м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори Samsung HE470

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Створіть більш комфортну атмосферу для гостей за допомогою готельного ТВ Samsung HE470
  
Нові готельні дисплеї серії HE470 відкриють для гостей додаткові можливості щодо доступу до інформаційного контенту з урахуванням їх індивідуальних вимог. Тонкі і елегантні готельні дисплеї Samsung серії HE470 можуть управлятися менеджерами готелю з центрального комп'ютера з з використанням бібліотеки шаблонів для створення персоніфікованих вітальних і рекланих повідомлень, що виводяться на екран телевізорів, встановлених в номерах. Комунікаційні можливості вирішення Samsung LYNK REACH 4.0 і функції управління контентом дозволяють системним адміністраторам легко управляти контентом на сотнях телевізорів, встановлених в номерах готелю. Сумісність з системним інтегратором і підтримка клонування контента через USB порт дозволяє легко і швидко оновлювати і налаштовувати контент телевізорів в номерах, що скорочує витрати на технічну підтримку і обслуговування даного обладнання. Виключно функціональний, елегантний і економічний готельний телевізор HE470 дозволяє створити в номері комфортну атмосферу для гостя і підвищити ефективність управління роботою готелю.

ОПИС СИСТЕМИ / АРХІТЕКТУРИ

Адмінстрація готелів може використовувати новітні технології готельного менеджменту для надання гостям нових видів послуг і сервісів. Рішення Samsung LYNK REACH 4.0 об'єднує в собі переваги готельних технологій SINC і REACH для розширеного управління контентом. Рішення LYNK REACH 4.0 підвищує ефективність надання гостям інформації з використанням різних каналів, більш зручні можливості комунікації і сприяє більш ефективному управлінню роботою готелю. Як інтегрована система управління контентом, рішення LYNK REACH 4.0 сумісно з наявними мережами LAN, WIFI і коаксіальної кабельної інфраструктурою, дозволяє підвищити ефективність управління та моніторингу стану системи інформування та обслуговування гостей. За допомогою сервера PMS (proprietary management server) і персоніфікованих шаблонів адміністратори готелю можуть створювати і надавати гостям послуги з урахуванням їх індивідуальних побажань. Ці послуги включають доступ до широкого вибору цифрових (IPTV) і аналогових каналів, додатків і сервісів, а також дозволяють виводити на екран готельного телевізора контент з мобільних пристроях гостей. Крім того, рішення LYNK REACH 4.0 підтримує роботу каналу комунікації з адміністрацією готелю. Підтримка віддаленого режиму управління телевізорами в номерах дозволяє підвищити якість обслуговування клієнтів в реальному часі, що економить час і трудовитрати готельного персоналу на обслуговування і підтримку телевізійного обладнання. Оптимізована підтримка рішенням Samsung LYNK Reach 4.0 різних мережевих каналів дозволяє готелям поліпшити внутрішні процеси комунікації, в результаті чого у гостей зберігаються найяскравіші незабутні враження про перебування в цьому готелі.

Підвищуйте впізнаваність бренду готелю і доступність інформації для гостей за допомогою відеоканалу "Welcome"

Рішення LYNK REACH 4.0 дозволяє готелям використовувати відео канали "Welcome Video Channels" для більш ефективного надання гостям корисної інформації. Завдяки простій процедурі завантаження відео або вставки URL посилання, менеджери готелів можуть складати списки каналів або кліпів для ознайомлення гостей з інфраструктурою готелю, а також для рекламування спеціальних пропозицій і надання інформації про місцеві заходах або інші цікаві події. В результаті, готелі можуть одночасно запропонувати гостям можливість перегляду в лобі, ресторанах або номерах гостей до чотирьох каналів з відеоконтентом, розрахованим на будь-яку цільову аудиторію. Можливість демонстрації на екранах телевізорів рекламно-інформаційного контенту може підвищити прибутковість готельного бізнесу і підняти престиж вашого бренду.

Простота і розширення доступу гостей до корисної інформації в готельному номері

За допомогою рішення LYNK REACH 4.0 адміністрація готелю може надати гостям послуги і сервіси з урахуванням їх побажань і тривалістю перебування в цьому готелі. На екрані телевізора, встановленого в номері, гості можуть отримати простий доступ до мережі, відео контенту і додатків, включаючи готельні послуги, туристичну інформацію, інформацію про розклад вильотів на їхній рідній мові. Наприклад, на екрані телевізорів, встановлених в конференц-залах, можна забезпечити можливість для користувача настройки інтерфейсу з доступом до інформації про заходи, що проводяться в готелі, повідомлення про зустрічі і розвагах. Крім того, гості можуть легко і швидко отримати доступ до відео і рекламної інформації про різні заходи, знижки на услуші і т.д.

Зручне та ефективне меню головного екрану

Надайте гостям широкий вибір контенту за допомогою поліпшеного меню головного екрану. Ця можливість не вимагає придбання додаткового рішення або установки мережевої інфраструктури. Нові поліпшені функції дають можливість надавати гостям при заселенні в номер відео з вступної інформацією про готелі і її сервісах. Це дозволяє власникам готелів поліпшити імідж свого бренду без додаткових витрат на інші рішення. Гості легко можуть отримати на екрані телевізора інформацію про поточну дату, послуги та доступ до часто використовуваних функцій телевізора в реальному часі. Призначена для користувача настройка меню Головного екрану і вбудовані в готельні телевізори рішення дозволяють скоротити витрати готелю на додаткові рішення.

Захистіть свій контент за допомогою DRM технології

Використання технології Samsung LYNK DRM для захисту авторських прав - це економічна й ефективна альтернатива традиційної апаратної системі захисту контенту. Дане рішення дозволяє шифрувати ефірні канали та VoD контент для безпечного відображення його на готельних телевізорах. Програмно-орієнтоване рішення LYNK DRM усуває необхідність придбання додаткового обладнання та забезпечує швидке відновлення контенту в разі збоїв в роботі системи Conditional Access System (CAS). Для підтримки системи забезпечення надійності дане рішення поширюється на основне обладнання провайдерів операторів кабельних систем телебачення.

Оцініть більш ефективний процес установки і поліпшені можливості за допомогою функції "Plug-and-Play"

У великих готелях критичним фактором є час, що витрачається на установку і технічне обслуговування дисплеїв, встановлених в номерах і лобі, в той час як цей час можна було б використовувати для виконання інших, більш важливих завдань. Завдяки покращеній підтримці технології "plug-and-play", менеджери готелів можуть швидко в віддаленому режимі активувати сотні дисплеїв, встановлених в номерах. Системні адміністратори можуть скористатися трьома Бизов типами налаштувань для синхронізації великої кількості дисплеїв і серверів з урахуванням можливості підключення і мовних налаштувань: • Базова настройка: Дружній інтерфейс дає можливість менеджерам готелю встановити мову, власний розсуд основний екран і настройку годин. • Режим клонування: З метою подальшого поліпшення одночасного управління багатьма дисплеями, меденжери можуть реплицировать оновлення контенту і налаштувань безпосередньо з одного керуючого ПК. По завершенні процесу клонування налаштувань і контенту, користувачі можуть активувати свої телевізори без додаткової установки оновлень ПО. • Режим Factory Mode: Крім того, менеджери готелів можуть персоніфікувати більш складні настройки дисплеїв, наприклад, параметри звукового супроводу і настройки підключень за допомогою порталу "factory mode portal". Підтримка функції "plug-and-play" дає можливість також скористатися зовнішніми ресурсами (що знаходяться поза готелем) і завантажувати додатковий контент. Унікальний "комерційний режим" (Commercial Mode setting) дозволяє активувати специфічні настройки для комерційних користувачів, наприклад, урядових і освітніх установ без шкоди для функціональності дисплеїв.

Сумісність з системним інтегратором System Integrator (SI)

Економте час і свої зусилля, налаштовуючи одночасно кілька протоколів між ресиверами і моніторами з підтримкою SI. Готельні SMART телевізори Samsung сумісні з різними протоколами системних інтеграторів (SI).

Розетка для навушників біля ліжка

Надайте вашим гостям можливість слухати звуковий супровід ТВ фільму або іншого контенту лежачи в ліжку через навушники без використання довгого подовжуючого дроти, підключеного до гнізда ТВ "Вихід для навушників". Функція Headphone ID дозволяє виявити підключення до розетки навушники поруч з ліжком, за допомогою яких гості можуть слухати звукову доріжку, не турбуючи інших гостей, які проживають в даному номері. Наявність фукнции Headphone ID може змінюватися в залежності від регіону або країни.

Захищений режим

Режим безпеки для десплеев серії HE590 - відмінний інструмент захисту контенту від несанкціонованого зміни. За допомогою цієї функції ви можете відключити деякі функції, що запобігають можливість внесення змін в налаштування телевізора. Нарешті, ви можете блокувати небезпечний контент або передачу небажаного телетексту (TTX), щоб забезпечити можливість повного контролю контенту, відображуваного на екрані телевізора через HDMI і USB порти. Ця функція особливо зручна, якщо важливо забезпечити повний контроль за безпекою в таких установах, як наприклад, в тюрмах.
зручна підставка

Забезпечте своїм гостям можливість перегляду ТБ-програм з будь-якого місця номера за допомогою поворотної підставки до телевізора. Ця підставка дозволяє повертати екран на кути 20º, 60º і 90º.

Сумісність з саундбаром

Підключіть до готельних телевізорів Samsung акустичну панель Sound Bar, щоб доставити вашим гостям ще більше задоволення від прослуховування музичних програм. Для цього достатньо підключити акустичну систему до телевізора за допомогою HDMI кабелю і телевізор автоматично розпізнає її і зробить установку. Один пульт управління допоможе гостям одночасно керувати телевізором і акустичної панеллю Sound Bar.

Мультікодовий пульт ДУ

Забезпечте вашим гостям комфортні умови перегляду ТБ програм, усунувши взаємні перешкоди від інших телевізорів, встановлених по сусідству, наприклад, в фітнес-центрі готелю. Мультікодовий пульт ДУ може керувати одночасно десятьма окремими телевізорами, які перебувають в даному приміщенні.

Функція "Мій канал"

Надайте вашим гостям можливість легко здійснювати пошук потрібних програм і передач та програмувати їх вибір, не скануючи сотні ТВ каналів. Функція My Channel забезпечує швидкий пошук потрібного каналу, що враховує інтереси гостя.

Програмовані годинник

Надайте вашим гостям можливість в будь-який момент дізнаватися час, глянувши на екран телевізора. Програма Software Clock - це годинник на екрані телевізора, що з'являються при натисканні кнопки на пульті ДУ. Гості можуть легко і швидко дізнатися час, натиснувши кнопку 'Info' пульта дистанційного керування, навіть якщо телевізор вимкнений.

Функція Connect Share

Будь-розважальний контент, включаючи фільми, музику і фотознімки, можна відобразити на екрані телевізора просто вставивши USB накопичувач в USB роз'єм телевізора.

Спортивний режим

Тепер фанати спорту не пропустять свій улюблений матч під час перебування в готелі. Вони зможуть дивитися футбольний матч в найкращій якості і з чудовим звуковим супроводом прямо з номера. У режимі Sports гості можуть при необхідності за допомогою спеціальних клавіш посилити звук і поліпшити чіткість картинки. Спеціальні звукові ефекти допоможуть зімітувати атмосферу великого стадіону, а настройки кольору - підвищити насиченість і яскравість. Завдяки цій функції, гості можуть повністю зануритися в атмосферу розваг і випробувати ті ж почуття, які відчувають вболівальники, що знаходяться на стадіоні. Підтримка режиму "Sport" може змінюватися в залежності від регіону або країни.

Політика конфіденційності