м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Дисплеї для відеостін

Ефективне рішення для реклами і показу новин готелю

Дисплеї для відеостін - краще рішення для готельного бізнесу

Відеостіна являє собою систему пристроїв для візуалізації. Спочатку відеостіна включала кілька тісно з'єднаних телевізорів або моніторів. Завдання полягало в тому, щоб ці екрани виглядали як одна велика поверхня. Заковика була в тому, що велика рамка екрану обмежувала ефективну поверхню кожного монітора. Це нівелювало ефект суцільної поверхні і погіршувало візуальне сприйняття.

З цієї причини створювалися нові технології, щоб мінімізувати "мертвй простір" між окремими екранами. У сучасних пристроях для відображення інформації зазвичай використовуються спеціальні дисплеї для відеостін.

Ці екрани доступні в великому діапазоні параметрів з діаметром дисплея від 46 до 80 дюймів. Вибір діаметру пристрою залежить від контенту і відстані від глядачів.

Екрани для відеостін застосовуються в диспетчерських, кімнатах для переговорів, цифрових рекламних або інформаційних табло та інших специфічних середовищах.

Види екранів для відеостін

  1. LCD дисплеї для відеостін. Поверхня для візуалізації складається з 4, 6 або більше спеціальних екранів з вузькою, практично невидимою, рамкою. LCD відео стіни підходять для тривалого застосування. Головні переваги включають підвищену яскравість, відмінну якість зображення і порівняно низьку ціну.
  2. Задні проекційні відео стіни. Екрани для відео стіни для зворотної проекції застосовуються в диспетчерських, які працюють цілодобово і без вихідних. Основні переваги цієї технології: дуже великий експлуатаційний період, стійкість до УФ променів і мінімальний зазор між кубиками.
  3. Світлодіодні відео стіни. Засновані на світлодіодах (технологія прямого огляду) застосовується для створення найбільш видовищних відеостін в роздрібній торгівлі і маркетингу, під час вистав або живих виступів. Відмінна яскравість, відсутність відстані між моніторами і вражаючі кольори - ось головні переваги відеопанелі для відеостін зі світлодіодною технологією Direct view.

Залиште заявку на консультацію

Замовте дисплеї для відеостін в Отрум за вигідною ціною

Якщо хочете, щоб відеостіна давала якісне зображення з оптимальною яскравістю і насиченістю кольорів протягом тривалого часу, купуйте обладнання у надійного постачальника і довіряйте установку тільки професіоналам.

Компанія Отрум займається продажем і встановленням обладнання для проведення дискусій, конференцій, просування реклами та інших потреб. За більш, ніж 10 років роботи фірма заслужила репутацію надійного постачальника, що враховує інтереси і потреби клієнтів.

Етапи установки

1. Аудит об'єкта
Перевірка наявної у замовника документації та технічних систем
2. Підбір рішень
Вибір оптимальних рішень під вимоги об'єкту
3. Документація проекту
Розробка проектно-кошторисної документації
4. Авторський нагляд
Контроль фахівців під час виконання робіт на об'єкті

Наші переваги

Проектну документацію готують інженери проектувальники вищої категоріїи
Підбір обладнання здійснюють сертифіковані фахівці інженерно-технічного департаменту
Використовуємо інноваційні технології, новинки техніки, перспективні напрямки розвитку
Створювані нами проекти відповідають всім нормативним вимогам України
Виконані нами проекти відповідають європейським стандартам EN і ISO
Враховуємо особливості конкретного об'єкту і специфіку бізнесу клієнта

Наші клієнти

Політика конфіденційності