м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
Залиште номер вашого телефону і ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Radisson Hotel City Centre Odesa отримав надсучасну систему Otrum Enterprise

В перлині чорноморського регіону України Одесі, почав роботу Radisson Hotel City Centre Odesa під керуванням світової готельної мережі Radisson Hotels.

Гості  готелю Radisson Одеса мають змогу користуватися в номері надсучасною системою готельного телебачення Otrum Enterprise. Екран телевізора не тільки транслює високоякісне HD IPTV, а дозволяє користуватися  сучасними інтерактивними готельними сервісами безпосередньо в номері. Всі номери готелю обладнанні інноваційною системою готельного телебачення Otrum Enterprise з сучасними готельними Smart телевізорами LG останнього покоління та головною станцією WISI Tangram для формування контенту.

Поєднання високоякісного професійного обладнання трьох відомих світових виробників LG, Корея, Otrum, Норвегія, WISI, Німеччина забезпечує високоякісну HD картинку IPTV і додаткові інформаційні сервіси безпосередньо на екрані телевізора в номері. Гостей в номері зустрічає привітальне корпоративне повідомлення Radisson під приємну музику. Крім традиційного перегляду телепрограм на екрані телевізора, постояльці мають змогу прослуховувати більше 10 цифрових радіо станцій, отримувати повідомлення від готелю безпосередньо на екран в номері. Інформація про готель та його сервіси переглядається гостем в номері простим керуванням з пульту телевізора. Інтуїтивний інтерфейс екранних меню системи Otrum Enterprise в новій версії системи став ще простішим і людяним в користуванні. Адміністрація готелю отримала потужну маркетингову платформу для спілкування з гостями безпосередньо в номері. При цьому, вбудовані в систему Otrum Enterprise функції для розміщення інформації або проведення маркетингових програм не потребують від персоналу специфічних навичок, окрім вміння працювати з звичайними офісними програмами.

Otrum

Понад 35 років Otrum створює інноваційне програмне забезпечення, орієнтоване на гостей, для світової готельної індустрії. Програмні рішення Otrum використовуються усіма основними мережами готелів, а також незалежними готелями. Професійні технічні послуги є наріжним каменем високоповажної репутації Otrum - від фізичних обстежень на місці до дистанційного моніторингу в Інтернеті. Все програмне забезпечення Otrum базується на хмарі та контролюється дистанційно 24/7/365. Детальна інформація на сайті Otrum.com

Прем’єр

Від самого початку існування з 2002 року ТОВ Прем’єр є офіційним сертифікованим партнером Отрум в Україні. Фахівцями компанії Прем’єр в готелі Radisson Hotel City Centre Odesa виконано повний комплекс робіт з інтеграції професійної системи Otrum Enterprise. Починаючи з розробки проектних рішень для даного об’єкту.

Політика конфіденційності