м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Philips серии EasySuite

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

CMND & Control: просте обслуговування телевізораCMND & Control: просте обслуговування телевізора
CMND & Control забезпечує віддалене централізоване встановлення телевізора. З легкістю оновлюйте та змінюйте настройки всіх дисплеїв, не турбуючи ваших гостей.

CMND & Create: показуйте потрібну інформацію в будь-який зручний час
Функція CMND & Create дозволяє показувати потрібну інформацію в будь-який зручний для вас час. За допомогою модуля керування контентом CMND ви зможете створювати і розподіляти інтерактивні фірмові інтернет-сторінки готелю. Налаштуйте телевізор так, щоб в режимі реального часу надавати гостям тільки найактуальнішу інформацію про останні досягнення і розробки готелю.

Сумісність з MyChoice для регулярного доходу
MyChoice - це простий і недорогий спосіб докласти вашим гостям кращі телеканали. Через цю систему можна також підключати додаткові платні канали, що дозволить вам відшкодувати витрати на придбання телевізорів.

Настроюється сторінка вітання для ваших гостей
Сторінка вітання відображається при кожному включенні телевізора. Під час установки ви легко можете розмістити свою символіку на сторінці привітання і налаштувати сторінку відповідно до своїх уподобань, використовуючи шаблон у форматі .png.

Режими для готелів, медичних та пенітенціарних установ
Телевізор оснащений усіма необхідними функції для використання в обстановці, що відрізняється від звичайної квартири. Функції обмеження рівня звуку, блокування меню, більш суворе тестування матеріалів, енергозбереження, пульти дистанційного керування з системою захисту від крадіжки і спеціальні функції для медичних і пенітенціарних установ дозволяють використовувати техніку в цій сфері.

Сумісність з системою виклику персоналу - оптимізоване рішення для медичних установ
Телевізори Philips для медичних установ мають повний набір необхідних функцій: вони не тільки забезпечують широкі можливості для розваг для користувачів / пацієнтів, але також сумісні з системою виклику персоналу, що дозволяє швидко отримати екстрену допомогу в разі потреби.

Годинники на екрані телевізора - додаткова зручність для ваших гостей
За допомогою екранних годин ваші гості завжди зможуть дізнатися точний час. Досить натиснути одну кнопку, і вони відобразяться на екрані телевізора. Додаткові плюси - поліпшена розрізнення і низьке енергоспоживання.

Показуйте те, що подобається і коли хочете
Показуйте що завгодно і коли завгодно завдяки вбудованій системі планування. Заплануйте до 7 різних програм будь-якого змісту для показу кожен день або в певні дні (наприклад, у вихідні).

SmartInfo для доступу до інтерактивних інформаційних сторінках готелю
Функція SmartInfo дозволяє розмістити відомості про цей готель або місті за допомогою SmartUI. У ваших постояльців буде доступ до цієї інтерактивної веб-сторінці готелю, навіть якщо телевізор не підключений до інтранету або Інтернету. Інформацію можна регулярно міняти, підтримуючи актуальність відомостей про готелі для гостей.

Протокол Serial Xpress для інтерактивних систем
Через протокол Serial Xpress ТВ можна підключити до зовнішніх декодерів і телеприставки основних постачальників інтерактивних систем.

Блокування меню установки
Запобігає небажаний доступ до параметрів установки і конфігурації, забезпечує максимальну зручність гостей і усуває небажані витрати на переустановку.

Додаткове підключення навушників для індивідуального прослуховування
Дана АС дозволяє підключити навушники. Підключіть навушники для індивідуального прослуховування в будь-який час.

Дополнительная информация

  • Розмір екрану: 40
  • Мультимедиа: USB; Формати: H.264 / MPEG4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9 / VC1, Контейнери: AVI, MKV, MP4, MPG, TS, WMV, HEVC, SRT, ASS, SMI, SSA, TXT, MP3, AAC, WAV , WMA версії 2 до версії 9.2, MP, JPG, PNG, GIF
  • Розширення панелі: 1920 x 1080р ( LED Full HD)
  • Аудіо: 16 (2 x 8) Вт, 1,5 Вт, моно, 8 Ом, Характеристики звуку: АРГ, Режим Incredible Surround, Dolby MS10
  • Яскравість: 280 кд/м²
  • Тюнер / прийом / передача: DVB-T/T2/C, HEVC FHD (до 1080p60), PAL, NTSC, PAL, SECAM
  • Поліпшення зображення: Pixel Plus HD, Perfect Motion Rate (PMR) 200 Гц
  • Спеціальні готельні функції: Готельний режим: Блокування джойстика, Блокування меню, Блокування меню установки, Обмеження гучності, Режим обмеження для спеціальних установ: Режиму підвищеної безпеки, TXT / MHEG / USB / електронний гід телепередач / блокування субтитрів, SmartInfo: Браузер з HTML5, Інтерактивні шаблони, Слайд шоу, CMND Create & Control: Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Зміна налаштувань в офлайн-режимі, з дистанційним управлінням по RF, Створення контенту, Канали: Єдиний список каналів, Списки по темам, Редактор списку каналів в офлайн-режимі, Інтерактивні DRM : VSecure, правління: Блокування автообновления каналів, Протокол Serial Xpress, JSON API for TV Control-JAPIT, Захист від крадіжок: Захист від крадіжки елементів живлення, Замок Kensington
  • Особливості: Цифрові сервіси: Електронний гід телепередач на 8 днів, Зараз і далі, MHEG, Телетекст, Зручність використання: Стиль зображення, Стиль звуку, Формат зображення, Незалежне регулювання гучності
  • Живлення: 220-240 В змін. струму, 50-60 Гц

Політика конфіденційності