м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори серії Premium Samsung HT690U

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Дисплей UHD, що забезпечує чудове зображення і легкий доступ до улюблених розваг гостей під час перебування.

- Підніміть контент до дозволу UHD за допомогою технології апскейлінга

- Швидко створюйте та надсилайте персоналізовані і рекламні повідомлення

- Створюйте сумісні веб-додатки в потужної ОС TIZEN

 

Створіть першокласний гостьовий досвід

Дисплеї Samsung HT690U дозволяють операторам готелів преміум-класу відповідати зростаючим очікуванням гостей, одночасно підвищуючи свою ефективність. Завдяки чудовій якості зображення UHD і зручному управлінню кімнатами гості можуть насолоджуватися домашнім комфортом і бездоганним двостороннім спілкуванням через свій дисплей.

 

Чітке і яскраве кольорове вираз

Дисплей забезпечує оптимальну передачу кольору, щоб гості могли відчути кожну найменшу деталь, занурюючись в будь-який контент з більш широким діапазоном кольорів.

 

Доставка контенту UHD-якості

Готельні дисплеї Samsung пропонують гостям готелю яскраве якість зображення домашніх розважальних систем. Завдяки технології апскейлінга UHD ці вдосконалені дисплеї демонструють весь контент з роздільною здатністю UHD (3840 x 2160), що в чотири рази перевищує дозвіл стандарту FHD.

 

Покращена якість зображення

Крім незмінно високої якості UHD, дисплеї Samsung мають високий динамічний діапазон (HDR10 +). Використовуючи динамічні метадані, які точно налаштовують кожен кадр в рамках даної програми, технологія HDR10 + забезпечує оптимальне, деталізоване і запам'ятовується враження від перегляду.

 

Індивідуальне домашнє меню

Кожен дисплей для готелів Samsung включає інтуїтивно зрозуміле настроюється головне меню, яке спрощує обмін контентом між готелями і туристами. Контент-менеджери можуть легко включати зображення, логотипи та значки функцій, що відповідають потребам гостей, одночасно посилюючи спеціальні пропозиції і брендинг готелю.

 

Висока продуктивність, підвищена безпека

За підтримки потужної операційної системи TIZEN дисплеї для готелів Samsung забезпечують безпечну доставку контента на рівні додатків, платформи і системи.

 

Проста і сумісна розробка веб-додатків

Крім розширених графічних можливостей, браузер від Samsung спрощує розробку додатків. Всі додатки можуть зберігатися в ОС TIZEN і підтримуються інструментами Web Simulator і Remote Web Inspector, які додатково покращують продуктивність і безпеку додатків.

 

Централізоване управління в реальному часі

Контент-платформа Samsung LYNK REACH 4.0, сумісна з існуючою LAN, Wi-Fi і коаксіальної інфраструктурою, централізує і оптимізує загальне обслуговування готелю. Керівники готелів тепер можуть усувати проблеми з окремими дисплеями або групами дисплеїв до того, як вони загостряться.

 

Комплексне індивідуальне обслуговування

Готелі додатково можуть використовувати LYNK REACH 4.0 для доставки індивідуальних повідомлень гостям. Після прибуття гості можуть отримати персональне привітання з інформацією про акції або зручності на території, пов'язаних з їх перебуванням. LYNK REACH 4.0 також забезпечує прискорену реєстрацію від'їзду для додаткового зручності.

Дополнительная информация

Політика конфіденційності