м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Готель Aloft Kiev: особливості впровадження Otrum Digital Signage

Компанія Отрум в першому на теренах України готелі всесвітньої мережі Marriott встановили цифрову систему для керування екранами Otrum Digital Signage. Дана система дозволила службі маркетингу готелю вести інформаційну підтримку конференц сервісів та маркетингові програми згідно вимог стандартів Marriott. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко і просто зробити оформлення екранів що розташовані в конференц зоні готелю. На екранах розміщуються інформаційні повідомлення про конференції що проходять в тому чи іншому залі. Рекламні інформаційні повідомлення та відео на екранах дозволяють керувати переміщеннями гостей, або інформувати їх про сервіси готелю. Великий екран встановлений на вході готелю зустрічає всіх відвідувачів пропозиціями відвідати бар, фітнес центр чи ресторан готелю, та інформує про корпоративні програми лояльності готельної мережі.

Можливості системи дозволяють вести інформаційну підтримку абсолютно всіх заходів що є або плануються в готелі з будь якого пристрою: комп’ютер, планшет чи смартфон. Сервіс Digital Signage працює на хмарі Otrum і має надзвичайно широкий вбудований функціонал для найкращого ведення маркетингових та інформаційних програм в готелі. Десятки вбудованих шаблонів від найкращих європейських дизайнерів доступні для маркетолога готелю. До речі користуватися системою просто і легко. Будь який пристрій що має доступ через браузер до інтернету, логін та пароль адміністратора і ви вже керуєте своїми рекламними панелями в готелі. Мінімальні навики користування звичайними офісними програмами  - все що потрібно знати. Ніяких специфічних вимог чи знання програмування не потрібно.

Чим може здивувати готель Aloft Kiev:

SPG Keyless - доступ в номери за допомогою телефону, немає необхідності отримувати ключ на стійці реєстрації гостей;
W XYZ® бар - авторські коктейлі в стильному інтер'єрі бару;
#AloftLive - щотижневі музичні вечори;
Re: fuel by AloftSM - трендова концепція ресторану в форматі Grab & Go;
ArfSM - спеціальна програма, в рамках якої всі гості можуть зупинитися в готелі зі своїми вихованцями;
SPG® - програма лояльності Starwood Preferred Guest® надає унікальні привілеї.


Компанія Otrum - це контент-провайдер систем телебачення для готелів. Понад чверть століття компанія розвиває даний напрямок і протягом цих років наше бажання створювати нові готельні технології не стало менше. Доказом чого може бути послуга контент-провайдера, реалізована в кращих готелях найбільших міст України.

Політика конфіденційності