м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung HE890

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Оптимальна кривизна і підтримка інтерактивності дисплея піднімає рівень занурення в події на екрані
Гості п'ятизіркових гоcтініц і готелів вищого класу, а також преміальний рівень обслуговування відчують всю красу розкішного атмосфери перебування в цих готелях. Це забезпечується високим рівнем техніки в номерах, що відкриває широкі можливості просунутим в технічному відношенні менеджерам готелів по задоволенню вимог і побажань гостей. Вигнутий UHD дисплей серії HE890W відрізняється унікальним поєднанням дизайну і технології, включаючи реалістичність зображення і інтерактивне управління. Все це найкращим чином відповідає очікуванням найвимогливіших гостей. Дивовижний сучасний дизайн і надвисокий (UHD) дозвіл дисплея серії HE890W залишають у гостей незабутні враження від перегляду будь-якого контенту. За допомогою рішення LYNK REACH 4.0 адміністрація готелю може підключити дисплеї серії HE890W до існуючої IP інфраструктурі, що спрощує процес комунікації гостей з адміністрацією готелю і полегшує їм доступ до різних сервісів. Рішення LYNK REACH 4.0 дає можливість IT менеджерам віддалено програмувати окремі дисплеї або їх групи і завантажувати в них призначений для користувача контент. А внаслідок використання дисплеїв серії HE890W дозволяє знизити експлуатаційні витрати і усунути необхідність відвідування окремих номерів обслуговуючим персоналом для технічної підтримки / оновлення ПЗ ТБ ресиверів (STB) і спілкування з гостями.

Вигнутий екран - це реальне занурення в проісходнящее на екрані і чудове розвага

Передова технологія вигнутих екранів Samsung перетворює звичний перегляд телевізора в захоплююче і захоплююча пригода. Завдяки тому, що кривизна екрану відповідає кривизні очі людини, дисплеї серії HE890W забезпечують комфортні умови для перегляду, оскільки відстань від очей глядача до екрану залишається постійним при переміщенні погляду від лівого до правого краю екрану і кришталику ока не потрібно міняти свою кривизну, як це має місце в разі плоского екрану. При перегляді зображення на плоскому екрані відстань від очей глядача до лівого / правого краю екрану і до центру змінюється і кришталик змінює свою кривизну, щоб сфокусуватися. Крім того, кривизна екрану формує для глядача панорамний ефект, підвищує рівень реалістичності зображення і розширює поле зору. Нарешті, оптимізована кривизна дисплея створює більш комфортні умови для очей при перегляді контенту. Як результат, гості можуть довше насолоджуватися чудовою якістю зображення і розширеними можливостями для розваг на вигнутих дисплеях серії HE890W.

Надвисокий (UHD) дозвіл для незабутніх вражень від перегляду

Багато гостей звикли до високої якості зображення своїх домашніх телевізорів і хотіли б отримувати те ж задоволення від перегляду телевізора і в готелі. Саме це і пояснює зростаючу популярність оснащення номерів готелів дисплеями з UHD дозволом. Дисплеї Samsung серії HE890W надають гостям готелів найвищого класу можливість перегляду фільмів і телепередач в найвищій якості. Завдяки UHD вирішенню (3840 x 2160 пікселів), в чотири рази перевищує кількість пікселів телевізорів FHD формату, дисплеї серії HD890W забезпечують виключно чітке і деталізоване зображення.

Оцініть більш ефективний процес налаштування і поліпшені можливості благодая підтримки функції "Plug-and-Play"

У великих готелях критичним фактором є час, що витрачається на налаштування і технічне обслуговування дисплеїв, встановлених в номерах і холах, в той час як цей час можна було б використовувати для виконання інших, більш важливих завдань. Завдяки покращеній підтримці технології "plug-and-play", менеджери готелів можуть швидко в віддаленому режимі активувати сотні дисплеїв, встановлених в номерах. Системні адміністратори можуть скористатися трьома базовими типами налаштувань для синхронізації великої кількості дисплеїв і серверів з урахуванням можливостей підключення і мовних налаштувань: • Основні настройки: Дружній інтерфейс дає можливість менеджерам готелю встановити мову, власний розсуд основний екран і настройку годин. З метою подальшого поліпшення процесу одночасного управління багатьма дисплеями, менеджери можуть реплицировать оновлення контенту і налаштувань безпосередньо з одного керуючого ПК. По завершенні процесу клонування налаштувань і контенту, користувачі можуть самі активувати телевізори в своїх номерах без додаткової установки оновлення ПЗ. Крім того, менеджери готелів можуть скористатися призначеними для користувача настройками різних параметрів, включаючи настройки підключення за допомогою спрощеного доступу до заводського порталу налаштувань. Підтримка режиму "plug-and-play" також дозволяє активувати можливість відображення відеоконтенту від зовнішніх джерел інформації і використовувати переваги програми управління контентом. Унікальний "Комерційний режим" (Commercial Mode setting) дає можливість активувати специфічні настройки для комерційних користувачів, наприклад, в урядових і освітніх установах без шкоди для функціональності дисплеїв.

Розширюйте можливості гостей з доступу до потокової музики по Bluetooth протоколу

Деякі готелі встановлюють в номерах аудіо-деки, сумісні з мобільними пристроями для поліпшення якості звуку музики, яка транслюється з їх мобільних пристроїв; однак ці пристрої досить дороги, можуть виходити з ладу або їх просто гості часто забирають з собою. Завдяки підтримці дисплеєм Samsung HE890U протоколу Bluetooth, перший перетворюється в центр розваг типу "все-в-одному" і не вимагає додаткового технічного обслуговування. Після одноразового підключення мобільного пристрою до дисплея HE890W, останній перетворюється в аудіоплеєр з простою та зручною системою навігації і потужними вбудованими динаміками. Надання гостям можливості прослуховувати через дисплей HE890W свої улюблені пісні та іншу музику, дає можливість гостям відчувати себе в домашній атмосфері, що сприяє поліпшенню іміджу готелю.

Підтримка бездротового режиму підключення для розширення можливостей перегляду контенту

Дисплеї Samsung розширюють можливості обслуговування гостей в номерах, оскільки вони сумісні з різними мобільними пристроями і оснащені масою корисних настроюються функцій. Ці дисплеї підтримують режим програмованої точки доступу Soft AP, що забезпечує безпечне бездротове підключення телевізора до кількох (до чотирьох) мобільних пристроїв, що знаходяться в номері. Підключившись до дисплея один раз, гості можуть переносити персональний контент на екран телевізора, включаючи музику, фільми і фотознімки. Крім того, вони також можуть переносити вміст екрану свого мобільного пристрою на екран телевізора за допомогою функції Screen Mirroring незалежно від типу контенту. Якщо на мобільному пристрої встановлено додаток Samsung Smart View, то гості можуть легко транслювати свій мультимедійний контент з мобільного пристрою на телевізор. Підтримка дисплеєм протоколу бездротового зв'язку DLNA, функцій Screen Mirroring і Smart View означає, що гості можуть легко переносити контент зі свого пристрою на екран дисплея без будь-яких спотворень або обмежень.

ОПИС СИСТЕМИ / АРХІТЕКТУРИ

Адміністрація готелів може використовувати новітні технології готельного менеджменту для надання гостям нових видів послуг і сервісів. Рішення Samsung LYNK REACH 4.0 об'єднує в собі переваги готельних технологій SINC і REACH для розширеного управління контентом. Рішення LYNK REACH 4.0 розширює можливості отримання інформації з різних каналів, забезпечує зручні опції комунікацій і управління, будучи універсальним рішенням управління контентом. LYNK REACH 4.0 підтримує мережі LAN, WIFI і коаксіальні кабельні інфраструктури, підвищуючи ефективність управління, моніторингу стану дисплеїв і надаючи гостям додаткові сервіси. За допомогою сервера PMS (proprietary management server) і персоніфікованих шаблонів адміністратори готелю можуть створювати і надавати гостям послуги з урахуванням їх індивідуальних побажань. Ці послуги включають доступ до широкого вибору цифрових (IPTV) і аналогових ТВ каналів, додатків і сервісів, а також дозволяють виводити на екран дисплея контент з мобільних пристроїв гостей. Крім того, рішення LYNK REACH 4.0 підтримує роботу каналу комунікації з адміністрацією готелю. Дане рішення розширює можливість віддаленого управління дисплеями, встановленими в номерах готелю, забезпечує високу якість сервісного обслуговування в реальному часі без додаткових витрат на технічне обслуговування і підтримку устаткування в номерах. Завдяки оптимізованої мережевий підтримки різних каналів, рішення Samsung LYNK Reach 4.0 допомагає готелям поліпшити процес внутрішніх комунікацій, що, в свою чергу, дозволяє надати гостям можливість персоніфікувати пропоновані їм послуги.

Безперервний сервіс в реальному часі і центральна платформа управління

Рішення Samsung LYNK REACH 4.0 дозволяє скоротити загальну вартість володіння парком дисплеїв для готельної адміністрації, а інтелектуальні функції дають можливість складати звіти про стан обладнання в реальному часі. При цьому IT адміністратори можуть дистанційно керувати всім процесом з єдиної центральної платформи. Адміністратори готелів можуть вибирати окремі телевізори або групи телевізорів і управляти їх налаштуванням і налаштуванням мережі. Крім того, вони можуть легко моніторити інформацію про в'їзд і виїзд гостей. Всі ці можливості підвищують ефективність роботи адміністрації готелів, економлять час і трудовитрати на технічне обслуговування обладнання, оскільки персоналу готелю не потрібно заходити в окремі номери для внесення зміни в налаштування дисплеїв.

Персоніфікуйте сервіси гостям з моменту в'їзду і до моменту виїзду

Платформа Samsung LYNK REACH 4.0 гарантує гостям персоніфіковане обслуговування і зручний доступ до всіх послуг і сервісів протягом усього часу перебування гостей в номері.
• У момент реєстрації (check-in): Сервер LYNK REACH 4.0 використовує PMS сервер готелі для аналізу унікальної інформації про гостях і вітає їх персоніфікованими повідомленнями типу "Ласкаво просимо до нашого готелю".
• Під час перебування гостя: Менеджери готелів можуть використовувати дані, що зберігаються на сервері LYNK REACH 4.0, для відправки гостям персоніфікованих повідомлень під час їх перебування в готелі, починаючи від інформації про порядок резервування столиків в ресторані і закінчуючи будь-якими іншими сервісами.
• Експрес Сheckout: Рішення LYNK REACH 4.0 дає можливість гостям на одному екрані оплатити їх перебування в готелі без простоювання в черзі біля стійки реєстрації.

Надайте гостям можливість самим вибирати програми для розваг

За допомогою рішення LYNK SINC 4,0 гості можуть в інтерактивному режимі завантажувати розважальний контент на екран готельного телевізора безпосередньо зі своїх власних мобільних пристроїв. Samsung Smart Hub - це шлюз до різних програм, що відкриває для гостей доступ до маси інформаційних каналів. За допомогою сервісу Smart Hub гості легко і швидко отримують доступ до соціальних мереж, можливість прослуховування потокової музики, а також доступ до новинних ресурсів через готельну IP мережу для перегляду їх улюбленого контенту. Адміністрація готелів може керувати процесом активації і деактивації доступу до деяких додатків, забезпечуючи диференційований сервіс для різних груп гостей.

Зручне та ефективне меню головного екрану

Надайте гостям широкий вибір контенту за допомогою поліпшеного меню головного екрану. Ця можливість не вимагає придбання додаткового рішення або установки мережевої інфраструктури. Нові поліпшені функції дають можливість надавати гостям при заселенні в номер відео з ознайомчою інформацією про готелі і її сервісах. Це дозволяє власникам готелів поліпшити імідж свого бренду без додаткових витрат на придбання інших рішень. Гості легко можуть отримати на екрані дисплея інформацію про поточну дату, послуги та доступ до часто використовуваних функцій телевізора в реальному часі. Призначена для користувача настройка меню Головного екрану і вбудовані в дисплеї рішення дозволяють скоротити витрати готелю на додаткові рішення.

H. Browser з підтримкою Samsung для персоніфікованих інтерактивних рішень

H.Browser - це зручний сервіс для надання гостям можливості персоніфікації контенту і інтерактивного управління веб-сервісами. Завдяки використанню H.Browser, у менеджерів готелів усувається необхідність в придбанні, встановлення та обслуговування додаткового обладнання типу VoD (Відео за запитом) ресиверів для супутникового телебачення. Оскільки H. Browser є відкритою платформою, він дозволяє системним інтеграторам (Systems Integrators, SI) забезпечувати повністю персонифицируемого веб-рішення для доступу до інтерактивних сервісів з надання безкоштовного або платного VoD контенту. Оскільки H.Browser заснований на мовах інтернет-програмування типу HTML5 і Java Script®, системні інтегратори можуть легко розробляти і встановлювати персонифицируемого рішення для готелів. Розробка рішення стала можливою завдяки технічній підтримці Samsung, поліпшеному апаратного забезпечення (нові дисплеї Samsung) і плідній співпраці фахівців Samsung з системними інтеграторами.

Захистіть свій контент за допомогою DRM технології

Використання технології Samsung LYNK DRM для захисту авторських прав - це економічна й ефективна альтернатива традиційної апаратної системі захисту контенту. Дане рішення дозволяє шифрувати ефірні канали та VoD контент для безпечного відображення його на готельних телевізорах. Програмно-орієнтоване рішення LYNK DRM усуває необхідність придбання додаткового обладнання і дає можливість швидко відновити контент при збої в роботі системи Conditional Access System (CAS). Для підтримки системи забезпечення надійності дане рішення поширюється на основне обладнання провайдерів операторів кабельних систем телебачення.

Сумісність з системним інтегратором System Integrator (SI)

Економте час і свої зусилля, налаштовуючи одночасно кілька протоколів зв'язку ресиверів, що підтримують SI з дисплеями в номерах. SMART дисплеї Samsung сумісні з різними протоколами системних інтеграторів (SI).

Захищений режим

Режим безпеки для десплеев серії HE890 - відмінний інструмент захисту контенту від несанкціонованого зміни. За допомогою цієї функції ви можете відключити деякі функції, що запобігають можливість внесення змін в налаштування дисплея. Нарешті, ви можете блокувати небезпечний контент або передачу небажаного телетексту (TTX), щоб забезпечити можливість повного контролю контенту, відображуваного на екрані дисплея через HDMI і USB порти. Ця функція особливо зручна, якщо важливо забезпечити повний контроль за безпекою в установах з найбільш високими вимогами щодо безпеки, наприклад, в тюрмах.

Мультікодовий пульт ДУ

Забезпечте вашим гостям комфортні умови перегляду ТБ програм, усунувши взаємні перешкоди від інших телевізорів, встановлених по сусідству, наприклад, в фітнес-центрі готелю. Мультікодовий пульт ДУ може керувати одночасно десятьма окремими телевізорами, які перебувають в даному приміщенні.

Функція "Мій канал"

Надайте вашим гостям можливість легко здійснювати пошук потрібних програм і передач та програмувати їх вибір, не скануючи сотні ТВ каналів. Функція My Channel забезпечує швидкий пошук потрібного каналу, що враховує інтереси гостя.

Програмовані годинник

Надайте вашим гостям можливість в будь-який момент дізнаватися час, глянувши на екран телевізора. Програма Software Clock - це годинник на екрані телевізора, що з'являються при натисканні кнопки на пульті ДУ. Гості можуть легко і швидко дізнатися час, натиснувши кнопку 'Info' пульта дистанційного керування, навіть якщо телевізор вимкнений.

Функція Connect Share

Будь-розважальний контент, включаючи фільми, музику і фотознімки, можна відобразити на екрані телевізора просто вставивши USB накопичувач в USB роз'єм телевізора.

Спортивний режим

Тепер вболівальники не пропустять свій улюблений матч під час перебування в готелі. Вони зможуть дивитися футбольний матч в найкращій якості і з чудовим звуковим супроводом прямо з номера .. У режимі "Спорт" гості можуть при необхідності за допомогою спеціальних клавіш посилити звук і поліпшити чіткість картинки. Спеціальні звукові ефекти допоможуть створити в номері атмосферу великого стадіону, а настройки кольору - посилити насиченість і і збільшити яскравість зображення. Завдяки цій функції, гості можуть повністю зануритися в атмосферу розваг і випробувати ті ж почуття, які відчувають вболівальники, що знаходяться на стадіоні.

Політика конфіденційності