м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Серія Philips Multi-Touch

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Новий рівень залученості завдяки світлодіодному LED-дисплею Multi-Touch

Широкі інтерактивні можливості завдяки технології Multi-Touch

Новий рівень інтерактивної взаємодії завдяки вбудованій сенсорної технології. Ще більша гнучкість і оптимальний відгук одночасно активних точок дотику в поєднанні з чудовою якістю роботи гарантують максимальну залученість користувачів в процес. Дисплеї з технологією Multi-Touch оснащені автоматичним розпізнаванням пристроїв і підтримують USB HID для надійного з'єднання за допомогою стандарту Plug-and-Play.

CMND: зручне управління дисплеєм

CMND - це надійна платформа управління дисплеєм, яка дозволяє оновлювати і організовувати контент за допомогою функції CMND & Create або змінювати налаштування за допомогою функції CMND & Control. Тримайте все під контролем за допомогою CMND.

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент буде завжди під захистом

При використанні контенту в рекламних цілях необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією відмовостійкості. Вона забезпечує постійний захист контента і за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії в разі несправності медіаплеєра. Функція відмовостійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу і встановіть підключення для системи відмовостійкості. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш контент надійно захищений.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою HTML5

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою вбудованого браузера HTML5. Організуйте рекламний контент в режимі онлайн і підключіться до нього через дисплей або всю налагоджену мережу. Просто підключіться до мережі за допомогою інтернет-кабелю RJ45 і встановіть з'єднання з дисплеєм через відповідний URL-адресу. Тепер можна приступати до роботи з хмарним контентом.

Антиблікове скло і низький оптичний паралакс

Вас приємно здивують можливості сенсорного дисплея з антибліковим склом з низьким оптичним параллаксом. Відсутність відблисків і низький коефіцієнт відображення гарантують кристально чисте і чітке зображення і точну передачу кольору.

Дисплей AMVA - це широкий кут огляду, надвисока контрастність і яскравість зображення

У світлодіодному дисплеї Philips AMVA застосована передова технологія багатозонного вертикального суміщення, яка забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи більш яскраву і живу картинку. На цьому дисплеї без праці можна працювати в стандартних офісних програмах, але особливо ефективний такий екран при використанні графічних додатків з високими вимогами. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення навіть в портретному режимі.

Full HD LED: чудова якість зображення з високою контрастністю

Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Уявіть собі чітку деталізацію в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

Функція відмовостійкості для проведення конференцій

Зручне проведення презентацій і відеоконференцій завдяки функції відмовостійкості. Коли конференц-зал не використовується, контент з будь-якого джерела може відображатися в фоновому режимі. Коли нараду почнеться, просто підключіть комп'ютер і дисплей автоматично вибере джерело і відобразить вміст екрану або презентацію.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності