м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Дисплеї для відеостін

Ефективне рішення для реклами і показу новин готелю

Дисплеї для відеостін - краще рішення для готельного бізнесу

Відеостіна являє собою систему пристроїв для візуалізації. Спочатку відеостіна включала кілька тісно з'єднаних телевізорів або моніторів. Завдання полягало в тому, щоб ці екрани виглядали як одна велика поверхню. Заковика була в тому, що великий кадр (або рамка) обмежував ефективну поверхню екрану кожного монітора. Це нівелювало ефект суцільної поверхні і погіршувало візуальне уявлення.

З цієї причини створювалися нові технології, щоб мінімізувати "мертве піксельний простір" між окремими екранами. У сучасних пристроях для відображення інформації зазвичай використовуються спеціальні дисплеї для відеостін.

Ці екрани доступні в великому діапазоні параметрів з діаметром дисплея від 46 до 80 дюймів. Вибір діаметра пристрою залежить від проглядається контенту і відстані від глядачів.

Екрани для відеостін застосовуються в диспетчерських, кімнатах для переговорів, цифрових рекламних або інформаційних табло та інших специфічних середовищах.

Види екранів для відеостін

  1. LCD дисплеї для відеостін. ЖК-поверхня для візуалізації складається з 4, 6 або більше спеціальних ЖК-екранів з вузькою, практично невидимою, рамкою. LCD відео стіни підходять для тривалого застосування. Головні переваги включають підвищену яскравість, відмінну якість зображення і порівняно низьку ціну.
  2. Задні проекційні відео стіни. Екрани для відео стіни для зворотної проекції застосовуються в диспетчерських, які працюють цілодобово і без вихідних. Основні переваги цієї технології: дуже великий експлуатаційний період, стійкість в УФ променів і мінімальний зазор між кубиками.
  3. Світлодіодні відео стіни. Заснована на світлодіодах технологія прямого огляду застосовується для створення найбільш видовищних відеостін в роздрібній торгівлі і маркетингу, під час вистав або живих виступів. Відмінна яскравість, відсутність відстані між моніторами і вражаючі кольору - ось головні переваги відеопанелі для відеостін зі світлодіодною технологією Direct view.

Залиште заявку на консультацію

Замовте дисплеї для відеостін в Отрум за вигідною ціною

Якщо хочете, щоб відеостіна давала якісне зображення з оптимальною яскравістю і насиченістю кольорів протягом тривалого часу, купуйте обладнання у надійного постачальника і довіряйте установку тільки професіоналам.

Компанія Отрум займається продажем і встановленням обладнання для проведення дискусій, конференцій, просування реклами і т.д. За більш, ніж 10 років роботи фірма заслужила репутацію надійного постачальника, що враховує інтереси і потреби клієнта.

Этапы установки

1. Аудит объекта
Проверка имеющейся у заказчика документации и технических систем
2. Подбор решений
Выбор оптимальных решений под требования объекта
3. Документация проекта
Разработка проектно-сметной документации
4. Авторский надзор
Контроль специалистов во время выполнения работ на объекте

Наши преимущества

Проектную документацию готовят инженеры проектировщики высшей категории
Подбор оборудования осуществляют сертифицированные специалисты инженерно-технического департамента
Используем инновационные технологии, новинки техники, перспективные
Создаваемые нами проекты соответствуют всем нормативным требованиям Украины
Выполненные нами проекты соответствуют европейским стандартам EN и ISO
Учитывает особенности конкретного объекта и специфику бизнеса клиента

Наши клиенты