м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори LG серії 761H

Оставьте заявку на бесплатную консультацию

Основні характеристики
Pro: Centric® Smart
Pro: Centric® Direct Ready
Синхронізація звуку
Комерційна поворотна підставка
Pro: Idiom®
Платформа додатків Pro: Centric Smart
Платформа LG Pro: Centric SMART містить розширені настроюються інструменти, HTML5, Java і Flash. Використовуючи можливості платформи, партнери можуть розробляти власний покращений дизайн для оптимізації комерційних телевізорів. З його допомогою можна не тільки зробити правильний візуальний ефект, але і донести до клієнтів необхідну інформацію.

Серверний додаток Pro: Centric
Тепер ви можете відрізнити свій готель від наших шаблонів і сторінок, які можуть бути спеціалізовані для ваших потреб. Pro: Centric® надає вам рішення, яке легко налаштовується для вашого бізнесу.

Сумісність з Pro: Centric Direct
З легкістю створюйте власні шаблони і віддалено керуйте телевізорами через IP-мережу за допомогою програмного забезпечення LG для управління контентом - Pro: Centric Direct. Pro: Centric Direct містить безкоштовний шаблон оформлення, віджети і три типи шаблонів з темами (кінематографічний, колажна і панельний). Всі вони налаштовуються для реклами бренду відповідно до смаків і потреб гостей. Дане інтерактивне рішення з миттєвим доступом до служб і інтуїтивним призначеним для користувача інтерфейсом відставить у гостей приємне враження від перебування в готелі та підвищить рівень їх задоволеності. Крім того, воно не тільки забезпечує ефективне створення контенту та управління ним, а й підвищує продуктивність реклами, що сприяє зміцненню бренду готелю.

Високоякісний HDR-контент з технологією Dolby Vision ™
Dolby Vision ™ - це технологія, яка при виведенні зображення на екран забезпечує інтенсивність відтінків, яскравість кольорів і глибину чорного. Дисплеї серії UV761H підтримують високоякісний HDR-контент, що обробляється за допомогою технології Dolby Vision ™, завдяки якій контент виглядає справді реалістичним.

Алгоритм 4K Upscaler
Насолоджуйтесь Full HD-контентом в якості 4K ULTRA HD. Алгоритм 4K Upscaler за шість етапів автоматично підвищує якість Full HD-контенту до ULTRA HD.

Широкий кут огляду з технологією 4K IPS
Один із секретів чудової якості зображення телевізорів LG полягає в спеціально розробленої панелі. Панель IPS 4K точно передає кольори під будь-яким кутом, в 4 рази перевищуючи дозвіл Full HD. Контент на панелі IPS 4K добре видно практично з будь-якого ракурсу.

Технологія SmartShare
SmartShare дозволяє користувачам обмінюватися контентом легше і швидко. Він також шукає контент, який вони хочуть, щоб ділитися ним легше і точно, тим самим спрощуючи процес спільного використання між різними пристроями.

Технологія Bluetooth Sound Sync (Bluetooth 3.0)
Дана технологія дозволяє слухати музику з мобільного пристрою через динаміки по Bluetooth.

Технологія LG Sound Sync
Використовуючи можливості бездротового зв'язку, гості зможуть дивитися готельні телевізори LG з виведенням звуку на пристрої Bluetooth, такі як Bluetooth-динамік або гарнітура. Дана технологія дозволяє організувати гостям особистий простір таким чином, щоб не турбувати інших гостей.

Попередньо завантажені додатки
Гостям можуть бути надані попередньо завантажені програми з пропускною спроможністю, в тому числі AccuWeather, веб-браузер і YouTube (в майбутньому можуть бути додані інші додатки, в залежності від умов ліцензування).

SoftAP
SoftAP означає, що за допомогою програмного забезпечення можна організувати точку доступу. Ця «віртуальна» функція Wi-Fi реалізується програмно на працюючому пристрої, для створення бездротової точки доступу.

Сумісність з пультом управління Magic Remote
Керуйте телевізором за допомогою дуже зручного пульта управління. Витрачайте менше часу на пошук і більше на отримання задоволення від перегляду.

Дополнительная информация

 • Розмір екрану: 32
 • Системи мовлення: Аналогові (PAL/SECAM), Цифрові, Terrestrial DVB-T2, Cable DVB-C, Satellite DVB-S2
 • Основне розширення: 1920 x 1080 (FHD)
 • Відео: XD Engine, Real Cinema 24p, Режим изображения (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Expert(Bright Room), Expert (Dark Room)), Aspect Ratio (16:9, Original, Full wide, 4:3, Vertical Zoom, All-Direction Zoom)
 • Яскравість: 400
 • Аудіо: Standard, Cinema, Clear Voice III, Sports, Music, Game
 • Контрастність: 1,200:1
 • Особливості: Pro Centric: Smart, Потокові дані (IP & RF), Web Browser
 • Динамічна контрастність: 1,000,000:1
 • Інтерфейси: RF In - 2, AV In, HDMI/HDCP Input, RS-232C(D-Sub 9pin), Component in (Y,Pb,Pr-Video), Digital Audio Out (Coaxial / Optical), Clock Interface, RJ45
 • Час відгуку: 9 ms
 • Живлення: 100 ~ 240В, 50/60Гц, 0.3Гц