м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійні дисплеї Philips серії V-Line

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Чудова якість і чіткість зображення

Навіть при денному освітленні проектоване зображення має високу яскравість

Незвичайні враження від перегляду навіть при прямому сонячному світлі завдяки панелі 2000 ніт. Висока яскравість розширює межі використання вироби і дозволяє встановлювати його в місцях з високим рівнем природного освітлення. При цьому зображення є кристально чистим при будь-якому місці розташування, навіть якщо яскравість навколишнього освітлення доставляє незручності.

Керуйте мережею віддалено за допомогою SmartControl

SmartControl дозволяє дистанційно керувати мережею дисплеїв через RJ45 і RS232C. Ви можете легко змінювати всі налаштування для дисплеїв, в тому числі настройки дозволу, яскравості і контрастності зображення, а також копіювати настройки для всієї мережі.

Підключення OPS (додатково) для створення універсального рішення

Тепер ви можете трансформувати дисплей в універсальне цифрове рішення і створити інтелектуальну захищену мережу взаємопов'язаних дисплеїв. Відкрита специфікація підключення (Open Pluggable Specification) - це промисловий стандарт слота, до якого можна підключити OPS-сумісний медіаплеєр. Бездротове підключення дозволяє встановлювати, використовувати і проводити обслуговування апаратного забезпечення в будь-який час.

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою HTML5

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою вбудованого браузера HTML5. Організуйте рекламний контент в режимі онлайн і підключіться до нього через дисплей або всю налагоджену мережу. Просто підключіться до мережі за допомогою інтернет-кабелю RJ45 і встановіть з'єднання з дисплеєм через відповідний URL-адресу. Тепер можна приступати до роботи з хмарним контентом.

Просте і зручне управління контентом завдяки SmartCMS

Зручна і проста система управління цифровим рекламним контентом, яка використовується виключно в дисплеях Philips Signage Solutions. SmartCMS дозволяє створювати і організовувати контент більш ніж на 24 години кожен день. Просто створіть свою мережу, організуйте контент, розплануйте список відтворення і приступайте до роботи!

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент буде завжди під захистом

При використанні контенту в рекламних цілях необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією відмовостійкості. Вона забезпечує постійний захист контента і за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії в разі несправності медіаплеєра. Функція відмовостійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу і встановіть підключення для системи відмовостійкості. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш контент надійно захищений.

Розплануйте відтворення контенту так, як вам подобається за допомогою SmartPlayer

Перетворіть свій пристрій USB в по-справжньому економічну рекламну панель. Просто збережіть потрібний контент (відео, аудіо, зображення) на USB-носії і підключіть до дисплея. Створіть список відтворення, вкажіть час відтворення контенту за допомогою екранного меню і користуйтеся власними списками відтворення в будь-який час і в будь-якому місці.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

Full HD LED: чудова якість зображення з високою контрастністю

Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Уявіть собі чітку деталізацію в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності