м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung

Оптимальна кривизна і підтримка інтерактивності дисплея піднімає рівень занурення в події на екраніГості п'ятизіркових гоcтініц…

Дополнительная информация

Забезпечте своїм гостям доступ до преміальних сервісів за допомогою готельних телевізорів Samsung HE69XЗ огляду на…

Дополнительная информация

Запропонуйте гостям IP контент і сервіси на екрані готельних телевізорів серії Samsung HE590З огляду на…

Дополнительная информация

Створіть більш комфортну атмосферу для гостей за допомогою готельного ТВ Samsung HE470  Нові готельні дисплеї серії…

Дополнительная информация

Розширюйте можливості надання контенту в номери за допомогою готельного дисплея Samsung HE460Оскільки гості вимагають від…

Дополнительная информация

Самсунг - телевізори для номера готелю, які поєднують в собі інноваційні технології XXI століття і якісні елементи. Саме такий дует дозволяє користувачеві переглядати відео у високій якості при низькому споживанні електроенергії. І головне - тривалий час, не витрачаючи кошти на ремонт і технічне обслуговування.

У чому їх унікальність?

Готельні телевізори Samsung - це моделі в елегантному дизайні і з відмінною якістю картинки, ультратонкой рамкою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Саме останній створює ту комфортну, затишну домашню зупинку, про яку мріє кожен з нас. При цьому готельні телевізори Samsung не містять шкідливих речовин для здоров'я людини і тварин. Значить, пристрої безпечні в експлуатації.

Також вони:

Мають віддалено управління - для редагування переліку передач і розміщення реклами / інформації.
Оснащені технологією SoftAP. Вона дозволяє за короткий термін створити бездротову або ж портативну wi-fi точку і сміливо підключити до неї бажане пристрій (обов'язково підтримує бездротовий зв'язок).
3D - гарантує перегляд відеоматеріалів у високій якості.
CMS - передбачена для редагування текстовий повідомлень, зображень, роликів та мультимедіа.
Смарт Віджет - для оптимізації дисплея під свої потреби. Припустимо, цікаве спілкування в Інтернеті. Тоді і Widget слід налаштувати таким чином. Коли приоритетнее перегляд відео-контенту, досить встановити однойменне ПО. Тобто завдяки технології, можливості приладу збільшуються - шляхом відкриття доступу до актуальних для користувача ресурсів.
Крім перерахованого вище, такі прилади мають і іншими плюсами. У їх числі, наприклад, опціонний таймер (дозволяє людині моментально дізнатися поточний час в місці перебування). Причому він може залишатися в робочому стані навіть при тимчасовому відключенні електроживлення.

Представлені в каталозі компанії «Отрум» готельні телевізори Samsung - справжні, з розширеним функціоналом і за найкращою ціною. З однієї простої причини: ми - відомий провайдер інтерактивного ТВ і здійснюємо поставку кожної одиниці прямо з заводів-виробників (знаходяться в Норвегії та Німеччини) протягом 3-6 тижнів. Додаткові націнки - виключені!