м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
Залиште номер вашого телефону і ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Samsung представила надтонкі телевізори на виставці HITEC 2019

На виставці HITEC 2019 Міннеаполісі, США компанія Samsung представила нову серію QLED і UHD готельних телевізорів.

"Готельні рішення від Samsung показують, що ми добре розуміємо взаємозв'язок між моделями поведінки гостей та рішеннями, які ми пропонуємо" - сказав Джонас Таненбаум, віце-президент з готельного підрозділу. "Наша нова серія HRQ750 - це тонкий телевізор, який оснащений технологією QLED, щоб надати гостям чудову якість перегляду. Серія HRQ750 демонструє відданість Samsung постійно досконалішим технологіям для готелів, які створюють більш преміальний, розкішний відпочинок для гостей.

Надтонкі телевізори серій HRQ750 і HRU750 використовують технологію Quantum Dot Technology, яка дає можливість показувати реалістичні кольори та насичені зображення. Гості можуть переглядати навіть найдрібніші деталі зображення на вирішенні 4K. З режимом Ambient Mode серія HRQ750 прикрасить будь-яку кімнату, навіть якщо живлення вимкнено. При вимкненому екрані користувачі можуть вибрати режими: декор, інформаційний або твір мистецтва.

Дисплей тонкого телевізора серії HRU750 має UHD технології масштабування для поліпшення зображення HDR10 +, а також надтонкий сучасний дизайн. Всі телевізори Samsung серії HRU750 мають інтуїтивно зрозуміле настроюється домашнє додаток і Samsung Smart Hub, що дає гостям доступ до різноманітності користувацького контенту. Дисплеї Samsung SMART також дозволяють користувачу контролювати освітлення, штори і настройки температури в кімнаті використовуючи систему HMS. Крім цього, рішення HMS дає можливість адміністрації готелю інформацію про використання енергії.

Політика конфіденційності