м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готельні телевізори серії 961H

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Базова платформа для смарт-додатків
Базова платформа LG Pro: Centric SMART надає розширені інструменти програмування: HTML5, Java і Flash. За допомогою даних інструментів власник готельних телевізорів має можливість удосконалити їх роботу в плані розробки і створення і оригінального дизайну для робочого медіаконтенту.

Серверний додаток Pro: Centric
Серверний додаток Pro: Centric забезпечить Вам рішення, індивідуально настроюється для Вашого бізнесу. Використовуйте для створення оригінального контенту не готові шаблони і сторінки, а спеціалізовані під Ваші запити.

Сумісність з Pro: Centric Direct
Створити власні шаблони і дистанційно керувати комерційними телевізорами через IP-мережу Вам дозволить програмне забезпечення LG для управління контентом - Pro: Centric Direct. Дане ПО містить безкоштовний шаблон оформлення, віджети і 3 типу тематичних шаблонів, а саме: кінематографічний, колажна і панельний, також реалізована можливість налаштовувати оформлення відповідно до індивідуальних запитів. Сумісність готельних телевізорів з Pro: Centric Direct не тільки дозволить Вам ефективно створювати бажаний контент і керувати ним, а й підвищить плідність Вашої реклами. І нарешті, дане програмне забезпечення порадує Ваших гостей інтуїтивно-зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом і миттєвим доступом до всіх рубрик та розділів сайту готелю.

Надзвичайно тонкий дизайн
Дисплей EW961H, що володіє елегантним дизайном, прикрасить інтер'єр самого розкішного готельного номера. Мінімальна товщина дисплея буде сприяти найбільш ефективної організації житлового простору.

Насичені кольори
Готельні OLED-телевізори забезпечують відмінну передачу кольору. Завдяки технології самоподсвечівающіхся пікселів, дані телевізори характеризуються розширеною палітрою кольорів, що забезпечує настільки чітку деталізацію кольорів і відтінків, що відтворений контент вражає безпрецедентно.

Безмежний контраст
Самоподсвечівающіеся пікселі повністю відключаються при передачі чорного кольору, не залишаючи жодного світлого проблиску. Ідеальний чорний колір забезпечує бездоганну контрастність зображення, яка не залишить байдужими Ваших гостей.

Дозвіл 4K
Дані готельні телевізори нового покоління мають дозвіл ULTRA HD, в 4 рази перевищує Full HD. Більше 8 мільйонів пікселів гарантують ідеальну якість зображення і виняткову деталізацію.

Алгоритм 4K Upscaler
Унікальну можливість автоматично, всього за 6 етапів, підвищити якість Full HD-контенту до ULTRA HD, забезпечить Вам Алгоритм 4K Upscaler.

Інтелектуальне підключення і зручність роботи
SmartShare значно спростить для Ваших гостей спільне використання різних пристроїв, дозволяючи, з легкістю, обмінюватися контентом і здійснюючи пошук необхідної інформації.

Технологія Bluetooth Sound Sync (Bluetooth 3.0)
Надайте Вашим гостям можливість виводити улюблену музику з мобільних пристроїв на динаміки, по Bluetooth. Технологія Bluetooth Sound Sync підтримує пристрої на базі Android (версія 4.4 KitKat і вище), а також - iOS.

Сумісність з пультом управління Magic Remo
Запропонуйте Вашим гостям ще один елемент комфорту в номері Вашого готелю! Управління готельним телевізором за допомогою пульта дистанційного керування, відрізняється особливою зручністю. Нехай Ваші гості не витрачають час на довгі пошуки улюблених телепрограм, а насолоджуються їх переглядом.

Політика конфіденційності