м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори LG

Готельний 4K OLED Телевізор з режимом ГалереяМеблі для телевізора більше не використовуються. WS960H природно вписується…

Дополнительная информация

Преміальний телевізор з матрицею OLED від LG охоплює передові технології управління готелем. Забезпечує максимальну зручність…

Дополнительная информация

Готельний LG Smart Телевізор з ефективним управлінням контенту Серія US662H підтримує Ultra HD якість зображення…

Дополнительная информация

Такий тандем, як копітка робота і впроваджені південнокорейськими фахівцями інновації, вже не один рік дозволяю створювати сучасні пристрої. Готельні телевізори LG - не виняток. Вони не тільки гарантують користувачеві високу якість перегляду, але і безпеку. А, отже, справляють на нього незабутнє враження.

Отже, про безпеку. Готельний телевізор даної торгової марки - це пристрій, що не містить шкідливих речовин для організму людини і тварин (адже багато зупиняються в готелі з братами своїми меншими). До них можна віднести ртуть, хром, свинець та інші.

Інші плюси приладів

Крім максимальної екологічної чистоти, телевізор для номера готелю зазначеного бренду має високий рівень енергозбереження. А ось до числа впроваджених «фішок» слід віднести:

Вбудовані тюнери, hdmi-інтерфейси і комутаційну панель. Завдяки ним можна легко підключати мультимедіа-пристрої до основного і тим самим переглядати відео, фотографії або слухати треки. Теж стосується і іншого контенту - буде транслюватися з флеш-накопичувача.
Блокування доступу в меню (настройки). Тобто постоялець готелю не змінить їх натискає на клавішу на пульті.
Автоматичне оновлення системи (Link Loader) і клонування налаштувань з одного приладу на інші.
Можливість варіювання сервісів на екрані і їх зміна в залежності від побажань людини.
Функція EzSign, що відповідає за «розбивку» ТВ-монітора на кілька сегментів. Це дозволяє виводити корисне для користувача інформацію (скажімо, ресторанне меню), не перериваючи при цьому основний канал телемовлення. Також є безкоштовні інфо-шаблони. Їх слід використовувати для адаптації контенту до актуальних завдань.
Придбати готельні телевізори LG в компанії «Отрум» - найрозумніше рішення.

Ми на ринку вже більше 30 років, тому кожен клієнт - доріг.
Всі представлені в каталозі товарні позиції - оригінальні. Поставляємо їх на склад безпосередньо з заводів-виробників. Офіційна гарантія додається.
Ціни - нижчі за середні по ринку, адже вони позбавлені посередницьких накруток і інших комісій.
До речі! Не зайвим буде підписатися на нашу розсилку. Так ви завжди будете в курсі новин і акційних пропозицій. А значить, зможете заощадити на покупці чималу суму.

Політика конфіденційності