м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung HE590

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Запропонуйте гостям IP контент і сервіси на екрані готельних телевізорів серії Samsung HE590
З огляду на тренд пошуку нових сервісів для задоволення вимог і бажань гостей готелів, компанія Samsung пропонує універсальні дисплеї з розширеною функціональністю, що дозволяє створити в номері атмосферу домашнього затишку. Готельний телевізор Samsung серії HE590 піднімає рівень сервісу з використанням телевізора в номері готелю на нову висоту і перетворює його в універсальний центр розваг, що забезпечує гостям доступ до широкого вибору різноманітного контенту. Широкі можливості IP-підключення надають гостям доступ до їх улюблених програм, контенту, що зберігається на їхніх мобільних пристроях, включаючи музику, фотознімки та відео, який можна переглядати на великому екрані готельного телевізора серії HE590. Менеджери готелю можуть завантажувати будь-який контент на телевізори, що знаходяться в номерах готелю за допомогою рішення Samsung LYNK REACH 4.0, пропонувати гостям різні послуги і інформацію, причому робити це вибірково з урахуванням вимоги і побажань гостей, які перебувають в різних номерах. Після використання телевізора Samsung HE590 у гостей залишаються незабутні враження про перебування в цьому готелі, а адміністрація готелю при цьому економить витрати на технічне обслуговування і експлуатацію даного обладнання.
ОПИС СИСТЕМИ / АРХІТЕКТУРИ

Адмінстрація готелів може використовувати новітні технології готельного менеджменту для надання гостям нових видів послуг і сервісів. Рішення Samsung LYNK REACH 4.0 об'єднує в собі переваги готельних технологій SINC і REACH для розширеного управління контентом. Рішення LYNK REACH 4.0 підвищує ефективність надання гостям інформації з використанням різних каналів, більш зручні можливості комунікації і сприяє більш ефективному управлінню роботою готелю. Як інтегрована система управління контентом, рішення LYNK REACH 4.0 сумісно з наявними мережами LAN, WIFI і коаксіальної кабельної інфраструктурою, дозволяє підвищити ефективність управління та моніторингу стану системи інформування та обслуговування гостей. За допомогою сервера PMS (proprietary management server) і персоніфікованих шаблонів адміністратори готелю можуть створювати і надавати гостям послуги з урахуванням їх індивідуальних побажань. Ці послуги включають доступ до широкого вибору цифрових (IPTV) і аналогових ТВ каналів, додатків і сервісів, а також дозволяють виводити на екран дисплея контент з мобільних пристроїв гостей. Крім того, рішення LYNK REACH 4.0 підтримує роботу каналу комунікації з адміністрацією готелю. Підтримка віддаленого режиму управління телевізорами в номерах дозволяє підвищити якість обслуговування клієнтів в реальному часі, що економить час і трудовитрати готельного персоналу на обслуговування і підтримку телевізійного обладнання. Оптимізована підтримка різних мережевих каналів за допомогою мережевого рішення Samsung LYNK Reach 4.0 дозволяє готелям поліпшити внутрішні процеси комунікації, в результаті чого у гостей зберігаються найяскравіші незабутні враження про перебування в цьому готелі.

Підвищуйте впізнаваність бренду готелю і доступність інформації для гостей за допомогою каналу "Welcome"

Рішення LYNK REACH 4.0 дозволяє готелям використовувати відео канали "Welcome Video Channels" для більш ефективного надання гостям корисної інформації. Завдяки простій процедурі завантаження відео або вставки URL посилань, менеджери гостніци можуть складати списки каналів або кліпів для ознайомлення гостей з інфраструктурою готелю, а також для рекламування спеціальних пропозицій і надання інформації про місцеві заходах або інші цікаві події. В результаті, готелі можуть одночасно запропонувати гостям можливість перегляду в лобі, ресторанах або номерах гостей до чотирьох каналів з відеоконтентом, розрахованим на будь-яку цільову аудиторію. Можливість демонстрації на екранах телевізорів рекламно-інформаційного контенту може підвищити прибутковість готельного бізнесу і підняти престиж вашого бренду.
Спростити доступ гостям до розважально-інформаційного контенту

Рішення Samsung's LYNK REACH 4.0 дозволяє менеджерам готелів отримати доступ до різних IP (IPTV) і аналоговим каналам, створювати гібридну карту каналаов і запропонувати гостям більше різноманітних опцій отримання розважально-інформаційного контенту, що при використанні звичайних готельних дисплеїв було просто неможливо. Завдяки розширенню доступу до джерел різноманітного контенту, менеджери готелю можуть легко створювати і активувати список каналів з метою задоволення вимоги гостей. Підтримка банківського каналу (для оплати послуг) у вирішенні LYNK REACH 4.0 дає можливість готелям пропонувати гостям за окрему плату преміальний контент і отримувати додатковий прибуток за рахунок персоніфікації наданого контенту.

Персоніфікуйте сервіси гостям з моменту в'їзду і до моменту виїзду

Платформа Samsung LYNK REACH 4.0 гарантує гостям персоніфіковане обслуговування і зручний доступ до всіх послуг і сервісів протягом усього часу перебування гостей в номері.
• У момент реєстрації (check-in): Сервер LYNK REACH 4.0 використовує PMS сервер готелі для аналізу унікальної інформації про гостях і вітає їх персоніфікованими повідомленнями типу "Ласкаво просимо до нашого готелю".
• Під час перебування гостя: Менеджери готелів можуть використовувати дані, що зберігаються на сервері LYNK REACH 4.0, для відправки гостям персоніфікованих повідомлень під час їх перебування в готелі, починаючи від інформації про порядок резервування столиків в ресторані і закінчуючи будь-якими іншими сервісами.
• Експрес Сheckout: Рішення LYNK REACH 4.0 дає можливість гостям на одному екрані оплатити їх перебування в готелі без простоювання в черзі біля стійки реєстрації.

Зручне та ефективне меню головного екрану

Надайте гостям широкий вибір контенту за допомогою поліпшеного меню головного екрану. Ця можливість не вимагає придбання додаткового рішення або установки мережевої інфраструктури. Нові поліпшені функції дають можливість надавати гостям при заселенні в номер відео з ознайомчою інформацією про готелі і її сервісах. Це дозволяє власникам готелів поліпшити імідж свого бренду без додаткових витрат на придбання інших рішень. Гості легко можуть отримати на екрані дисплея інформацію про поточну дату, послуги та доступ до часто використовуваних функцій телевізора в реальному часі. Призначена для користувача настройка меню Головного екрану і вбудовані в дисплеї рішення дозволяють скоротити витрати готелю на додаткові рішення.

Захистіть свій контент за допомогою DRM технології

Використання технології Samsung LYNK DRM для захисту авторських прав - це економічна й ефективна альтернатива традиційної апаратної системі захисту контенту. Дане рішення дозволяє шифрувати ефірні канали та VoD контент для безпечного відображення його на готельних телевізорах. Програмно-орієнтоване рішення LYNK DRM усуває необхідність придбання додаткового обладнання і дає можливість швидко відновити контент при збої в роботі системи Conditional Access System (CAS). Для підтримки системи забезпечення надійності дане рішення поширюється на основне обладнання провайдерів операторів кабельних систем телебачення.

Оцініть більш ефективний процес налаштування і поліпшені можливості завдяки підтримці функції "Plug-and-Play"

У великих готелях критичним фактором є час, що витрачається на налаштування і технічне обслуговування дисплеїв, встановлених в номерах і холах, в той час як цей час можна було б використовувати для виконання інших, більш важливих завдань. Завдяки покращеній підтримці технології "plug-and-play", менеджери готелів можуть швидко в віддаленому режимі активувати сотні дисплеїв, встановлених в номерах. Системні адміністратори можуть скористатися трьома базовими типами налаштувань для синхронізації великої кількості дисплеїв і серверів з урахуванням можливостей підключення і мовних налаштувань: • Базова настройка: Дружній інтерфейс дає можливість менеджерам готелю встановити мову, власний розсуд основний екран і настройку годин. • Режим клонування: З метою подальшого поліпшення процесу одночасного управління багатьма дисплеями, менеджери можуть реплицировать оновлення контенту і налаштувань безпосередньо з одного керуючого ПК. По завершенні процесу клонування налаштувань і контенту, користувачі можуть активувати свої телевізори без додаткової установки оновлення ПЗ. • Режим Factory Mode (Заводських налаштувань): Крім того, менеджери готелів можуть персоніфікувати більш складні настройки дисплеїв, наприклад, параметри звукового супроводу і настройки підключень за допомогою порталу "factory mode portal". Підтримка функції "" Рlug-and-play "" дає можливість також скористатися зовнішніми ресурсами (що знаходяться поза готелем) і завантажувати додатковий контент. Унікальний "Комерційний режим" (Commercial Mode setting) дозволяє активувати специфічні настройки для комерційних користувачів, наприклад, в урядових і освітніх установах без шкоди для функціональності дисплеїв.

H. Browser з підтримкою Samsung для персоніфікованих інтерактивних рішень

H.Browser - це зручний сервіс для надання гостям можливості персоніфікації контенту і інтерактивного управління веб-сервісами. Завдяки використанню H.Browser, у менеджерів готелів усувається необхідність в придбанні, встановлення та обслуговування додаткового обладнання типу VoD (Відео за запитом) ресиверів для супутникового телебачення. Оскільки H. Browser є відкритою платформою, він дозволяє системним інтеграторам (Systems Integrators, SI) забезпечувати повністю персонифицируемого веб-рішення для доступу до інтерактивних сервісів з надання безкоштовного або платного VoD контенту. Оскільки H.Browser заснований на мовах інтернет-програмування типу HTML5 і Java Script®, системні інтегратори можуть легко розробляти і встановлювати персонифицируемого рішення для готелів. Розробка рішення стала можливою завдяки технічній підтримці Samsung, поліпшеному апаратного забезпечення (нові дисплеї Samsung) і плідній співпраці фахівців Samsung з системними інтеграторами.

Підтримка бездротового режиму підключення для розширення можливостей перегляду контенту

Дисплеї Samsung розширюють можливості обслуговування гостей в номерах, оскільки вони сумісні з різними мобільними пристроями і оснащені масою корисних настроюються функцій. Ці дисплеї підтримують режим програмованої точки доступу Soft AP, що забезпечує безпечне бездротове підключення телевізора до кількох (до чотирьох) мобільних пристроїв, що знаходяться в номері. Підключившись до дисплея один раз, гості можуть переносити персональний контент на екран телевізора, включаючи музику, фільми і фотознімки. Крім того, вони також можуть переносити вміст екрану свого мобільного пристрою на екран телевізора за допомогою функції Screen Mirroring незалежно від типу контенту. Якщо на мобільному пристрої встановлено додаток Samsung Smart View, то гості можуть легко транслювати свій мультимедійний контент з мобільного пристрою на телевізор. Підтримка дисплеєм протоколу бездротового зв'язку DLNA, функцій Screen Mirroring і Smart View означає, що гості можуть легко переносити контент зі свого пристрою на екран дисплея без будь-яких спотворень або обмежень.

Сумісність з системним інтегратором System Integrator (SI)

Економте час і свої зусилля, налаштовуючи одночасно кілька протоколів зв'язку ресиверів, що підтримують SI з дисплеями в номерах. SMART дисплеї Samsung сумісні з різними протоколами системних інтеграторів (SI).

Розетка для навушників у ліжку

Надайте вашим гостям можливість слухати звуковий супровід ТВ фільму або іншого контенту лежачи в ліжку через навушники без використання довгого подовжуючого дроти, підключеного до гнізда ТВ "Вихід для навушників". Функція Headphone ID дозволяє виявити підключення до розетки навушники поруч з ліжком, за допомогою яких гості можуть слухати звукову доріжку, не турбуючи інших гостей, які проживають в даному номері. Наявність функції Headphone ID може змінюватися в залежності від регіону або країни.

захищений режим

Режим безпеки для десплеев серії HD470 - відмінний інструмент захисту контенту від несанкціонованого зміни. За допомогою цієї функції ви можете відключити деякі функції, що запобігають можливість внесення змін в налаштування дисплея. Нарешті, ви можете блокувати небезпечний контент або передачу небажаного телетексту (TTX), щоб забезпечити можливість повного контролю контенту, відображуваного на екрані дисплея через HDMI і USB порти. Ця функція особливо зручна, якщо важливо забезпечити повний контроль за безпекою в установах з найбільш високими вимогами щодо безпеки, наприклад, в тюрмах.

зручна підставка

Забезпечте своїм гостям можливість перегляду ТБ-програм з будь-якого місця номера за допомогою поворотної підставки до телевізора. Ця підставка дозволяє повертати екран на кути 20º, 60º і 90º.

Сумісність з саундбаром

Підключіть до готельних телевізорів Samsung акустичну панель Sound Bar, щоб доставити вашим гостям ще більше задоволення від прослуховування музичних програм. Для цього достатньо підключити акустичну систему до телевізора за допомогою HDMI кабелю і телевізор автоматично розпізнає її і зробить установку. Один пульт управління допоможе гостям одночасно керувати телевізором і акустичної панеллю Sound Bar.

Мультікодовий пульт ДУ

Забезпечте вашим гостям комфортні умови перегляду ТБ програм, усунувши взаємні перешкоди від інших телевізорів, встановлених по сусідству, наприклад, в фітнес-центрі готелю. Мультікодовий пульт ДУ може керувати одночасно десятьма окремими телевізорами, які перебувають в даному приміщенні.

Функція "Мій канал"

Надайте вашим гостям можливість легко здійснювати пошук потрібних програм і передач та програмувати їх вибір, не скануючи сотні ТВ каналів. Функція My Channel забезпечує швидкий пошук потрібного каналу, що враховує інтереси гостя.

програмовані годинник

Надайте вашим гостям можливість в будь-який момент дізнаватися час, глянувши на екран телевізора. Програма Software Clock - це годинник на екрані телевізора, що з'являються при натисканні кнопки на пульті ДУ. Гості можуть легко і швидко дізнатися час, натиснувши кнопку 'Info' пульта дистанційного керування, навіть якщо телевізор вимкнений.

Функція Connect Share

Будь-розважальний контент, включаючи фільми, музику і фотознімки, можна відобразити на екрані телевізора просто вставивши USB накопичувач в USB роз'єм телевізора.

спортивний режим

Тепер вболівальники не пропустять свій улюблений матч під час перебування в готелі. Вони зможуть дивитися футбольний матч в найкращій якості і з чудовим звуковим супроводом прямо з номера .. У режимі "Спорт" гості можуть при необхідності за допомогою спеціальних клавіш посилити звук і поліпшити чіткість картинки. Спеціальні звукові ефекти допоможуть створити в номері атмосферу великого стадіону, а настройки кольору - посилити насиченість і і збільшити яскравість зображення. Завдяки цій функції, гості можуть повністю зануритися в атмосферу розваг і випробувати ті ж почуття, які відчувають вболівальники, що знаходяться на стадіоні.

Політика конфіденційності