м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Професійний дисплей Samsung QMF

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Використовуйте в своєму бізнесі дисплеї наступного покоління з UHD якістю зображення

Сучасний бізнес, що включає банки, ресторани, торгові центри та інші підприємства роздрібної торгівлі, широко використовують цифрові інформаційні панелі для залучення, інформування та консультування своїх клієнтів. Застосування комерційних цифрових дисплеїв постійно зростає завдяки високій якості відображення текстів і зображення. При цьому важливу роль починають грати UHD дисплеї. Завдяки UHD технологіям, у бізнесу з'явилася можливість створення більш ефектних інформаційних панелей, які надають сильний вплив на споживачів. UHD дисплеї відрізняються більш реалістичним зображенням, дозволяють розміщувати на одному екрані більше інформації з чотирикратний збільшеною чіткістю, що особливо яскраво проявляється при відображенні тексту. Що стосується комерційного застосування, то UHD дисплеї володіють такими важливими особливостями, як можливість використання їх в портретній орієнтації і велика тривалість роботи в безперервному режимі.

Нова лінійка UHD дисплеїв серії QMF 2017 року розроблена саме для комерційних застосувань

Нова лінійка UHD дисплеїв з діагоналями від 48 "до 98", забезпечує найвищу якість зображення в будь-яких умовах застосування. Універсальна лінійка нових дисплеїв спеціально створена для будь-яких бізнес-застосувань. UHD дисплеї забезпечують надчітке відображення інформації, включаючи фото- і відео контент, завдяки чому глядач відчуває ефект повного занурення в події на екрані. Лінійка UHD дисплеїв відрізняється високою надійністю і може експлуатуватися в режимі 24/7 (24 години 7 днів на тиждень). Відсутність відблисків при яскравому зовнішньому освітленні тепер стало нормою. Нові дисплеї відрізняються вузькою рамкою, завдяки чому окремо стоять дисплеї являють собою компактне рішення для місць з обмеженою площею. Унікальний дизайн рамки сприяє більш ефективному сприйняттю інформації глядачем.

Привертає увагу споживачів і покращуйте імідж вашого бренду завдяки високій якості UHD зображення

Панелі серії QMD характеризуються дозволом, в 4 рази перевищує дозвіл формату FHD, тобто забезпечують більш високу чіткість зображення. Текст, що відображається на UHD дисплеях серії QMF, завдяки високій щільності пікселів, відрізняється надвисокої чіткістю. Фото- і відео контент на UHD дисплеях відображається з винятковою чіткістю і реалістичністю, завдяки чому глядач відчуває відчуття повного занурення. Крім того, користувачі можуть замінити застарілі відео стіни, що складаються з FHD дисплеїв меншого розміру одним великим дисплеєм серії QMF, щоб усунути сітку рамок складовою відео стіни і створити суцільне поле зображення. На екрані одного UHD дисплея можна розмістити інформацію, що міститься на чотирьох дисплеях з роздільною здатністю FHD.

Для створення більшого візуального ефекту розмістіть на одному UHD дисплеї в багатоекранному режимі контент з чотирьох FHD дисплеїв

Тепер на відео стіни з меншому за кількістю панелей ви можете відобразити більше інформації. Дозвіл UHD дисплея в 4 рази перевищує дозвіл FHD дисплея. Це означає, що на одному UHD дисплеї можна розмістити інформацію, яка раніше розміщувалася на чотирьох FHD дисплеях. Дисплеї серії QMF відрізняються широкими можливостями підключення зовнішніх пристроїв, завдяки чому на екрані можна відобразити контент від чотирьох різних джерел сигналу без попереднього об'єднання цих зображень на окремому ПК. При цьому вам не потрібно ніякого додаткового обладнання. Крім того, ви можете використовувати різні сценарії, включаючи PIP ( "картинка-в-картинці") і "Роздільний екран", а не просто розміщення цієї інформації в чотирьох окремих вікнах. Подібна гнучкість забезпечує динамічне та ефективне використання різних сценаріїв, наприклад, коли на більшій частині екрану відображається відеоконференція, а на решті частини екрану виводиться довідкова інформація для учасників, або коли на більшій частині екрану розміщується зображення продукту, а на меншій - його специфікації, якщо мова йде про магазин.

Функція повороту дозволяє використовувати дисплей в портретної або альбомної орієнтації

У традиційних комерційних цілях цифрові дисплеї часто монтуються в потретной орієнтації. Дуже часто з естетичних міркувань важливо використовувати інформаційні панелі в портретній орієнтації без шкоди для динамічності відображення інформації. У дисплеях серії QMF забезпечена підтримка монтажу в портретній і альбомній орієнтації.

Модуль медіа-програвач Samsung SBB розширює можливості відображення потокового відео UHD якості

Завдяки новим можливостям використання UHD дозволу в комерційних інформаційних цифрових панелях, деякі провайдери потокового відеоконтенту пропонують підтримку відеопотоку для UHD дисплеїв. З метою підтримки цієї вимоги Samsung розробив опціоннний SBB модуль для UHD дисплеїв, який можна вставити у відповідний слот на задній панелі дисплеїв серії QMF

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 98
  • Вход: HDMI, DP, DVI, D-Sub, RS232, RJ45, тюнер,
  • Основне розширення: 3840x2160 (16:9)
  • Вихід: S232, RJ45, Аудіовихід
  • Кут огляду: 178/178
  • Напруга живлення: 100-240В, 50/60 Гц
  • Яскравість: 500 кд/м2
  • Вага: 80 кг
  • Час відгуку: 8 ms

Політика конфіденційності