м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійні дисплеї Philips серії D-Line

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

У пошуках інновацій на базі ОС Android

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять. Завантажуйте медіаконтент і відразу ж програвайте його на дисплеї. Пам'ять використовується спільно з інтернет-браузером і служить кеш-пам'яттю. При виникненні збоїв у роботі мережі відтворення контенту триває з кешу, що дозволяє використовувати мультимедійні дані навіть в тому випадку, коли підключення до мережі відсутня.

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент буде завжди під захистом

При використанні контенту в рекламних цілях необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією відмовостійкості. Вона забезпечує постійний захист контента і за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії в разі несправності медіаплеєра. Функція відмовостійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу і встановіть підключення для системи відмовостійкості. Тепер ви можете бути впевнені, що ваш контент надійно захищений.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

CMND: зручне управління дисплеєм

CMND - це надійна платформа управління дисплеєм, яка дозволяє оновлювати і організовувати контент за допомогою функції CMND & Create або змінювати налаштування за допомогою функції CMND & Control. Тримайте все під контролем за допомогою CMND.

Управління настройками декількох дисплеїв за допомогою CMND & Control

CMND & Control забезпечує централізоване управління декількома дисплеями. Віддалене відстеження, настройка дисплея і оновлення ПЗ, а також можливість налаштування і конфігурації одночасно декількох дисплеїв, наприклад відеостін або поліекранних систем, - вам гарантовано максимально зручне управління мережею дисплеїв.

Створюйте та оновлюйте контент за допомогою CMND & Create

Розробляйте і створюйте яскравий контент за допомогою ефективного інструменту CMND & Create. Інтерфейс Drag and Drop, завантажені шаблони і вбудовані віджети дозволяють створювати вражаючий контент, який приверне увагу ваших клієнтів. Підтримка портретного і альбомного режимів.

Підключення та управління контентом за допомогою хмарного сховища

Підключайтеся і керуйте контентом за допомогою хмарного сховища через вбудований браузер HTML5. За допомогою браузера на основі Chromium ви зможете створювати контент в режимі онлайн і підключати один дисплей або всю мережу пристроїв. Скористайтеся зручними функціями відображення контенту з роздільною здатністю Full HD в портретному або альбомному режимі, потокової передачі контенту в режимі "Картинка-в-картинці" (PiP) або підключіть дисплей до Інтернету по мережі WiFi або за допомогою кабелю RJ45 для прослуховування своїх власних списків відтворення.

ОС Android: використовуйте своє власне додаток

Дисплей на базі Android - однієї з найбільш просунутих операційних систем - дозволяє зберігати будь-які додатки в пам'яті дисплея. Ви також можете вивчити багату бібліотеку додатків Android і відтворювати контент з неї. Завдяки функції складання розкладу можна планувати відображення додатків і контенту в залежності від потреб ваших клієнтів і часу доби. Функція автоматичної орієнтації дозволяє легко вибирати портретний або альбомний формат зображення.

Ширші можливості підключення завдяки вбудованому інтерфейсу mPCIe.

Завдяки вбудованому інтерфейсу PCI можна підключати модуль Wi-Fi, Bluetooth або 4G LTE для ще більш зручного використання дисплея. Покращена межмашинного комунікація: користувачі можуть виконувати різні настройки, наприклад додавати характеристики і джерела сигналу.

Контролюйте відтворення контенту за допомогою автоматичних екранних знімків

Відтворення контенту - важливий аспект вашої діяльності. Завдяки автоматичним екранним знімкам ви зможете забезпечити регулярне відображення контенту. Знімки виконуються протягом дня і зберігаються на FTP-сервері, де ви можете переглянути їх в будь-який зручний час.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності