м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійні дисплеї Philips серії H-Line

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Заволодійте увагою аудиторії - висока яскравість екрану

Підключення OPS (додатково) для створення універсального рішення

Тепер ви можете трансформувати дисплей в універсальне цифрове рішення і створити інтелектуальну захищену мережу взаємопов'язаних дисплеїв. Відкрита специфікація підключення (Open Pluggable Specification) - це промисловий стандарт слота, до якого можна підключити OPS-сумісний медіаплеєр. Бездротове підключення дозволяє встановлювати, використовувати і проводити обслуговування апаратного забезпечення в будь-який час.

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент буде завжди під захистом

При використанні контенту в рекламних цілях необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією відмовостійкості. Вона забезпечує постійний захист контента і за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії в разі несправності медіаплеєра. Функція відмовостійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу і встановіть підключення для системи відмовостійкості. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш контент надійно захищений.

CMND: зручне управління дисплеї

CMND - це надійна платформа управління дисплеєм, яка дозволяє оновлювати і організовувати контент за допомогою функції CMND & Create або змінювати налаштування за допомогою функції CMND & Control. Тримайте все під контролем за допомогою CMND.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять. Завантажуйте медіаконтент і відразу ж програвайте його на дисплеї. Пам'ять використовується спільно з інтернет-браузером і служить кеш-пам'яттю. При виникненні збоїв у роботі мережі відтворення контенту триває з кешу, що дозволяє використовувати мультимедійні дані навіть в тому випадку, коли підключення до мережі відсутня.

Розплануйте відтворення контенту так, як вам подобається за допомогою SmartPlayer

Перетворіть свій пристрій USB в по-справжньому економічну рекламну панель. Просто збережіть потрібний контент (відео, аудіо, зображення) на USB-носії і підключіть до дисплея. Створіть список відтворення, вкажіть час відтворення контенту за допомогою екранного меню і користуйтеся власними списками відтворення в будь-який час і в будь-якому місці.

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою HTML5

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою вбудованого браузера HTML5. Організуйте рекламний контент в режимі онлайн і підключіться до нього через дисплей або всю налагоджену мережу. Просто підключіться до мережі за допомогою інтернет-кабелю RJ45 і встановіть з'єднання з дисплеєм через відповідний URL-адресу. Тепер можна приступати до роботи з хмарним контентом.

Яскравість 2500 ніт для місць з високим рівнем освітленості

Незвичайні враження від перегляду навіть при прямому сонячному світлі завдяки панелі 2500 ніт. Висока яскравість розширює межі використання вироби і дозволяє встановлювати його в місцях з високим рівнем природного освітлення. При цьому зображення є кристально чистим при будь-якому місці розташування, навіть якщо яскравість навколишнього освітлення доставляє незручності.

Створено для цілодобової роботи і високої точності

Бізнес не засинає ні на хвилину - саме тому ми створили рекламні дисплеї, які можуть працювати 7 днів на тиждень, 24 години на добу, при цьому забезпечуючи точне відображення навіть в критичних умовах. Високоякісні компоненти гарантують безвідмовну цілодобову роботу моделей цієї серії.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності