IPS
Один із секретів чудової якості зображення телевізорів LG полягає в спеціально розробленої панелі. Панель IPS 4K точно передає кольори під будь-яким кутом, в 4 рази перевищуючи дозвіл Full HD. Контент на панелі IPS 4K добре видно практично з будь-якого ракурсу.

Технологія SmartShare
SmartShare дозволяє користувачам обмінюватися контентом легше і швидко. Він також шукає контент, який вони хочуть, щоб ділитися ним легше і точно, тим самим спрощуючи процес спільного використання між різними пристроями.

Технологія Bluetooth Sound Sync (Bluetooth 3.0)
Дана технологія дозволяє слухати музику з мобільного пристрою через динаміки по Bluetooth.
* Пристрої, які підтримуються Bluetooth Sound Sync: Android (версія 4.4 KitKat і вище) / Мобільні пристрої на базі iOS

Технологія LG Sound Sync
Використовуючи можливості бездротового зв'язку, гості зможуть дивитися готельні телевізори LG з виведенням звуку на пристрої Bluetooth, такі як Bluetooth-динамік або гарнітура. Дана технологія дозволяє організувати гостям особистий простір таким чином, щоб не турбувати інших гостей.

Попередньо завантажені додатки
Гостям можуть бути надані попередньо завантажені програми з пропускною спроможністю, в тому числі AccuWeather, веб-браузер і YouTube (в майбутньому можуть бути додані інші додатки, в залежності від умов ліцензування).

SoftAP
SoftAP означає, що за допомогою програмного забезпечення можна організувати точку доступу. Ця «віртуальна» функція Wi-Fi реалізується програмно на працюючому пристрої, для створення бездротової точки доступу.

Сумісність з пультом управління Magic Remote
Керуйте телевізором за допомогою дуже зручного пульта управління. Витрачайте менше часу на пошук і більше на отримання задоволення від перегляду.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 65
  • Системи мовлення: PAL/SECAM, DVB-T2/C/S2
  • Основне розширення: 3840 × 2160 (4K UHD)
  • Відео: Real Cinema 24p (33 Pull down), 6 режимів (16: 9, оригінал, повноекранний, 4: 3, вертикальне масштабування, всеспрямоване масштабування)
  • Яскравість: 500
  • Аудіо: 10Вт + 10Вт / 2.0 каналу, 6 режимів (Стандарт, Кіно, Чіткий голос III, Спорт, Музика, Гра
  • Інтерфейси: HDMI, USB 3.0, USB 2.0, CI, RF In (2), AV in, Video Component In (Phone Jack Type), Цифровий аудіовихід (оптичний), HDMI, RS-232C, Вихід для навушників, LAN (2), Зовнішній динамік