044 585 0 520

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Професійні панелі

Обладнання від світових виробників для комфорту гостей готелю

Залиште заявку на консультацію

Готельні (професійні) дисплеї

Сучасні пристрої стрімко увійшли не тільки в повсякденному житті. Також вони торкнулися сферу обслуговування. Наприклад, дисплеї для номера готелю, стали високопродуктивними (можуть працювати 24 години на добу), з відмінною якістю зображення і підвищеною яскравістю і широким кутом огляду (за рахунок реалізованих технологій і надтонкою рамці).

Варіанти застосування пристроїв

Професійні панелі використовуються в громадських місцях: лобі, ліфтах, ресепшн і т.д. Вони можуть функціонувати як окремо, так і в складі поліекранів, в альбомної / портретної орієнтації. Відтворення мультимедіа контенту реально як з ПК, так і планшета, смартфона і, звичайно ж, з мережі Інтернет. Що це за інформація для користувача?

  • події, заходи в рамках готелю чи ресторану;
  • сторонні - припустимо, установ мережі;
  • розклад конференцій або ж анонс екскурсій, розваг.

Як ефективний засіб передачі даних професійні дисплеї дозволяють отельерам доносити потрібну і головне - актуальну інформацію гостях. Останнім - відповідно, отримувати її в повному обсязі. Також дисплеї для відеостін широко застосовуються для організації презентацій. Прилади дозволяють відображати відео, текстові та інші матеріали в відмінній якості і чіткості.

У «Отрум» найнижчі ціни на кращі моделі

Готельний дисплей - це спосіб отримання користувачем (після безпосередньої трансляції) найбільш затребуваних інформаційно-рекламних відомостей. Тобто він завжди обізнаний про акції та знижки.

Компанія «Отрум» - відомий в Україні провайдер цифрового інтерактивного телебачення і надійний постачальник. Професійні панелі - один із пріоритетних напрямків нашої діяльності, в результаті якої замовник отримує:

  • Пристрій (або кілька) від всесвітньо відомих торгових марок - Samsung, LG і Philips. Вибрати самостійно або за допомогою консультанта потрібну модель з широкого асортименту - не проблема.
  • Високої якості, оскільки в каталозі представлені тільки оригінальні професійні дисплеї зазначених брендів.
  • За найнижчою ціною. Ми організуємо доставку товару прямо з заводу-виробника - Данії, Норвегії та інших країн. Значить, будь-якого роду націнки виключені.

Офіційна гарантія - в комплекті. Замовляйте за телефоном або електронною поштою!