м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійний дисплей Samsung UDE-A

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Найвища якість зображення завдяки вдосконаленій технології заводського калібрування параметрів дисплея
Будь-які зміни яскравості і точності передачі кольору окремих панелей відео стіни можуть негативно позначитися на візуальних характеристиках всій відео стіни. Для усунення цих недоліків відео стіни Samsung серії UDE калибруются за допомогою інноваційних калібрувальних інструментів і технологій. Багатоступенева система заводського калібрування дисплеїв відеостін забезпечує однорідність яскравості і кольору для кожної панелі, включеної в комплект відео стіни. Після калібрування панель відрізняється найвищою в галузі однорідністю яскравості і точністю передачі кольору по всій площі дисплея, що перевищує 90%. Крім того, процес калібрування забезпечує однорідний баланс білого. * Нарешті, на додаток до заводської калібрування користувачі можуть самі регулювати яскравість і однорідність кольору за допомогою потужної і зручною безкоштовної програми Samsung Color Expert. Завдяки цим поліпшеним рішенням управління кольором, дисплеї серії UDE для відеостін дозволяють забезпечувати демонстрацію широкоформатних презентацій з найвищими візуальними характеристиками.
Вузька рамка і чудовий дизайн привернуть увагу споживачів
Покращена якість відеостін з панелей Samsung UDE підніме рівень ефективності ваших повідомлень та іншої інформації. Надвузьких 3,5-мм рамка (2.3 мм зліва і зверху і 1,2 мм праворуч і знизу) перетворює відео стіну з найвужчими проміжками між панелями. Це створює найбільш комфортні умови перегляду контенту і глядачі більше концентруються на утриманні. Однак, слід зауважити, що в екстремальних умовах навколишнього середовища якість зображення на окремих панелях відео стіни може погіршуватися внаслідок появи перекручувань і порушень кольору. Щоб уникнути подібних порушень якості зображення відео стіни Samsung серії UDE-А зазнають найжорсткіших випробуваннями на надійність і довговічність. Кожна панель відео стіни відрізняється підвищеною стійкістю до дії тепла, атмосферних опадів та інших факторів зовнішнього середовища. Завдяки жорсткому контролю якості, панелі відеостін Samsung не відчувають ефекту затемнення екрану, відблисків і інших недоліків, пов'язаних з погіршенням якості зображення. Покриття антивідблиску панелей, що усуває відблиски від джерел світла, також сприяє кращому візуальному сприйняттю відображуваного контенту споживачами. Всі ці відмінні риси забезпечують комфортні для глядача умови перегляду, завдяки чому ваша інформація більш ефективно доводиться до цільової аудиторії.
Забезпечте UHD якість картинки без застосування спеціальних калібрувальних пристроїв
При збільшенні розміру екрану дозвіл зображення стає найбільш важливим фактором, який впливає на сприйняття контенту користувачами. Оскільки найкращі в галузі панелі оснащуються портами DisplayPort (DP) 1.2 і HDMI, відео стіни Samsung серії UDE-А з розміром екрану 5х5 панелей відрізняються надвисокою роздільною здатністю (Ultra-High Definition, UHD) без використання додаткових калібрувальних пристроїв і інструментів. У порівнянні зі звичайними відео стіни, які вимагають спеціального обладнання і здатні підтримувати лише формат, що не перевищує 2x2 панелей, відео стіни Samsung серії UDE з дозволом UHD відрізняються істотно кращими візуальними параметрами і високою чіткістю зображення. Завдяки підтримці технології підключення High-Bandwidth Content Protection (HDCP), відео стіни серії UDE здатні відображати UHD контент типу live TV або Blu-Ray без придбання додаткового обладнання, що зводить до мінімуму витрати на монтаж багатопанельних конструкцій для інформаційних відеостін.
Найвища чіткість тексту і довговічність відеостін для бізнесу
Покращена читаність і надійність відеостін Samsung серії UDE-А для підвищення інформаційної ефективності контенту. Розроблені для 24/7-режиму відображення інформації в умовах, що змінюються навколишнього середовища, відео стіни серії UDE-А сприятимуть підвищенню ефективності вашого бізнесу. Висока яскравість панелей, складова 500 ніт, забезпечує яскраве кольорове зображення в самих різних умовах зовнішнього освітлення. Поєднання унікальних конструктивних і візуальних характеристик відеостін серії UDE-А перетворюють їх в ідеальну платформу для відображення інформаційного контенту в транспортних терміналах, торгових центрах, офісних холах і центрах управління і контролю.

Тонкі, легко монтуються панелі можна адаптувати до будь-яких бізнес-додатків
Універсальні відео стіни Samsung серії UDE поставляються в комплекті з елементами для простого і зручного монтажу з урахуванням ваших вимог. Елементи відео стіни поставляються в вигляді тонких еталонних панелей товщиною 39 мм, які легко змонтувати і завантажити необхідний контент. Оскільки нестенние кронштейни виготовлені з урахуванням розмірів відео стіни, користувачі можуть легко спочатку встановити кронштейн, а потім змонтувати на них елементи відео стіни. Така проста і зручна конструкція усуває необхідність виміру та розрахунку проміжків для правильної установки панелей відео стіни. Орієнтацію площині змонтованої відео стіни можна відрегулювати по трьох осях: по осі "x" ( "вгору-вниз" за допомогою гвинтів); по осі "y" ( "вліво-вправо"); по осі "z" ( "вперед-назад"). При цьому положення окремих панелей можна відрегулювати так, щоб між ними не було ні найменшого зазору. Все це усуває необхідність демонтажу цілої відео стіни для заміни або ремонту окремої панелі.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 46
  • Вход: RGB
  • Основне розширення: 1920x1080
  • Вихід: RGB, Аудіо
  • Кут огляду: 178/178
  • Напруга живлення: 100 - 240В, 50/60 Гц
  • Яскравість: 500 кд/м2
  • Вага: 21,5 кг
  • Час відгуку: 8 ms

Політика конфіденційності