м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung HE690

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Забезпечте своїм гостям доступ до преміальних сервісів за допомогою готельних телевізорів Samsung HE69X
З огляду на вимоги гостей надати їм більш широкий вибір опцій розваг під час їх перебування в номері, адміністрація сучасних готелів має можливість забезпечити надання таких послуг і, тим самим, підвищити ефективність своєї роботи. Нові преміальні дисплеї Samsung серії HE69X перетворюють звичайний готельний телевізор в в пристрій з контентом типу "все-в-одному", що включає, також функції центру розваг. Вбудоване в телевізор HE69X рішення по управлінню контентом Samsung LYNK REACH 4.0 дозволяє менеджерам готелю створювати персоніфіковані привітальні повідомлення для гостей, виводити на екран рекламні пропозиції і додаткову інформацію про свої послуги та сервіси. Крім того, гостям надається доступ до широкого вибору опцій розваг через IPTV сервіс. Всі ці переваги дисплеїв серії HE69X сприяють поліпшенню іміджу готелів і не вимагають повної заміни інфраструктури готелю.

ОПИС СИСТЕМИ / АРХІТЕКТУРИ

Адміністрація готелів може використовувати новітні технології готельного менеджменту для надання гостям нових видів послуг і сервісів. Рішення Samsung LYNK REACH 4.0 об'єднує в собі переваги готельних технологій SINC і REACH для розширеного управління контентом. Рішення LYNK REACH 4.0 підвищує ефективність надання гостям інформації з використанням різних каналів, більш зручні можливості комунікації і сприяє більш ефективному управлінню роботою готелю. Як інтегрована система управління контентом, рішення LYNK REACH 4.0 сумісно з наявними мережами LAN, WIFI і коаксіальної кабельної інфраструктурою, дозволяє підвищити ефективність управління та моніторингу стану системи інформування та обслуговування гостей. За допомогою сервера PMS (proprietary management server) і персоніфікованих шаблонів адміністратори готелю можуть створювати і надавати гостям послуги з урахуванням їх індивідуальних побажань. Ці послуги включають доступ до широкого вибору цифрових (IPTV) і аналогових ТВ каналів, додатків і сервісів, а також дозволяють виводити на екран дисплея контент з мобільних пристроїв гостей. Крім того, рішення LYNK REACH 4.0 підтримує роботу каналу комунікації з адміністрацією готелю. Підтримка віддаленого режиму управління телевізорами в номерах дозволяє підвищити якість обслуговування клієнтів в реальному часі, що економить час і трудовитрати готельного персоналу на обслуговування і підтримку телевізійного обладнання. Оптимізована підтримка рішенням Samsung LYNK Reach 4.0 різних мережевих каналів дозволяє готелям поліпшити внутрішні процеси комунікації, в результаті чого у гостей зберігаються найяскравіші незабутні враження про перебування в цьому готелі.

Підвищуйте впізнаваність бренду готелю і доступність інформації для гостей за допомогою відеоканалу "Welcome"

Рішення LYNK REACH 4.0 дозволяє готелям використовувати відео канали "Welcome Video Channels" для більш ефективного надання гостям корисної інформації. Завдяки простій процедурі завантаження відео або вставки URL посилання, менеджери готелів можуть складати списки каналів або кліпів для ознайомлення гостей з інфраструктурою готелю, а також для рекламування спеціальних пропозицій і надання інформації про місцеві заходах або інші цікаві події. В результаті, готелі можуть одночасно запропонувати гостям можливість перегляду в лобі, ресторанах або номерах гостей до чотирьох каналів з відеоконтентом, розрахованим на будь-яку цільову аудиторію. Можливість демонстрації на екранах телевізорів рекламно-інформаційного контенту може підвищити прибутковість готельного бізнесу і підняти престиж вашого бренду.

Спростити доступ гостям до розважально-інформаційного контенту

Рішення Samsung's LYNK REACH 4.0 дозволяє менеджерам готелів отримати доступ до різних IP (IPTV) і аналоговим каналам, створювати гібридну карту каналів і запропонувати гостям більше різноманітних опцій отримання розважально-інформаційного контенту, що при використанні звичайних готельних дисплеїв було просто неможливо. Завдяки розширенню доступу до джерел різноманітного контенту, менеджери готелю можуть легко створювати і активувати список каналів з метою задоволення вимоги гостей. Підтримка банківського каналу (для оплати послуг) у вирішенні LYNK REACH 4.0 дає можливість готелям пропонувати гостям за окрему плату преміальний контент і отримувати додатковий прибуток за рахунок персоніфікації наданого контенту.

Персоніфікуйте сервіси гостям з моменту в'їзду і до моменту виїзду

Платформа Samsung LYNK REACH 4.0 гарантує гостям персоніфіковане обслуговування і зручний доступ до всіх послуг і сервісів протягом усього часу перебування гостей в номері.
• У момент реєстрації (check-in): Сервер LYNK REACH 4.0 використовує PMS сервер готелі для аналізу унікальної інформації про гостях і вітає їх персоніфікованими повідомленнями типу "Ласкаво просимо до нашого готелю".
• Під час перебування гостя: Менеджери готелів можуть використовувати дані, що зберігаються на сервері LYNK REACH 4.0, для відправки гостям персоніфікованих повідомлень під час їх перебування в готелі, починаючи від інформації про порядок резервування столиків в ресторані і закінчуючи будь-якими іншими сервісами.
• Експрес Сheckout: Рішення LYNK REACH 4.0 дає можливість гостям на одному екрані оплатити їх перебування в готелі без простоювання в черзі біля стійки реєстрації.

Зручне та ефективне меню головного екрану

Надайте гостям широкий вибір контенту за допомогою поліпшеного меню головного екрану. Ця можливість не вимагає придбання додаткового рішення або установки мережевої інфраструктури. Нові поліпшені функції дають можливість надавати гостям при заселенні в номер відео з вступної інформацією про готелі і її сервісах. Це дозволяє власникам готелів поліпшити імідж свого бренду без додаткових витрат на придбання інших рішень. Гості легко можуть отримати на екрані дисплея інформацію про поточну дату, послуги та доступ до часто використовуваних функцій телевізора в реальному часі. Призначена для користувача настройка меню Головного екрану і вбудовані в дисплеї рішення дозволяють скоротити витрати готелю на додаткові рішення.

Захистіть свій контент за допомогою DRM технології

Використання технології Samsung LYNK DRM для захисту авторських прав - це економічна й ефективна альтернатива традиційної апаратної системі захисту контенту. Дане рішення дозволяє шифрувати ефірні канали та VoD контент для безпечного відображення його на готельних телевізорах. Програмно-орієнтоване рішення LYNK DRM усуває необхідність придбання додаткового обладнання та забезпечує швидке відновлення контенту в разі збоїв в роботі системи Conditional Access System (CAS). Для підтримки системи забезпечення надійності дане рішення поширюється на основне обладнання провайдерів операторів кабельних систем телебачення.

Оцініть більш ефективний процес налаштування і поліпшені можливості за допомогою функції "Plug-and-Play"

У великих готелях критичним фактором є час, що витрачається на налаштування і технічне обслуговування дисплеїв, встановлених в номерах і холах, в той час як цей час можна було б використовувати для виконання інших, більш важливих завдань. Завдяки покращеній підтримці технології "plug-and-play", менеджери готелів можуть швидко в віддаленому режимі активувати сотні дисплеїв, встановлених в номерах. Системні адміністратори можуть скористатися трьома базовими типами налаштувань для синхронізації великої кількості дисплеїв і серверів з урахуванням можливостей підключення і мовних налаштувань: • Базова настройка: Дружній інтерфейс дає можливість менеджерам готелю встановити мову, власний розсуд основний екран і настройку годин. • Режим клонування: З метою подальшого поліпшення одночасного управління багатьма дисплеями, менеджери можуть реплицировать оновлення контенту і налаштувань безпосередньо з одного керуючого ПК. По завершенні процесу клонування налаштувань і контенту, користувачі можуть активувати свої телевізори без додаткової установки оновлення ПЗ. • Режим Factory Mode (Заводських налаштувань): Крім того, менеджери готелів можуть персоніфікувати більш складні настройки дисплеїв, наприклад, параметри звукового супроводу і настройки підключень за допомогою порталу "factory mode portal". Підтримка функції "Рlug-and-play" дає можливість також скористатися зовнішніми ресурсами (що знаходяться поза готелем) і завантажувати додатковий контент. Унікальний "Комерційний режим" (Commercial Mode setting) дозволяє активувати специфічні настройки для комерційних користувачів, наприклад, урядових і освітніх установ без шкоди для функціональності дисплеїв.

Широкі можливості підключень за допомогою Ethernet Bridge

Оскільки під час перебування в готелі гості вимагають забезпечити їм доступ до найрізноманітніших інтернет-ресурсів, телевізор HE69X легко дозволяє забезпечити їм подібний вид сервісу. Телевізор HE69X оснащений портами Ethernet, сумісним з IP пристроями. Завдяки цьому гості можуть отримати доступ до VoIP точок доступу або підключити свій комп'ютер до Ethernet кабелю для доступу до контенту. Крім того, гості можуть отримати доступ до онлайн ресурсів потокового відео і не пропустити моменту початку їх улюблених програм. У той же час потужна підтримка Ethernet підключень усуває адміністрації готелю використання автономних роутерів і LAN кабелів для підтримки повноцінної мережевої підтримки своїх гостей. Підтримка універсального Ethernet моста дає можливість готелю подолати потенційно слабку пропускну здатність WiFi мереж та надати гостям більше можливостей отримання та перегляду мультимедійного контенту.

H. Browser з підтримкою Samsung для персоніфікованих інтерактивних рішень

H.Browser - це зручний сервіс для надання гостям можливості персоніфікації контенту і інтерактивного управління веб-сервісами. Завдяки використанню H.Browser, у менеджерів готелів усувається необхідність в придбанні, встановлення та обслуговування додаткового обладнання типу VoD ресиверів для супутникового телебачення. Оскільки H. Browser є відкритою платформою, він дозволяє системним інтеграторам (Systems Integrators, SI) забезпечувати повністю персонифицируемого веб-рішення для доступу до інтерактивних сервісів з надання безкоштовного або платного VoD контенту (відео за запитом). Оскільки H.Browser заснований на мовах інтернет-програмування типу HTML5 і Java Script®, системні інтегратори можуть легко розробляти і встановлювати персонифицируемого рішення для готелів. Розробка рішення стала можливою завдяки технічній підтримці Samsung, поліпшеному апаратного забезпечення (нові дисплеї Samsung) і плідній співпраці фахівців Samsung з системними інтеграторами.

Розширюйте можливості гостей з доступу до потокової музики за допомогою Bluetooth протоколу

Деякі готелі встановлюють в номерах аудіо-деки, сумісні з мобільними пристроями для поліпшення якості звуку музики, яка транслюється з їх мобільних пристроїв, однак ці пристрої досить дороги, можуть виходити з ладу або просто їх часто забирають із собою. Завдяки підтримці телевізором Samsung HE69X протоколу Bluetooth, він перетворюється в центр розваг типу "все-в-одному" і не вимагає додаткового технічного обслуговування. Після одноразового підключення мобільного пристрою до телевізора HE69X телевізор перетворюється в аудіоплеєр з простою та зручною системою навігації і потужними вбудованими динаміками. Надання гостям можливості прослуховувати через телевізор HE69X свої улюблені пісні та іншу музику, дає можливість гостям відчувати себе в домашній атмосфері, що сприяє поліпшенню іміджу готелю.

Підтримка бездротового режиму підключення для розширення можливостей перегляду контенту

Дисплеї Samsung серії HE69X розширюють можливості обслуговування гостей в номерах, оскільки соместіми з різними мобільними пристроями і масою корисних настроюються функцій. Вбудована підтримка режиму "точки доступу" Software Access Point (Soft AP) забезпечує технологію бездротового з'єднання з частотою 40Mбіт / сек і підтримує підключення до чотирьох мобільних пристроїв на відстані 2 метрів. Підключившись до дисплея один раз, гості можуть переносити персональний контент на екран телевізора, включаючи музику, фільми і фотознімки. Функція дзеркального відображення (screen mirroring) і підтримка домашньої бездротової мережі Digital Living Network Alliance (DLNA) ®, вбудовані в дисплей HE69X, дозволяють легко і без обмежень відображати на великому екрані контент з будь-яких мобільних пристроїв. З іншого боку, за допомогою програми Smart View TV, встановленого на дисплеї, ви можете відобразити зображення з екрану дисплея на вашому мобільному пристрої. Підтримка бездротового режиму дисплеєм HE69X забезпечує гостям розширену функціональність і обмін контентом без шкоди для якості зображення. Це також сприяє поліпшенню іміджу готелю.

Сумісність з системним інтегратором System Integrator (SI)

Економте час і свої зусилля, налаштовуючи одночасно кілька протоколів між ресиверами і моніторами з підтримкою SI. SMART дисплеї Samsung сумісні з різними протоколами системних інтеграторів (SI).

Розетка для навушників у ліжку

Надайте вашим гостям можливість слухати звуковий супровід ТВ фільму або іншого контенту лежачи в ліжку через навушники без використання довгого подовжуючого дроти, підключеного до гнізда ТВ "Вихід для навушників". Функція Headphone ID дозволяє виявити підключення до розетки навушники поруч з ліжком, за допомогою яких гості можуть слухати звукову доріжку, не турбуючи інших гостей, які проживають в даному номері. Наявність функції Headphone ID може змінюватися в залежності від регіону або країни.

Захищений режим

Режим безпеки для дисплеїв серії HD470 - відмінний інструмент захисту контенту від несанкціонованого зміни. За допомогою цієї функції ви можете відключити деякі функції, що запобігають можливість внесення змін в налаштування дисплея. Нарешті, ви можете блокувати небезпечний контент або передачу небажаного телетексту (TTX), щоб забезпечити можливість повного контролю контенту, відображуваного на екрані дисплея через HDMI і USB порти. Ця функція особливо зручна, якщо важливо забезпечити повний контроль за безпекою в установах з найбільш високими вимогами щодо безпеки, наприклад, в тюрмах.

Зручна підставка

Забезпечте своїм гостям можливість перегляду ТБ-програм з будь-якого місця номера за допомогою поворотної підставки до телевізора. Ця підставка дозволяє повертати екран на кути 20º, 60º і 90º.

Виносні динаміки

Забезпечте вашим гостям велику мобільність, встановивши додаткові динаміки в інших кімнатах і ванною. В цьому випадку гості можуть слухати звуковий супровід ТВ передач навіть перебуваючи у ванній кімнаті через спеціальний динамік.

Сумісність з саундбаром

Підключіть до готельних телевізорів Samsung акустичну панель Sound Bar, щоб доставити вашим гостям ще більше задоволення від прослуховування музичних програм. Для цього достатньо підключити акустичну систему до телевізора за допомогою HDMI кабелю і телевізор автоматично розпізнає її і зробить установку. Один пульт управління допоможе гостям одночасно керувати телевізором і акустичної панеллю Sound Bar.

Мультікодовий пульт ДУ

Забезпечте вашим гостям комфортні умови перегляду ТБ програм, усунувши взаємні перешкоди від інших телевізорів, встановлених по сусідству, наприклад, в фітнес-центрі готелю. Мультікодовий пульт ДУ може керувати одночасно десятьма окремими телевізорами, які перебувають в даному приміщенні.

Функція "Мій канал"

Надайте вашим гостям можливість легко здійснювати пошук потрібних програм і передач та програмувати їх вибір, не скануючи сотні ТВ каналів. Функція My Channel забезпечує швидкий пошук потрібного каналу, що враховує інтереси гостя.

Зовнішні годинник

Додайте комфорту вашим гостям за допомогою годинника, що підключаються до телевізоу. Тепер гість може в будь-який момент дізнатися точний час. 12- або 24-годинний формат, 7-ступінчастий диммер яскравості зображення (5 рівнів для звичайного режиму і 2 рівня для режиму очікування) і простий роз'єм RJ12, що підключається до задньої панелі телевізора перетворюють ці години в зручний і корисний аксесуар для гостей. Аксесуар "Годинник" "поставляється в упаковках по 20 штук. Наявність функції Headphone ID може змінюватися в залежності від регіону або країни.

Програмовані годинник

Надайте вашим гостям можливість в будь-який момент дізнаватися час, глянувши на екран телевізора. Програма Software Clock - це годинник на екрані телевізора, що з'являються при натисканні кнопки на пульті ДУ. Гості можуть легко і швидко дізнатися час, натиснувши кнопку 'Info' пульта дистанційного керування, навіть якщо телевізор вимкнений.

Функція Connect Share

Будь-розважальний контент, включаючи фільми, музику і фотознімки, можна відобразити на екрані телевізора просто вставивши USB накопичувач в USB роз'єм телевізора.

Спортивний режим

"Тепер фанати спорту не пропустять свій улюблений матч під час перебування в готелі. Вони зможуть дивитися футбольний матч в найкращій якості і з чудовим звуковим супроводом прямо з номера .. У режимі" Спорт "гості можуть при необхідності за допомогою спеціальних клавіш посилити звук і поліпшити чіткість картинки. Спеціальні звукові ефекти допоможуть зімітувати атмосферу великого стадіону. а настройки кольору - підвищити насиченість і яскравість. Завдяки цій функції, гості можуть повністю зануритися в атмосферу розваг і ис итать ті ж почуття, які відчувають вболівальники, що знаходяться на стадіоні. Підтримка режиму "" Спорт "" може змінюватися в залежності від регіону або країни.

Політика конфіденційності