044 585 0 520

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Головні станції цифрового телебачення та IPTV

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я!
Введіть номер вашого телефону!
Введіть ваш E-mail!

Головні станції цифрового телебачення та IPTV

Залиште заявку на консультацію

Технології не стоять на місці. І сьогодні головні станції все більш удосконалюються, тим самим надаючи користувачу менше проблем і високоякісний сигнал.

Головна станція - це пристрій, основне призначення якого полягає в правильному перерозподілі ТВ сигналу з магістральної на інші мережі, а також нижчі рівні. Від останніх сигнал і перенаправляється до користувачів (ними можуть виступати, наприклад, гості готелю). Тобто головна станція кабельного телебачення - активний ретрансляційний прилад в загальній системі. Вона призначена як для якісного та чіткого прийому, так і посилення / перетворення сигналів ТВ.

«Отрум» - місце найбільш вигідних пропозицій

Головні станції популярні серед наших покупців. Вони придатні для установки не тільки в готелях або його залах. Також для ТВ в житлових будинках, установах. Не тільки тому. Клієнти оцінили:

  • Справжність. Ми пропонуємо оригінальні пристрої брендів WISI і Appear TV - з заводів Німеччини, Норвегії та інших.
  • Мінімальна ціна. Оскільки поставка головної станції для готелю відбувається безпосередньо (без допомоги посередницьких або інших фірм), що не закладаємо у вартість будь-які комісії. До слова, у найближчих конкурентів замовник отримає той же прилад (якщо не нижчої якості) - як варіант це буде головна станція iptv - з 20-100% націнкою.
  • Висока якість і повна відсутність недоробок. Підтвердженням тому є наша співпраця з такими світовими готельними мережами, як Хілтон, Rezidor, Acor. Фахівці реалізували в них ТВ-проекти. На території України це готелі в Буковелі, столиці, Донецьку та інших містах. Також головна станція кабельного телебачення може бути використана повсюдно (завдяки відмінній якості роботи) і без будь-яких проблем.
  • Офіційна гарантія - ще одна перевага замовлених саме в «Отрум» приладів. Володар застрахований таким чином від непередбачених витрат - якщо пристрій вийде з ладу з незалежних від нього причин.

Стовідсоткова апаратна сумісність, що додається гарантійне обслуговування, висока надійність + низька вартість - причин для здійснення замовлення більш ніж достатньо.

Телефонуйте за вказаним телефоном або ж відправляйте запит на адресу електронної пошти. Вибір комфортного способу зв'язку - за вами. А наше завдання - допомогти вибрати ідеально підходящу модель приладу (що, власне, і зроблять представники компанії)!