м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
Залиште номер вашого телефону і ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Головні станції цифрового телебачення та IPTV

Одна платформа для багатьох рішень

Головні станції цифрового телебачення та IPTV

Залиште заявку на консультацію

Технології не стоять на місці. І сьогодні головні станції все більш удосконалюються, тим самим надаючи користувачу менше проблем і високоякісний сигнал.

Головна станція - це пристрій, основне призначення якого полягає в правильному перерозподілі ТВ сигналу з магістральної на інші мережі, а також нижчі рівні. Від останніх сигнал і перенаправляється до користувачів (ними можуть виступати, наприклад, гості готелю). Тобто головна станція кабельного телебачення - активний ретрансляційний прилад в загальній системі. Вона призначена як для якісного та чіткого прийому, так і посилення / перетворення сигналів ТВ.

«Отрум» - місце найбільш вигідних пропозицій

Головні станції популярні серед наших покупців. Вони придатні для установки не тільки в готелях або його залах. Також для ТВ в житлових будинках, установах. Не тільки тому. Клієнти оцінили:

  • Справжність. Ми пропонуємо оригінальні пристрої брендів WISI і Appear TV - з заводів Німеччини, Норвегії та інших.
  • Мінімальна ціна. Оскільки поставка головної станції для готелю відбувається безпосередньо (без допомоги посередницьких або інших фірм), що не закладаємо у вартість будь-які комісії. До слова, у найближчих конкурентів замовник отримає той же прилад (якщо не нижчої якості) - як варіант це буде головна станція iptv - з 20-100% націнкою.
  • Висока якість і повна відсутність недоробок. Підтвердженням тому є наша співпраця з такими світовими готельними мережами, як Хілтон, Rezidor, Acor. Фахівці реалізували в них ТВ-проекти. На території України це готелі в Буковелі, столиці, Донецьку та інших містах. Також головна станція кабельного телебачення може бути використана повсюдно (завдяки відмінній якості роботи) і без будь-яких проблем.
  • Офіційна гарантія - ще одна перевага замовлених саме в «Отрум» приладів. Володар застрахований таким чином від непередбачених витрат - якщо пристрій вийде з ладу з незалежних від нього причин.

Стовідсоткова апаратна сумісність, що додається гарантійне обслуговування, висока надійність + низька вартість - причин для здійснення замовлення більш ніж достатньо.

Телефонуйте за вказаним телефоном або ж відправляйте запит на адресу електронної пошти. Вибір комфортного способу зв'язку - за вами. А наше завдання - допомогти вибрати ідеально підходящу модель приладу (що, власне, і зроблять представники компанії)!

Політика конфіденційності