м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Philips

Інтелектуальне підключення з вбудованим Chromecast і Netflix MediaSuite створений для динамічного світу і має в…

Дополнительная информация

Інтелектуальне підключення з вбудованим Chromecast і Netflix MediaSuite створений для динамічного світу і має в…

Дополнительная информация

Професійна ТВ-система Економічне централізоване управління, швидке налаштування і персоналізіруемий призначений для користувача інтерфейс - це…

Дополнительная информация

У пошуках інноваційна базі Android ™ і з фоновим підсвічуванням AmbilightСумісність з MyChoice для регулярного…

Дополнительная информация

There is no translation available.Инновационные решения на базе ОС Android™ CMND & Create: показывайте нужную…

Дополнительная информация

CMND & Control: просте обслуговування телевізораCMND & Control: просте обслуговування телевізораCMND & Control забезпечує віддалене…

Дополнительная информация

Готельні телевізори Філіпс

Компанія Філіпс вже більше 100 років розробляє нові моделі пристроїв і удосконалює попередні. Саме тому готельні телевізори Philips - сучасні, зручні та екологічні.

Перша перевага пояснюється тим, що в пристрої реалізовані численні функції і система управління. До речі, остання буде зрозуміла навіть початківцю. Друге - є можливість підключити до будь-якого мобільного пристрою, отримати доступ до всесвітньої мережі і ознайомитися з інформацією про готелі. І, нарешті, третє: в складі приладу немає шкідливих речовин, які виділяються в зовнішнє середовище при змінах температури або під час роботи ТВ (транслювання мультимедіа контенту).

Вище було трохи сказано про зручність. Насправді телевізори Філіпс - це ще і зрозумілий інтерфейс. Будь-який користувач в силах розібратися з особливостями його функціонування. До того ж, сумісність приладу з Android-додатками (відповідно, з аналогічними телефонами) робить його універсальним з точки зору приємного проведення часу для людини.

І це не все! Всі представлені в компанії «Отрум» готельні телевізори Philips відрізняються наявністю багатого функціоналу. А саме:

Quad Viewer - завдяки цьому постояльці готелю можуть розділяти екран ТВ на чотири зони і навіть проводити конференції (безпосередньо зі свого номера).

Cmnd Create. З одного боку, дає можливість отельеру реалізовувати свою фантазію: створювати унікальні текстові повідомлення, відео, презентації та інші типи контенту. З іншого боку, їх зможе бачити кожен гість.

Control - відповідає за автонастройку приладу. Значить, виключає втрати часу і сил на здійснення ручної. А користувач не зможе нічого «збити» в меню і буде насолоджуватися злагодженою роботою системи.

Де їх купити за доступною ціною?

Філіпс - телевізор для номера готелю, який характеризується широкими функціональними можливостями. Тому важливо, щоб: майбутній володар зміг в повній мірі насолодитися ними, прилад був оригінальним. Компанія «Отрум» (провайдер цифрового інтерактивного телебачення) пропонує виключно справжні товари за цінами нижче, ніж у конкурентів. Єдина причина тому - ми не займаємося перекупити. Безпосередньо поставляємо ТВ з однойменного нідерландського заводу!

Політика конфіденційності