м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійні дисплеї Philips серії Q-Line

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Максимальне занурення в дію: дисплеї для громадських місць з фоновим підсвічуванням Ambilight

Просте і зручне управління контентом завдяки SmartCMS

Зручна і проста система управління цифровим рекламним контентом, яка використовується виключно в дисплеях Philips Signage Solutions. SmartCMS дозволяє створювати і організовувати контент більш ніж на 24 години кожен день. Просто створіть свою мережу, організуйте контент, розплануйте список відтворення і приступайте до роботи!

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою HTML5

Підключайтеся і керуйте контентом через хмарне сховище за допомогою вбудованого браузера HTML5. Організуйте рекламний контент в режимі онлайн і підключіться до нього через дисплей або всю налагоджену мережу. Просто підключіться до мережі за допомогою інтернет-кабелю RJ45 і встановіть з'єднання з дисплеєм через відповідний URL-адресу. Тепер можна приступати до роботи з хмарним контентом.

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять

Зберігайте і відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять. Завантажуйте медіаконтент і відразу ж програвайте його на дисплеї. Пам'ять використовується спільно з інтернет-браузером і служить кеш-пам'яттю. При виникненні збоїв у роботі мережі відтворення контенту триває з кешу, що дозволяє використовувати мультимедійні дані навіть в тому випадку, коли підключення до мережі відсутня.

Розплануйте відтворення контенту так, як вам подобається за допомогою SmartPlayer

Перетворіть свій пристрій USB в по-справжньому економічну рекламну панель. Просто збережіть потрібний контент (відео, аудіо, зображення) на USB-носії і підключіть до дисплея. Створіть список відтворення, вкажіть час відтворення контенту за допомогою екранного меню і користуйтеся власними списками відтворення в будь-який час і в будь-якому місці.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися і встановлювати системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

Керуйте мережею віддалено за допомогою SmartControl

SmartControl дозволяє дистанційно керувати мережею дисплеїв через RJ45 і RS232C. Ви можете легко змінювати всі налаштування для дисплеїв, в тому числі настройки дозволу, яскравості і контрастності зображення, а також копіювати настройки для всієї мережі.

Full HD LED: чудова якість зображення з високою контрастністю

Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Уявіть собі чітку деталізацію в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

Ambilight: абсолютно нові враження від перегляду контенту на дисплеях для громадських місць

Унікальна технологія Philips Ambilight візуально розширює межі екрану і підсилює враження від перегляду за рахунок проекції світлового ореолу на стіну по двох сторонах від дисплея для громадських місць. Ця технологія збільшує яскравість і насиченість фарб, дозволяючи повністю зануритися в те, що відбувається на екрані.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності