м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійні дисплеї LG для відеостін

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Tонка рамка
Елегантний дизайн панелі з унікально вузькою рамкою розміром 0,9 мм з усіх боків, і шириною стику 1,8 мм, дозволяє відео стіні виглядати як суцільний інформаційний екран. Завдяки чому, відображення Вашого медіаконтенту справить незабутнє враження на цільову аудиторію.

Вбудований SoC* і синхронізоване відтворення
Оптимізована вбудована мікропроцесорна система управління (SoC) в моделях 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C дозволяє відображати різні формати контенту без використання зовнішнього медіаплеєра. Завдяки вбудованому SoC, усі без винятку дисплеї відео стіни синхронно і без затримок, відтворюють заданий відеоконтент.

WebOS 2.0
Програмне забезпечення WEBOS SDK 2.0 надає прості і зручні інструменти для створення нових додатків які полегшують розробку контенту та управління ним.

Широкий кут огляду
Моделі 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C мають широкий кут огляду і гарантують, чітке, однорідне зображення навіть для відео стіни з висотою більше 4 дисплеїв. Дана характеристика необхідна для масштабних відеостін у великих приміщеннях.

Рівномірна яскравість
Удосконалена технологія світлодіодного підсвічування LG створює чудово рівномірне підсвічування. Завдяки даній технології зображення на стиках дисплеїв виглядає природно. Нові моделі професійних дисплеїв 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C забезпечать найвищі візуальні характеристики і рівномірну яскравість на всій площі відео стіни для найкращого оформлення Вашого бізнесу.

Створення відео стіни
Для створення панелей з ідентичними візуальними характеристиками і узгодженістю балансу білого, технологія Video Wall Image Creation (VIC) заповнює відмінності кольору і яскравості в контурній частини алгоритму.

Зменшення зазору зображення
Моделі 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C оснащені алгоритмом оптимізації картинки, який може також поліпшувати видимість об'єктів, що знаходяться на кордоні рамки, для комфортного перегляду.

Підключення до мережі з допомогою LAN кабелю
Послідовне підключення за допомогою крученої пари дозволяє виконувати команди для управління і моніторингу екранів, а також поновлення їх прошивки, значно зменшуючи ступінь впливу електромагнітних перешкод.

Направляючий кронштейн / Класифікація портів
Дисплеї для відео стін комплектуються направляючими кронштейнами - кріпленнями які гарантують те, що відео стіна буде плоскою. Класифікація портів входу і виходу виключає можливі помилки при підключенні послідовного ланцюга.

Кнопки управління
Для моделей 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C передбачені 8 зручних кнопок управління, які дозволяють з легкістю управляти різними функціями. Наприклад: просте управління екранним меню, зміна джерела вхідного сигналу та ін.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 49
  • Вход: RGB, Аудіоввхід/вихід
  • Основне розширення: 1920x1080 (FHD)
  • Вихід: RGB, Аудіовихід
  • Кут огляду: 178x178
  • Напруга живлення: 100 - 240, 50/60 Гц
  • Яскравість: 700 кд/м²

Політика конфіденційності