м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Otrum впровадив інноваційну альтернативу Miracast в готелях Radisson

Готелі мережі Редісон впроваджують цифрові інновації одними з перших, починаючи з самого початку приходу на ринок України. Всі номери готелів обладнані новітніми LED екранами згідно власних мережевих стандартів, а також іноваційною альтернативою Miracast - OtrumCast. Сьогодні екран в номері Стандарт має діагональ 43”, в номерах підвищеного комфорту 49”та 55”, а в президентських люксах та 65” і більше. Великі телевізори в номері - це вимога часу. Сучасні гості хочуть мати великий телевізор в номері і відповідно бачити на ньому якісну картинку.
Високу якість зображення та додаткові готельні сервіси забезпечує професійна система готельного телебачення Otrum Enterprise, якою обладнано всі готелі Radisson BLU та Park Inn, що є в нашій країні. Донедавна гості мали можливість переглядати виключно контент який їм був доступний в готелі, цифрові канали українського та зарубіжного мовлення.

Інноваційна альтернатива AirPlay и Miracast

З впровадженням OtrumCast в київському готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre гості без проблем зможуть підключати свої гаджети і дивитись власний контент. Система OtrumCast без проблем підтримує платформи Android та iOS з безпечною аутентифікацією. Гості можуть отримувати доступ то величезної кількості додатків, включаючи онлайн кінотеатри Youtube, HBO, Netflix, Megogo та інші. На відміну від звичайних AirPlay та Miracast рішення OtrumCast дозволяє гостю транслювати контент на телевізор та використовувати свій мобільний пристрій для інших додатків одночасно. І найголовніше з’єднання його пристроїв відбувається в абсолютно захищеному режимі – ми ж пам’ятаємо про те що це відбувається в готелі, а не вдома. Система OtrumCast дозволяє під’єднати необмежену кількість гостьових пристроїв під час перебування гостя, і анулює всі дані після виїзду задля забезпечення безпеки приватних даних.

Radisson Hotel Group - одна з найбільших і найбільш динамічно розвиваються груп готелів в світі. Вона представлена ​​сімома відмінними готельними брендами і налічує понад 1100 готелів по всьому світу. Наш портфель готельних брендів включає в себе: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson і Country Inn & Suites by Radisson.

Otrum створює нові програми, орієнтовані на гостей, для світу гостинності протягом більше 30 років. Переходячи на нові вертикалі, ми пропонуємо потужні рекламні і телевізійні рішення для всіх галузей промисловості, де розміщені програми, що використовують локальні інтелектуальні дисплеї, стали реальністю. Крім гостинності, Otrum активно присутній в сферах охорони здоров'я, дозвілля, роздрібної торгівлі та комерційної діяльності.

Програмні рішення Otrum використовуються у всіх великих готельних мережах, а також в незалежних готелях.

Політика конфіденційності