м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори серії Premium Samsung HT670U

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Дисплей UHD, що забезпечує чудове зображення і легкий доступ до улюблених розваг гостей під час перебування.

- Підніміть контент до дозволу UHD за допомогою технології апскейлінга

- Швидко створюйте та надсилайте персоналізовані і рекламні повідомлення

- Швидко створюйте та надсилайте персоналізовані і рекламні повідомлення

 

Створіть першокласний гостьовий досвід

Дисплеї Samsung HT690U дозволяють операторам готелів преміум-класу відповідати зростаючим очікуванням гостей, одночасно підвищуючи свою ефективність. Завдяки чудовій якості зображення UHD і зручному управлінню кімнатами гості можуть насолоджуватися домашнім комфортом і бездоганним двостороннім спілкуванням через свій дисплей.

 

Чітке і яскраве кольорове вираз

Дисплей забезпечує оптимальну передачу кольору, щоб гості могли відчути кожну найменшу деталь, занурюючись в будь-який контент з більш широким діапазоном кольорів.

 

Доставка контенту UHD-якості

Готельні дисплеї Samsung пропонують гостям готелю яскраве якість зображення домашніх розважальних систем. Завдяки технології апскейлінга UHD ці вдосконалені дисплеї демонструють весь контент з роздільною здатністю UHD (3840 x 2160), що в чотири рази перевищує дозвіл стандарту FHD.

 

Покращена якість зображення

Крім незмінно високої якості UHD, дисплеї Samsung мають високий динамічний діапазон (HDR10 +). Використовуючи динамічні метадані, які точно налаштовують кожен кадр в рамках даної програми, технологія HDR10 + забезпечує оптимальне, деталізоване і запам'ятовується враження від перегляду.

 

Індивідуальне домашнє меню

Кожен дисплей для готелів Samsung включає інтуїтивно зрозуміле настроюється головне меню, яке спрощує обмін контентом між готелями і туристами. Контент-менеджери можуть легко включати зображення, логотипи та значки функцій, що відповідають потребам гостей, одночасно посилюючи спеціальні пропозиції і брендинг готелю.

 

Висока продуктивність, підвищена безпека

За підтримки потужної операційної системи TIZEN дисплеї для готелів Samsung забезпечують безпечну доставку контента на рівні додатків, платформи і системи.

 

Повна інтеграція коаксіальної мережі

Як уніфікованого коаксиально-сумісного рішення для управління контентом LYNK REACH 4.0 розширює процеси обслуговування і підтримує узгоджене взаємодія між готелем і гостем. Завдяки централізованому моніторингу в режимі реального часу на платформі менеджери готелів можуть швидко усувати проблеми на окремих дисплеях або в групах дисплеїв.

 

Персоналізоване взаємодія з гостями

Готелі з коаксіальної структурою можуть використовувати LYNK REACH 4.0 для доставки індивідуальних повідомлень гостям, що мають відношення до їх конкретних деталей перебування або інтересам. Після прибуття гостей оператори готелю можуть вітати їх персональним вітальним повідомленням, а також рекламувати зручності і пропозиції на території готелю.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності