м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Серія відеостін Philips

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Досягніть приголомшливого ефекту завдяки дисплеям з ультратонкої рамкою (1,8 мм)

Повне занурення в події на екрані завдяки ультратонкой рамці

Дисплеї нового покоління для відеостін оснащені найтоншими рамками в галузі і вдосконаленою системою установки. Використовуйте рекламний контент максимально ефективно завдяки дисплеям з ультратонкими рамками - ваша інформація завжди буде помітна. Товщина рамки дозволяє створити відео стіну практично будь-якого розміру.

Комплект для настройки кольорів забезпечує однорідність кольору

Вдосконалений комплект для настройки кольорів регулює рівень яскравості підсвічування, оптимізує криву гамма-розподілу і налаштовує відтінки сірого для об'єднаних в мережу дисплеїв. Ви можете застосовувати однакові налаштування кольорів для всіх дисплеїв в мережі - для вражаючої відео стіни, музичного розташування, диспетчерської або відображення меню. Додатковий комплект настройки гарантує однорідність кольору для всіх об'єднаних дисплеїв.

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент буде завжди під захистом

При використанні контенту в рекламних цілях необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією відмовостійкості. Вона забезпечує постійний захист контента і за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії в разі несправності медіаплеєра. Функція відмовостійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу і встановіть підключення для системи відмовостійкості. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш контент надійно захищений.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

Підключення OPS (додатково) для створення універсального рішення

Тепер ви можете трансформувати дисплей в універсальне цифрове рішення і створити інтелектуальну захищену мережу взаємопов'язаних дисплеїв. Відкрита специфікація підключення (Open Pluggable Specification) - це промисловий стандарт слота, до якого можна підключити OPS-сумісний медіаплеєр. Бездротове підключення дозволяє встановлювати, використовувати і проводити обслуговування апаратного забезпечення в будь-який час.

Створено для цілодобової роботи

Бізнес не засинає ні на хвилину, саме тому ми створили рекламні дисплеї, які можуть працювати 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Високоякісні компоненти гарантують безвідмовну цілодобову роботу моделей цієї серії.

Управління настройками декількох дисплеїв за допомогою CMND & Control

CMND & Control забезпечує централізоване управління декількома дисплеями. Віддалене відстеження, настройка дисплея і оновлення ПЗ, а також можливість налаштування і конфігурації одночасно декількох дисплеїв, наприклад відеостін або поліекранних систем, - вам гарантовано максимально зручне управління мережею дисплеїв.

Технологія Full HD LED для чудової якості зображення

Білі світлодіоди - це пристрої, що досягають граничної яскравості за менший час. Світлодіоди не містять ртуті, що забезпечує екологічний виробничий процес і утилізацію. Світлодіоди дозволяють краще регулювати яскравість підсвічування РК-дисплея, забезпечуючи чудовий коефіцієнт контрастності. Крім того, їх відрізняє прекрасне перенесення кольорів, завдяки однаковій яскравості по всьому екрану.

Технологія IPS з широким кутом огляду для точної передачі кольорів і зображень

В IPS-дисплеях від Philips використовується передова технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду практично під будь-яким кутом - навіть в портретному режимі! IPS-дисплеї забезпечують значно більш високу чіткість зображення і яскраві кольори, що особливо важливо, якщо ви користуєтеся професійними програмами для створення відеостін і додатками з панелі меню, які вимагають чіткої передачі кольору і стабільної яскравості.

Висока яскравість для більш чіткого зображення

Насолоджуйтеся більш чітким зображенням в місцях з більш яскравим умов освітлення завдяки панелі 700 ніт. Ваша аудиторія отримає надзвичайні враження від перегляду і оцінить кращу якість зображення в місцях, віддалених від прямого сонячного світла, і все ж більш світлих в порівнянні зі звичайними.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності