м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійний дисплей Samsung DBE

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Приверніть увагу споживачів до дисплеїв, здатним працювати в режимі "16/7"

Поліпшите професійний імідж свого бізнесу за допомогою інформаційних SMART дисплеїв серії DBE, що відрізняються яскравістю 350 ніт, високою якістю зображення і надійною роботою в режимі "16/7" (16 годин на добу / 7 днів на тиждень). Яскраві дисплеї серії DBE відрізняються рівнем виблискування менше 2%. Якість зображення можна оптимізувати для будь-яких умов освітлення за допомогою функцій Color enhancer (Підсилювач кольору), Contrast enhancer (Підсилювач контрасту), Detail enhancer (Підсилювач деталей) і Color temperature control (Управління колірною температурою). Якщо для вас важливі більш насичені кольори, текстура зображення, більш висока чіткість тексту або вiдтворення різних сюжетів на окремих екранах відео стіни, ви можете налаштувати дисплеї серії DBE саме так, щоб ваша інформація виглядала найбільш чітко.

Ефектний і привабливий дизайн, оптимізований з урахуванням особливостей місця установки

Тонкі елегантні дисплеї прикрасять будь-який інтер'єр. Інформаційні дисплеї серії DME сумісні до конструктивних особливостях з дисплеями попереднього покоління Samsung SMART Signage серії D. Ці дисплеї з тонкої і елегантною чорною або білою рамкою * доповнять декор будь-якого інтер'єру. Гнучкий роздільник з логотипом для портретної або альбомної орієнтації також служить елементом декору будь-якого приміщення.

Удосконалена версія платформи дисплея забезпечує більш зручне і просте управління контентом.

SMART дисплеї серії DBE створені на використанні SMART платформи Samsung 3 покоління (SSSP). Ця платформа оснащена вбудованим медіапроїгривателем і відрізняється простою системою управління контентом. Розширення вбудованої пам'яті з 4 до 8 ГБ додатково покращує робочі характеристики дисплея. Вбудована в панель платформа SSSP Samsung 3 покоління усуває необхідність застосування окремого ПК або медіа-програвач для відображення цифрового контенту, що знижує експлуатаційні витрати. Нове рішення MagicInfo S3 для управління контентом, вбудоване в SSSP платформу 3 покоління з поліпшеними версіями призначеного для користувача інтерфейсу UI і UX, спрощує процес створення та управління контентом в порівнянні з попередніми версіями платформи. Рішення MagicInfo S3, вбудоване в SSSP 3 покоління, перетворює її у відкриту платформу, що дозволяє завантажувати на дисплей тисячі додатків інших виробників.

Спрощений інтерфейс Home UI полегшує використання цифрового дисплея

Новий користувальницький інтерфейс Home Menu UI, що включає часто використовувані функції у вигляді матриці великих екранних кнопок, дозволяє підвищити ефективність і продуктивність роботи дисплея. Можливість модифікації користувальницького меню прискорює доступ до часто використовуваних функцій управління контентом. Широкий вибір нових шаблонів полегшує створення і управління контентом для торгових центрів, магазинів, підприємств швидкого харчування, терміналів і холів готелів. Пропонований вибір шаблонів для розробки контенту підтримує альбомну і портретну орієнтацію. Опціонна сенсорна накладка Touch Overlay перетворює головне меню в зручний для користувача інструмент навігації.

Оновлення систему інформування користувачів за допомогою простої технології створення контенту з використанням будь-яких шрифтів, стікерів, динамічних ефектів і віджетів.

Унікальне рішення для створення професійного контенту MagicInfo S3, вбудоване в нову платформу SSSP 3 покоління, дозволить підвищити ефективність і прибутковість вашого бізнесу. Поряд з віджетами і стікерами, це рішення підтримує використання 6 шрифтових гарнітур і 23 стилю. Нове рішення MagicInfo S3 знімає обмеження попередньої версії з можливістю оформлення тексту за допомогою лише однієї шрифтової гарнітури. Тепер ви легко зможете скористатися будь-якими шрифтами або навіть своїми власними. Крім того, ви можете використовувати свої печатки, створювати свої власні, редаговані стікери, оновлювати інформаційні теги, прайс-листи і вносити будь-які зміни в контент. Функція Dynamic Effect дозволить вам самим створювати будь-які динамічні ефекти, ефекти слайд шоу типу затемнення, масштабування або виліт. Крім того, ви можете модифікувати "drag-and-drop widget" рішення шляхом додавання віджету типу AccuWeather, який виводить на екран інформацію про погоду на поточний день або тиждень

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 55
  • Вход: RGB
  • Основне розширення: 1920x1080 (16:9)
  • Вихід: Видіовхід, Аудіовихід
  • Кут огляду: 178/178
  • Напруга живлення: 100 - 240В, 50/60 Гц
  • Яскравість: 350 кд/м2
  • Вага: 5,4 кг
  • Час відгуку: 6 ms

Політика конфіденційності