м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Otrum Enterprise тепер доступний в хмарному маркетплейсе Oracle для готелів

Інтеграція з готельної технологією OPERA від Oracle розширює можливості для перегляду готельного телебачення.

12 липня 2019 року компанія Otrum, провідний провайдер готельних рішень IPTV і Преміум партнер мережі Oracle, оголосила про ратифікацію інтеграції рішення Otrum Enterprise версії 5 і Oracle Hospitality OPERA 5.5. Тепер це рішення є в каталозі Oracle, а також в хмарному маркетплейсе Oracle для готелів.

Для отримання підтвердження інтеграції з Oracle партнери зобов'язані прийняти суворі вимоги, щоб гарантувати що рішення відповідають потребам і пріоритетам клієнтів. Основні переваги інтеграції для готелів: унікальний екран вітання телевізора, автоматичне розпізнавання мови, безпечний білінг, видалення даних при виключенні і вимикання системи телебачення для енергоефективності в кімнаті. Для більш ефективного управління доступний обмін інформацією про статус номера між Oracle Hospitality OPERA і Otrum.

"Інтеграція Otrum Enterprise з Oracle Hospitality OPERA 5 дає нашим клієнтам впевненість в тому, що робота системи протестована відповідним чином" - Девід Хікс, віце-президент з розвитку хмарних технологій Oracle. Для установки автономних рішень, хмарних або в обох випадках Oracle надає строгий технічний контроль, що покращує якість використання для гостей готелю.

Інтеграція з Oracle дозволяє нам використовувати новітню комунікаційну структуру для впровадження новітніх технологій, говорить Найджел Бейтсон, виконавчий віце-президент Otrum. Участь Otrum в хмарному маркетплейсе Oracle розширює нашу прихильність спільноті Oracle і вдосконалює функціонал Otrum Enterprise для гостей.

 

О компании Otrum

Otrum - ведущий партнер на рынке хостинговых решений для отельной индустрии, который предоставляет программное обеспечение для разных платформ и устройств. Otrum Enterprise – это флагманское решение компании.

 

О гостиничных решениях Oracle

 

Oracle имеет 35 летний опыт внедрения технологичных решений для операторов рынка питания. Компания устанавливает оборудование, программное обеспечение и предоставляет услуги, которые позволяют клиентам получить исключительный пользовательский опыт и максимизацию дохода.

 

Об Oracle Cloud Marketplace

Облачный маркетплейс Oracle предлагает интуитивно понятный пользовательский интерфейс для поиска доступных приложения и услуги, как и систему отзывов чтобы помочь пользователям определить лучшие бизнес решения для их организации.

 

О ратификации интеграции с Oracle

Ратификация интеграции с Oracle через партнерскую сеть дает клиентам уверенность в том, что интеграция партнерского оборудования с продуктами Oracle произведена корректно.

 

О партнерской сети Oracle

Партнерская сеть Oracle это новейшая версия партнерской программы, которая предоставляет партнерам инструменты для лучшего внедрения решений Oracle.

Політика конфіденційності