м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Philips серії MediaSuite

Оставьте заявку на бесплатную консультацию

Інноваційні рішення на базі ОС Android ™

CMND & Create: показуйте потрібну інформацію в будь-який зручний час
Функція CMND & Create дозволяє показувати потрібну інформацію в будь-який зручний для вас час. За допомогою модуля керування контентом CMND ви зможете створювати і розподіляти інтерактивні фірмові інтернет-сторінки готелю. Налаштуйте телевізор так, щоб в режимі реального часу надавати гостям тільки найактуальнішу інформацію про останні досягнення і розробки готелю.
 
CMND & Control: просте обслуговування телевізора CMND & Control: просте обслуговування телевізора
CMND & Control забезпечує віддалену централізовану установку телевізора. З легкістю оновлюйте та змінюйте настройки всіх дисплеїв, не турбуючи ваших гостей.

Передавайте фільми і музику на телевізор за допомогою Miracast і DirectShare
Захищена система передачі даних дозволить вашим гостям насолоджуватися контентом з мобільних пристроїв на великому екрані телевізора в бездротовому режимі - легко і без клопоту. Завдяки універсальності системи телевізори підтримують пристрої на базі iOS і Android, і цей список постійно доповнюється. Фотографії, фільми, музика - все це можна передавати на телевізор за допомогою Miracast і DirectShare!

Сумісність з MyChoice для регулярного доходу
MyChoice - це простий і недорогий спосіб докласти вашим гостям кращі телеканали. Через цю систему можна також підключати додаткові платні канали, що дозволить вам відшкодувати витрати на придбання телевізорів.

Android: швидкий відгук і повне занурення в дію на екрані
Готельний телевізор на базі ОС Android c швидким відгуком та зручним інтерфейсом. Всі ці можливості відкриють вам доступ до спеціальних сервісів для сфери готельного бізнесу, додатків і багато чому іншому. Ви завжди зможете швидко перейти до обраним додатків завдяки зручному меню

Система AppControl дозволяє з легкістю додавати, сортувати і видаляти програми
Завдяки системі AppControl на телевізорі завжди будуть встановлені необхідні програми: додавайте, видаляйте і сортуйте додатки, налаштовуйте їх для використання в певних номерах готелю - забезпечте гостям якісне обслуговування за допомогою віддаленого централізованого управління. Для зручного і безпечного використання завантажуйте свої унікальні програми на особистий хмарний сервер, доступ до якого буде тільки у вас.

Вдосконалені програми зі спеціальними службами для готелів
Тепер вам доступна ціла бібліотека вдосконалених додатків, список яких постійно поповнюється. Потужна платформа Android забезпечує плавну роботу додатків, швидкий відгук і доступ до нових можливостей. Система розроблена спеціально для сфери готельного бізнесу, тому дані гостей повністю видаляються після використання і закривається доступ до забороненого контенту, який може негативно вплинути на ваш бізнес.

Протокол Serial Xpress для інтерактивних систем
Через протокол Serial Xpress ТВ можна підключити до зовнішніх декодерів і телеприставки основних постачальників інтерактивних систем.

Система AppControl дозволяє з легкістю додавати, сортувати і видаляти програми
Завдяки системі AppControl на телевізорі завжди будуть встановлені необхідні програми: додавайте, видаляйте і сортуйте додатки, налаштовуйте їх для використання в певних номерах готелю - забезпечте гостям якісне обслуговування за допомогою віддаленого централізованого управління. Для зручного і безпечного використання завантажуйте свої унікальні програми на особистий хмарний сервер, доступ до якого буде тільки у вас.

Вбудована система IP-телебачення для оптимальної настройки інтерактивних служб
Менше витрат і клопоту. З нашими новими телевізорами Smart TV ви можете організувати інформаційно-розважальну систему готелю безпосередньо на телевізорі. Інтерактивні канали, відео за запитом, інтерактивні готельні меню і інформація, а також системи онлайн-замовлень - все це можливо без додаткової зовнішньої приставки. Крім передачі контенту з коаксіальним телевізійним кабелям тепер ви також можете використовувати інтернет-мережу для трансляції телеканалів або відео за запитом безпосередньо на ТБ. Організувати спеціалізований портал по вашим вимогам можна через нашу партнерську мережу.

Додаток Philips TV Remote для зручного управління
Чи не хочете використовувати пульт дистанційного керування? Відкрийте додаток Philips TV Remote на смартфоні або планшеті для управління телевізором: вибирайте додатки для перегляду або ознайомтеся зі сторінками SmartInfo. Безкоштовне завантаження для пристроїв з ОС iOS і Android.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 49
  • Мультимедиа: USB; LAN; Формати: H.264 / MPEG4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9 / VC1, Контейнери: AVI, MKV, MP4, MPG, TS, WMV, HEVC, SRT, ASS, SMI, SSA, TXT, MP3, AAC, WAV , WMA версії 2 до версії 9.2, MP, JPG, PNG, GIF
  • Розширення панелі: 1920 x 1080р ( LED Full HD)
  • Аудіо: 16 (2 x 8) Вт, 1,5 Вт, моно, 8 Ом, Характеристики звука: АРГ, Режим Incredible Surround, Dolby MS10
  • Яскравість: 300 кд/м²
  • Тюнер / прийом / передача: DVB-T / T2 / C, HEVC FHD (до 1080p60), PAL, NTSC, PAL, SECAM, мультимовлення, Unicast
  • Поліпшення зображення: Perfect Motion Rate (PMR) 200 Гц, Pixel Plus HD
  • Спеціальні готельні функції: Готельний режим: Блокування джойстика, Блокування меню, Блокування меню установки, Обмеження гучності, Режим обмеження для спеціальних установ: Режиму підвищеної безпеки, TXT / MHEG / USB / електронний гід телепередач / блокування субтитрів, SmartInfo: Браузер з HTML5, Інтерактивні шаблони, Слайд шоу, CMND Create & Control: Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Зміна налаштувань в офлайн-режимі, з дистанційним управлінням по RF, Створення контенту, Канали: Єдиний список каналів, Списки по темам, Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Інтерактивні DRM : VSecure, правління: Блокування автообновления каналів, Протокол Serial Xpress, JSON API for TV Control-JAPIT, Захист від крадіжок: Захист від крадіжки елементів живлення, Замок Kensington
  • Особливості: Цифрові сервіси: Електронний гід телепередач на 8 днів, Зараз і далі, MHEG, Телетекст, Зручність використання: Стиль зображення, Стиль звуку, Формат зображення, Незалежне регулювання гучності
  • Живлення: 220-240 В змін. струму, 50-60 Гц