м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори LG серії 761H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Основні характеристики
Pro: Centric® Smart
Pro: Centric® Direct Ready
Синхронізація звуку
Комерційна поворотна підставка
Pro: Idiom®
Платформа додатків Pro: Centric Smart
Платформа LG Pro: Centric SMART містить розширені настроюються інструменти, HTML5, Java і Flash. Використовуючи можливості платформи, партнери можуть розробляти власний покращений дизайн для оптимізації комерційних телевізорів. З його допомогою можна не тільки зробити правильний візуальний ефект, але і донести до клієнтів необхідну інформацію.

Серверний додаток Pro: Centric
Тепер ви можете відрізнити свій готель від наших шаблонів і сторінок, які можуть бути спеціалізовані для ваших потреб. Pro: Centric® надає вам рішення, яке легко налаштовується для вашого бізнесу.

Сумісність з Pro: Centric Direct
З легкістю створюйте власні шаблони і віддалено керуйте телевізорами через IP-мережу за допомогою програмного забезпечення LG для управління контентом - Pro: Centric Direct. Pro: Centric Direct містить безкоштовний шаблон оформлення, віджети і три типи шаблонів з темами (кінематографічний, колажна і панельний). Всі вони налаштовуються для реклами бренду відповідно до смаків і потреб гостей. Дане інтерактивне рішення з миттєвим доступом до служб і інтуїтивним призначеним для користувача інтерфейсом відставить у гостей приємне враження від перебування в готелі та підвищить рівень їх задоволеності. Крім того, воно не тільки забезпечує ефективне створення контенту та управління ним, а й підвищує продуктивність реклами, що сприяє зміцненню бренду готелю.

Високоякісний HDR-контент з технологією Dolby Vision ™
Dolby Vision ™ - це технологія, яка при виведенні зображення на екран забезпечує інтенсивність відтінків, яскравість кольорів і глибину чорного. Дисплеї серії UV761H підтримують високоякісний HDR-контент, що обробляється за допомогою технології Dolby Vision ™, завдяки якій контент виглядає справді реалістичним.

Алгоритм 4K Upscaler
Насолоджуйтесь Full HD-контентом в якості 4K ULTRA HD. Алгоритм 4K Upscaler за шість етапів автоматично підвищує якість Full HD-контенту до ULTRA HD.

Широкий кут огляду з технологією 4K IPS
Один із секретів чудової якості зображення телевізорів LG полягає в спеціально розробленої панелі. Панель IPS 4K точно передає кольори під будь-яким кутом, в 4 рази перевищуючи дозвіл Full HD. Контент на панелі IPS 4K добре видно практично з будь-якого ракурсу.

Технологія SmartShare
SmartShare дозволяє користувачам обмінюватися контентом легше і швидко. Він також шукає контент, який вони хочуть, щоб ділитися ним легше і точно, тим самим спрощуючи процес спільного використання між різними пристроями.

Технологія Bluetooth Sound Sync (Bluetooth 3.0)
Дана технологія дозволяє слухати музику з мобільного пристрою через динаміки по Bluetooth.

Технологія LG Sound Sync
Використовуючи можливості бездротового зв'язку, гості зможуть дивитися готельні телевізори LG з виведенням звуку на пристрої Bluetooth, такі як Bluetooth-динамік або гарнітура. Дана технологія дозволяє організувати гостям особистий простір таким чином, щоб не турбувати інших гостей.

Попередньо завантажені додатки
Гостям можуть бути надані попередньо завантажені програми з пропускною спроможністю, в тому числі AccuWeather, веб-браузер і YouTube (в майбутньому можуть бути додані інші додатки, в залежності від умов ліцензування).

SoftAP
SoftAP означає, що за допомогою програмного забезпечення можна організувати точку доступу. Ця «віртуальна» функція Wi-Fi реалізується програмно на працюючому пристрої, для створення бездротової точки доступу.

Сумісність з пультом управління Magic Remote
Керуйте телевізором за допомогою дуже зручного пульта управління. Витрачайте менше часу на пошук і більше на отримання задоволення від перегляду.

Політика конфіденційності