м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори серії Luxury Samsung HG75TQ800EB

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

QLED 8K, який ідеально поєднує в собі надихаюче якість зображення з інноваційними технологіями.

- Справжнє дозвіл 8K з максимальною чіткістю 33 мільйони пікселів

- Перетворіть будь-який контент в приголомшливий 8K за допомогою потужного процесора Quantum 8K

- Кілька зон концентрованої підсвічування для яскравих білих і глибоких відтінків чорного

 

Відкривається новий вимір реальності

Увійдіть в новий світ дозволу, який відкриває новий вимір реальності на великих екранах. Відчуйте потужність кожного кадру з 33 мільйонами пікселів при максимальній чіткості з дозволом, в чотири рази перевищує дозвіл 4K.

 

Потужний інтелект, який удосконалює реальність

Потужний і інтелектуальний процесор Samsung забезпечує найкращі враження від перегляду завдяки чудовому масштабування 8K AI і адаптивному зображенню, дозволяючи гостям відчути всю міць 8K.

 

Відкрийте для себе нові рівні деталізації і глибини

Множинні зони концентрованої підсвічування дозволяють точно налаштувати чисту яскравість і чорнильно-чорний колір. Оцініть яскравість деталей з вражаючим контрастом.

 

Динамічний звук

Насолоджуйтесь реалістичним кінематографічним звуком, що відстежує рух в кожній сцені. Спеціальні гучномовці з висхідним і бічним запуском створюють захоплюючий звук, який поміщає гостей прямо в гущу подій.

 

Отримайте краще зображення незалежно від кута огляду

Дивіться кожну деталь під будь-яким кутом. Ультра кут огляду дає гостям стабільне зображення, навіть коли вони сидять в стороні. Так що кожне місце - краще.

 

Неймовірна деталь, як і задумав режисер

Кожен нюанс і деталь оживають завдяки насиченим, точним квітам і глибшого контрасту. Динамічне відображення тонів HDR10 + змінює колір і контраст сцену за сценою, дозволяючи гостям оцінити навіть незначні деталі.

 

Мільярд відтінків точного кольору

Технологія квантових точок забезпечує кращу картинку від Samsung. Завдяки 100% колірної гучності Quantum Dot вловлює світло і перетворює його в захоплюючий колір, який залишається незмінним при будь-якому рівні яскравості.

 

Просто торкніться, щоб відобразити

Транслювати фільми або музику зі смартфона на телевізор так само просто, як торкнутися екрана. Коли до телевізора торкаються смартфоном, телевізор розпізнає дотик і автоматично виконує дзеркальне відображення. Так що можна швидко і легко переключитися на телевізор і продовжити перегляд контенту.

Рішення для гостинності

Samsung LYNK Cloud надає менеджерам готелів потужний набір інструментів для підвищення якості обслуговування гостей. LYNK Cloud забезпечує віддалене управління дисплеєм і навіть може аналізувати використання контенту гостями, щоб розкрити маркетингову інформацію, яка допоможе менеджерам готелів проводити оптимізовані рекламні акції.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності