м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельний телевізор LG серії LT341H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Готельний телевізор з підтримкою рішення LG Pro: Centric V

Тепер ви можете легко і ефективно управляти своїм готелем за допомогою моделей телевізорів серії LT341H. Всі телевізори в гостьових кімнатах можна налаштувати і / або оновити за допомогою централізованої системи управління. Завдяки цій економічно вигідною серії, яка підтримує роботу з системою Pro: Centric V, ви оптимізуєте ваші кошти та витрати часу робочої сили.

Підтримка багатомовності
Рішення підтримує 39 мов, включаючи іврит, арабська та фарсі і їх вирівнювання, що робить перебування ваших гостей більш комфортним.

Прості і зручні базові шаблони
Pro: Centric додаток містить у собі прості і зручні базові шаблони. Ви можете вибрати один з 3-х запропонованих шаблонів, який відповідає вимогам вашої установи, буде зручним для ваших гостей.

Шаблони і сторінки
Створіть свій власний шаблон на основі ваших вимог і переваг. Ви можете відредагувати кількість розділів і сторінок самостійно, із загальною кількістю до 40 сторінок (за умови макс. 15 сторінок на розділ).

Підтримка трансляції ТВ каналів
Рішення підтримує трансляцію до 8 готельних ТВ каналів, на яких ви можете розміщувати інформаційні відомості про заклад і рекламувати перелік додаткових послуг.

Швидке меню (Quick menu)
Насолоджуйтесь новими можливостями від LG. Тепер до послуг користувача оновлена ​​версія швидкого меню (версія 3.0), яка є простою і зручною, ніж раніше.

Готельний режим (режим публічного перегляду)
Від вибору ТВ каналу до енергозберігаючих функцій, ви можете управляти всіма параметрами телевізора в кожному номері централізовано використовуючи функцію Готельний режим. Це стає в разі якщо буде потреба обмеження гучності звуку або для запобігання скидання налаштувань телевізора гостями вашого закладу.

Зручна поворотна підставка
Розширте комфорт перебування гостей з оновленою підставкою телевізора. Вона дозволяє гостям дивитися телевізор з будь-якого кута. Також з метою безпеки підставка може бути зафіксована на столі або тумбі.

Вихід на зовнішні динаміки
Поліпшите комфорт перебування в номері за допомогою додаткового зовнішнього динаміка. Гості можуть слухати і управляти звуком телевізора з будь-якого місця простору, навіть у ванній кімнаті.

ScreenShare
Підключіть смартфон або ноутбук до телевізора за допомогою Wi-Fi Direct. На екрані телевізора з'явиться екран пристрою і користувачі зможуть спільно користуватися контентом.

USB Автозапуск
Створіть власний медіа-лист (відео, музика, зображення) і збережіть його в USB флеш-пам'яті. За бажанням підключіть його до телевізора і медіа-список буде автоматично розпізнаний і відтворений.

Multi IR
Функція Multi IR виключає взаємний вплив сигналів пультів дистанційного керування між телевізорами які стоять поруч.

Вітальне Відео / Повідомлення
Всі пристрої комерційної лінійки підтримують безліч форматів зображення * і можуть відтворювати їх у привітальних відео або повідомленнях. З їх допомогою можна створювати різні унікальні привітання завдяки яким ваші гості відчують себе затишніше і комфортніше.
* .Mp4, avi, mov, tp, wma, ts etc.

USB Клонування даних
Робить налаштування декількох телевізорів ефективним і оптимальним, оскільки користувачеві не потрібно налаштовувати кожен пристрій окремо. Після того, як відомості про настройки зберігаються на USB флеш-пам'яті, вони можуть бути збережені і використані на інших телевізорах.

USB Самодиагностика
Всі дані про відмови або порушення роботи телевізора можуть бити збережені на USB флеш-пам'яті. Надалі обслуговуючий персонал використовує ці відомості для аналізу типів несправностей без телевізора.

ІК вихід
За допомогою інтерактивної телевізійної приставки все телевізори LG можуть управлятися одним пультом дистанційного керування.

Політика конфіденційності