м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Philips серії Signature

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

У пошуках інновацій
на базі Android ™ і з фоновим підсвічуванням Ambilight

Сумісність з MyChoice для регулярного доходу
MyChoice - це простий і недорогий спосіб докласти вашим гостям кращі телеканали. Через цю систему можна також підключати додаткові платні канали, що дозволить вам відшкодувати витрати на придбання телевізорів.

Передавайте фільми та музику на телевізор за допомогою Miracast і DirectShare
Захищена система передачі даних дозволить вашим гостям насолоджуватися контентом з мобільних пристроїв на великому екрані телевізора в бездротовому режимі - легко і без клопоту. Завдяки універсальності системи телевізори підтримують пристрої на базі iOS і Android, і цей список постійно доповнюється. Фотографії, фільми, музика - все це можна передавати на телевізор за допомогою Miracast і DirectShare!

CMND & Control: просте обслуговування телевізора
CMND & Control забезпечує віддалену централізовану установку телевізора. З легкістю оновлюйте та змінюйте настройки всіх дисплеїв, не турбуючи ваших гостей.

CMND & Create: показуйте потрібну інформацію в будь-який зручний час
Функція CMND & Create дозволяє показувати потрібну інформацію в будь-який зручний для вас час. За допомогою модуля керування контентом CMND ви зможете створювати і розподіляти інтерактивні фірмові інтернет-сторінки готелю. Налаштуйте телевізор так, щоб в режимі реального часу надавати гостям тільки найактуальнішу інформацію про останні досягнення і розробки готелю.

4K Ultra HD: чудове яскраве зображення
Чудове зображення 4K Ultra HD - це неповторний рівень чіткості, яскраві кольори і дозвіл, яке в чотири рази перевищує Full HD. Відкрийте вікно в новий світ.

Android: швидкий відгук і повне занурення в дію на екрані
Професійний телевізор на базі ОС Android c швидким відгуком та зручним інтерфейсом. Всі ці можливості відкриють вам доступ до спеціальних сервісів для сфери готельного бізнесу, додатків і багато чому іншому. Ви завжди зможете швидко перейти до обраним додатків завдяки зручному меню.

Вдосконалені програми зі спеціальними службами для готелів
Тепер вам доступна ціла бібліотека вдосконалених додатків, список яких постійно поповнюється. Потужна платформа Android забезпечує плавну роботу додатків, швидкий відгук і доступ до нових можливостей. Система розроблена спеціально для сфери готельного бізнесу, тому дані гостей повністю видаляються після використання і закривається доступ до забороненого контенту, який може негативно вплинути на ваш бізнес.

Фонове підсвічування Ambilight: чудове зображення і повний ефект занурення
Завдяки цій запатентованої технології Philips на стіну за телевізором проектується м'яке світіння, в результаті чого телеекран здається більше, а враження від перегляду стають яскравішими. Колір підсвічування автоматично змінюється відповідно до зображенням на екрані. Завдяки адаптивної функції колір фонового підсвічування завжди точно відповідає зображенню - незалежно від кольору стіни. Параметри підсвічування Ambilight можна налаштовувати відповідно до ваших уподобань.

Система AppControl дозволяє з легкістю додавати, сортувати і видаляти програми
Завдяки системі AppControl на телевізорі завжди будуть встановлені необхідні програми: додавайте, видаляйте і сортуйте додатки, налаштовуйте їх для використання в певних номерах готелю - забезпечте гостям якісне обслуговування за допомогою віддаленого централізованого управління. Для зручного і безпечного використання завантажуйте свої унікальні програми на особистий хмарний сервер, доступ до якого буде тільки у вас.

Вбудована система IP-телебачення для оптимальної настройки інтерактивних служб
Менше витрат і клопоту. З нашими новими телевізорами Smart TV ви можете організувати інформаційно-розважальну систему готелю безпосередньо на телевізорі. Інтерактивні канали, відео за запитом, інтерактивні готельні меню і інформація, а також системи онлайн-замовлень - все це можливо без додаткової зовнішньої приставки. Крім передачі контенту з коаксіальним телевізійним кабелям тепер ви також можете використовувати інтернет-мережу для трансляції телеканалів або відео за запитом безпосередньо на ТБ. Організувати спеціалізований портал по вашим вимогам можна через нашу партнерську мережу.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 55
  • Мультимедиа: Формати: H.264 / MPEG4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9 / VC1, Контейнери: AVI, MKV, MP4, MPG, TS, WMV, HEVC, SRT, ASS, SMI, SSA, TXT, MP3, AAC, WAV , WMA версії 2 до версії 9.2, MP, JPG, PNG, GIF
  • Розширення панелі: 3840x2160p (4K Ultra HD LED)
  • Аудіо: 45 Вт, 1,5 Вт, моно, 8 Ом, DTS Premium Sound, DTS Studio Sound, АРГ, Режим Incredible Surround, Динамічні баси, Dolby MS10
  • Яскравість: 400 кд/м²
  • Тюнер / прийом / передача: DVB-T / T2 / C, HEVC UHD (до 2160p60), PAL, мультимовлення, Unicast, NTSC, PAL
  • Поліпшення зображення: Процесор Pixel Precise Ultra HD, Perfect Natural Motion, Технологія Perfect Motion Rate 800 Гц, Технологія, Micro Dimming Pro
  • Спеціальні готельні функції: Готельний режим: Блокування джойстика, Блокування меню, Блокування меню установки, Обмеження гучності, Режим обмеження для спеціальних установ: Режиму підвищеної безпеки, TXT / MHEG / USB / електронний гід телепередач / блокування субтитрів, SmartInfo: Браузер з HTML5, Інтерактивні шаблони, Слайд шоу, CMND Create & Control: Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Зміна налаштувань в офлайн-режимі, з дистанційним управлінням по RF, Створення контенту, Канали: Єдиний список каналів, Списки по темам, Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Інтерактивні DRM : VSecure, правління: Блокування автообновления каналів, Протокол Serial Xpress, JSON API for TV Control-JAPIT, Захист від крадіжок: Захист від крадіжки елементів живлення, Замок Kensington
  • Особливості: Цифрові сервіси: Електронний гід телепередач на 8 днів, Зараз і далі, MHEG, Телетекст, Зручність використання: Стиль зображення, Стиль звуку, Формат зображення, Незалежне регулювання гучності
  • Живлення: 220-240 В змін. струму, 50-60 Гц

Політика конфіденційності