м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Автоматизація готелю змінює очікування гостей офлайн

Давайте згадаємо відомуу цитату Білла Гейтса? "Ми завжди переоцінюємо зміни, які відбудуться в найближчі два роки, і недооцінюємо зміни, які відбудуться в найближчі десять років". Яке відношення вона має до готельного бізнесу?

Розвиток цифрових технологій відбувається дуже швидко. Сучасні технології змінюють спосіб ведення бізнесу і взаємодія брендів і споживачів. При цьому, але нові технології вимагають дотримуватися нових правил.

Виходячи з вимог бізнесу, лідери галузі повинні знати про те, як розвиток цифрових можливостей стимулює подальше підвищення очікувань споживачів. Цифрові технології надають велику кількість точок дотику з споживачами. Їх набагато більше, ніж було при існуванні традиційної структури споживачів. Цифрові технології дали можливість встановлювати ефективний зв'язок з потенційними клієнтами.

Діяльність компаній у сфері гостинності ґрунтується на тому, щоб надати виняткові враження і вибудувати відносини, орієнтовані на гостя. Цифрові технології в готельному бізнесі дають можливість не тільки оптимізувати операційну навантаження, але і знайти нові можливості для взаємодії. Для цього може використовуватися спеціальна програма для готелів, яка допоможе автоматизувати процеси.

Подорожуючи туристи активно використовують гаджети для передачі особистого досвіду. Що це означає для готельєрів? Як галузь гостинності може ефективно реагувати і пристосується до цих змін в технічній екосистемі і, в свою чергу, відповідати і перевершувати зростаючі очікування гостей онлайн і офлайн?

Автоматизація готелів поліпшить комунікацію з гостями
Для оптимізації процесів в онлайн-платформі, мобільному додатку або пристрої не використовується безособова взаємодія.

Технології використовуються для поліпшення робочого процесу. Але гостям потрібна персоналізація. Дослідження показують, що 76% споживачів очікують, що компанії розуміють їхні потреби та очікування, а 84% споживачів хочуть, щоб спілкування з ними відбувалося, як з людиною, а не як з машиною.

Головне завдання - це забезпечення цифровими платформами максимально швидкого взаємодії, доступності 24/7 і зручності.

При впровадженні нових технологій для вашого готелю, запитайте себе: чи поліпшить це можливість персоналізоване спілкуватися з гостями?

Відповідальне використання даних

Дослідження показують, що 57% споживачів готові ділитися особистими даними в обмін на персоналізовані пропозиції або знижки. Однак у Звіті про персоналізацію за 2017 рік також говориться, що тільки 22% покупців задоволені рівнем персоналізації. Це означає що, більшість туристів хочуть щоб їх почули і зрозуміли.

Якщо впровадження нової високотехнологічної операційної моделі і нативних додатків дає можливість створити більше нових точок дотику, готелі отримують більш широкий доступ до цінних даними про гостях.

Система управління готелем для поліпшення онлайн взаємодії

Досвід гостей з вашим готелем буде складатися з онлайн і оффлайн взаємодій. Залежно від очікувань, гості можуть віддати перевагу традиційне спілкування або використання цифрових технологій. Модель обслуговування гостей може розширюватися щоб задовольнити відповідні потреби кожного гостя.

Мандрівники, які поспішають можуть розраховувати на мобільне взаємодія або самообслуговування. У той час туристи, які відкриті до спілкування, очікують цього ж у відповідь. І ті, і інші повинні отримати бажане. Це дає гарантію того, що гості отримають турботу і рівень обслуговування, якого вони очікують.

Автоматизовані системи управління готелем впроваджуються в готельний бізнес швидкими темпами. Готелі по всьому світу постійно підвищують рівень прийняття і розуміння технологій і їх вплив на якість обслуговування гостей. Змінюються очікування туристів і, як наслідок, змінюється модель обслуговування. Готелі, які використовують можливість поліпшення зв'язку з сучасними гостями, йдуть в ногу з часом.

Компанія Otrum пропонує весь спектр рішень для автоматизації готелю. Ми поставляємо технології, які мають високу продуктивність і широкі функціональні можливості.

Політика конфіденційності