м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Ortum представив свої інноваційні технології на виставці ISE 2020

Компанія Otrum взяла участь у професійній виставці ISE (Integrated Systems Europe) 2020 року, яка пройшла 11-14 лютого в Амстердамі, Нідерланди.

ISE - популярна у всьому світі виставка, в якій беруть участь виробники аудіо- та відеотехніки, творці незвичайних VR- і AR-девайсів для різних концертів, свят і презентацій, в тому числі і для готельної сфери.

Дисплеї стають більше, зображення - якісніше

Відомий корейський бренд Samsung презентував новинку із серії дисплеїв The Wall (перекладається як «Стіна»). Параметри нової моделі - діагональ 292 дюйма (7,4 метра), безрамковий екран з роздільною здатністю 8К Ultra HD. Наступною серією в колекції бренду стала The Wall for Business («Стіна для бізнесу») з діагоналлю до 583 дюймів (14 метрів) і супер-дозволом 8K Ultra HD.

Прозорі «розумні» дисплеї від LG

Ще одна корейська компанія LG на виставці представила новинку, яка за прогнозами експертів стане новим трендом. Це не величезний дисплей з плоским екраном, але щось ще більш інноваційне - прозорий інтерактивний дисплей.

Обладнання складається з декількох прозорих панелей. Користувач може переглядати відео, презентації, зображення, збільшуючи або зменшуючи окремі фрагменти. На виставці ISE розробник наочно продемонстрував всі можливості дисплея, показавши детальну презентацію велосипеда.
Очевидно, що такі технології незабаром будуть застосовуватися на всіх великих виставках по всій планеті.

Інтерактивні модульні LED-панелі

Ще одна технологія, яка користується популярністю в світі. Покращені блоки з LED-панелей тепер можна розмістити не тільки на стінах, але і на підлозі, стелі. При цьому можна регулювати і змінювати передачу кольору, вибирати матове або глянсове відображення.
Особливу увагу привернула продукція голландського бренду LedGO. Він презентував модульні інтерактивні системи відеопола, відеозеркала і відеопотолка.

Об'ємні екрани
Всі вже звикли, що екрани плоскі або трохи зігнуті. Але турецька фірма Ledeca показала своє бачення сучасного транслювання відеозображення - екрани сферичної і складної форми. Ці девайси є складовою відеоекран, на який передається контент.
Натовпи людей біля презентаційного стенду доводять, що саме за цими технологіями майбутнє.

Інноваційні рішення від Otrum

Компанія Otrum представила усвершенствованние фірмові рішення для управління контентом в готелі. За допомогою цих рішень гості готелю отримують можливість всі можливості мультимедійних пристроїв. А адміністрація може управляти всіма пристроями готелю централізовано.

Політика конфіденційності