м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійний дисплей Samsung UED

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

На цих ультратонких і легких панелях ви можете відображати ефектні відео
Панелі серії UED дозволяють створити найтоншу відео стіну, для якої не потрібно багато монтажного місця. Ультратонкі і легкі панелі серії UED створені для економії місця; вони ледь виступають від стіни і служать прекрасним декором вашого бізнесу. Тонкі і легкі панелі в поєднанні з настінними кронштейнами дозволяють легко і швидко провести монтаж відео стіни в будь-якому, навіть дуже тісному просторі. Нарешті, ці панелі відрізняються виключно вузькою рамкою, завдяки чому вся площа відео стіни здається суцільним величезним цифровим екраном.
Проста система завантаження контенту за допомогою рішення типу "все-в-одному"
Підвищуйте продуктивність вашої роботи і скорочуйте операційні витрати, встановивши цифрову інформаційну панель Ssamsung типу "все-в-одному". Вбудована в панель платформа Samsung 2 покоління SSSP усуває необхідність використання окремого ПК або медіа-програвач для відображення цифрового контента і зменшує експлуатаційні витрати. Крім того, це суттєво вдосконалена платформа SSSP 2-го покоління значно поліпшить робочі характеристики панелі по відображенню інформації завдяки швидкій обробці даних. Нарешті, платформа SSSP 2 покоління підтримує режим "картинка-в-картинці" (PIP) в панелях з діагоналями на 50% більшими, порівняно з панелями попереднього покоління з двоядерним процесором. Для підвищення ефективності роботи інформаційної панелі завантаження та управління контентом легко здійснюється без використання локальної мережі. Ви можете просто з'єднати кілька панелей через USB порт в один ланцюжок. Можливість використання конфігурації типу "ланцюжок" (Daisy конфігурація) для об'єднання панелей в відеостіну формату 10х10 панелей без застосування додаткового ПК.
Керуйте контентом цифрових панелей в бездротовому режимі з будь-якого місця за допомогою мобільного пристрою
Панелі серії UED оснащені Wi-Fi модулем, що дозволяє завантажувати, відтворювати, обмінюватися і планувати режим відображення контенту без використання кабельних з'єднань. У вас більше не буде проблем, пов'язаних з незліченною кількістю кабелів і роз'ємів, які ускладнюють монтаж і установку панелей і погіршують вид панелей. За допомогою мобільних додатків і функцій управління контентом ви можете завантажувати і управляти контентом в бездротовому режимі з будь-якого місця через Wi-Fi за допомогою смартфона, ПК або планшета. Крім того, в бездротовому режимі ви можете налаштувати і завантажити контент на будь-якій новій цифровій панелі за допомогою Wi-Fi модуля. Ця можливість особливо зручна, де існують проблеми з розміщенням кабелів.
Просте управління контентом цифрових інформаційних панелей за допомогою інтерфейсу Home UI, інструментів і шаблонів
Оцініть інтуїтивно зрозумілий сенсорний режим управління контентом за допомогою оновленого призначеного для користувача інтерфейсу Home screen user interface (UI). Часто використовувані функції винесені на домашній екран у формі нової матриці з великими зручними кнопками для простоти використання. На домашній екран також виведено меню зміни конфігурації, за допомогою якого ви можете налаштувати опції часто використовуваних меню, щоб забезпечити швидкий доступ до потрібних функцій. Панелі серії UED оснащені також потужною системою інструментів управління контентом, що розширюється з урахуванням вимог вашого бізнесу. Ці особливості включають:
* Багатоканальний систему планування. Завантаження різного контенту для декількох каналів.
* Медіа-програвач. Максимальна інформаційна ефективність навіть в самих непередбачених обставин.
* Планування акцій. Просту систему створення і забезпечення планування акцій та заходів для аудиторії і автоматичне оновлення інформації при внесенні змін.
Складання та поширення електронних брошур для планування контенту з метою більш ефективного інформування користувальницької аудиторії. Користувачі можуть легко перегортати електронні брошури в пошуках потрібної інформації і ділитися нею зі споживачами, як і в разі паперових брошур.
Створюйте легко і зручно контент за допомогою готових шаблонів (понад 100 типів), розрахованих на різні ринки .. Економте час і зусилля для створення ефективної цифрової інформаційної системи без використання професійних консультантів і розробників.

Здивуйте ваших глядачів точною передачею кольору на всіх панелях відео стіни
"Відеостіна, складена з панелей серії UED, дозволяє забезпечити узгоджену кольору, завдяки чому зображення по всій площі відео стіни відрізняється високою однорідністю кольору. Наші інформаційні панелі піддаються на заводі жорсткій системі контролю, завдяки чому панелі в подальшому не вимагають ручного калібрування кольору. Покращена заводська цветокалибровка забезпечує виключно однорідну колірну температуру зображення на всіх компонентах відео стіни.

Користувачі можуть самостійно налаштувати колірну палітру панелей за допомогою функції Samsung Color Expert, що дозволяє швидкої калібрувати панель і здійснювати тонке налаштування параметрів екрана з урахуванням власних уподобань. Калібрування кольору може здійснюватися автоматично або вручну. Параметри кольору можна копіювати в кілька панелей одночасно, завдяки чому забезпечується однорідність кольору по всій площі відео стіни.
Міняйте орієнтацію панелі для оптимізації формату виведення зображення
Незалежно від того, чи використовуєте ви одну панель або відео стіну, ви маєте можливість створювати контент для портретної або ландшафтної орієнтації, а потім повертати зображення на ваш розсуд. Панелі Samsung серії UED підтримують поворот зображення за допомогою функції Image Rotation в горизонтальну або вертикальну орієнтацію. Ви можете легко і швидко змінювати орієнтацію вашого контенту за допомогою трьох опцій режиму відображення: Початкове співвідношення сторін для одного екрану, повне співвідношення (full ratio) на одному екрані або full ratio співвідношення на відео стіни.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 55”
  • Вход: RGB, Аудіо
  • Основне розширення: 1920x1080 (16:9)
  • Вихід: RGB, Аудіовихід
  • Кут огляду: 178/178
  • Напруга живлення: 100 - 240, 50/60 Гц
  • Яскравість: 450 кд/м²
  • Вага: 13,3 кг
  • Час відгуку: 4 ms

Політика конфіденційності