м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Телебачення для готелів

Централізоване управління всіма телевізорами в готелі

Рішення для готелів: інноваційний підхід

Ще років 7-10 тому готелі надавали виключно послуги з проживання. Сьогодні ж, у вік розвитку технологій і Інтернету, гості бажають швидко отримати інформацію про сферу розваг, бездротової вихід у всесвітню мережу, замовити таксі по місту. Миттєво - адже оперативність в готельній сфері є вирішальною при виборі, наприклад, номера або додаткової послуги.

Рішення для готелів - це комплекс систем інтерактивного телебачення і не тільки, спрямований на спрощення процесу взаємодії гостей з персоналом. Яскравий приклад - «розумне» отримання / продаж послуг: адже що може бути легше, ніж придбати (готелю - продати) spa або вечерю, просто використовуючи свій смартфон. Готельні технології дозволяють проживають використовувати:

функції інтерактивного ТВ на мобільному;
основні і додаткові сервіси: будильник, перегляд новинок кіно і багатьох інших;
мати доступ до іншої інформації готелю, яка є в той же час рекламної.
Директор готелю (володар бізнесу) таким чином зможе підвищити впізнаваність свого бренду, завоювати довіру у постояльців і нових. А також знизити витрати на рекламу і підвищити в рази її ефективність. Для друку буклетів потрібні величезні бюджети, тоді як за допомогою телебачення і відеостін реально донести набагато більший обсяг інформації до гостей, і головне - в сучасному вигляді. Все, що потрібно - один раз встановити обладнання.

Які бувають?

Рішення для готелів охоплюють як номери, так і громадські зони:

Для перших передбачено інтерактивне ТБ. Воно служить таким собі асистентом проживають - направляючи до пам'яток (дошки оголошень), ресторанам (замовлення цікавить позиції з меню в режимі онлайн) і не тільки. А перед тим, як включити монітор, людина може встановити, наприклад, ранковий будильник.
Для других - цифрові вивіски в лобі, холах, ресторанах і комплекс пристроїв в конференц-залах. Завдання - демонстрація привабливого (найчастіше - рекламного) контенту для відвідувачів, на сучасному рівні. Тобто необхідність друку листівок / плакатів відпадає сама собою, економлячи активи.
Що стосується пристроїв для конференц-залів, вони покращують якість ділових зустрічей, а саме: технічну складову. Вони підвищують результативність бізнес-заходу. Для запрошених вигода від пристрою вимірюється у використанні відведеного часу та отриманні максимального результату, для директора - в додатковому доході (крім безпосереднього надання послуг тимчасового розміщення).

Залиште заявку на консультацію

Чому вибрати Отрум?

Інтерактивне телебачення (з високою якістю трансляції та правильно підібраним списком каналів) або створення професійної рекламної панелі - будь запроваджене рішення створює, по-перше, гарне враження про ваш бізнес і, по-друге, дозволяє заробляти.

Оскільки його «зародження» починається з моменту вибору необхідних пристроїв, то гранично важливо вибрати хорошого виконавця робіт і постачальника одночасно. Тобто буквально довірити своє дітище професіоналам - тим, які зможуть побудувати максимально ефективну систему для взаємодії персоналу і гостей, а також управління організацією в цілому.

Ми - відомий український провайдер цифрового інтерактивного телебачення:

Маємо великий досвід проектування, реалізації проектів у готелях та інших громадських місцях.
Гарантуємо індивідуальний підхід - в залежності від ваших умов.
Здійснюємо поставку приладів на об'єкт замовника безпосередньо з заводів-виробників, без додаткових націнок. В списку наших партнерів тільки світові, перевірені торгові марки, такі як от Самсунг, Філіпс та інші.
Важливо! Всі роботи проводимо «під ключ»: розробляємо проектну документацію, здійснюємо поставку обладнання для систем (за умовами контракту), монтаж, надаємо сервісне обслуговування (навіть якщо сама система була куплена не у нас).

Фахівці компанії Отрум готові запропонувати інноваційні рішення для того, щоб підвищити якість обслуговування в готелі і отримати негайну інвестиційну віддачу!

ЕТАПИ УСТАНОВКИ

1. Аудит об'єкту
Перевірка наявної у замовника документації та технічних систем
2. Підбір рішень
Вибір оптимальних рішень під вимоги об'єкта
3. Документація проекту
Розробка проектно-кошторисної документації
4. Авторський нагляд
Контроль фахівців під час виконання робіт на об'єкті

Наші переваги

Проектну документацію готують інженери проектувальники вищої категорії
Підбір обладнання здійснюють сертифіковані фахівці інженерно-технічного департаменту
Використовуємо інноваційні технології, новинки техніки, перспективні
Створювані нами проекти відповідають всім нормативним вимогам України
Виконані нами проекти відповідають європейським стандартам EN і ISO
Враховує особливості конкретного об'єкта і специфіку бізнесу клієнта

Наші клієнти

Політика конфіденційності