м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Правила та умови використання сайту "Otrum"

  • Update: 10/06/2021

Редакція від 07.06.2021 р.

Відвідуючи та використовуючи веб-сайт Товариства з обмеженою відповідальністю «Прем’єр» (далі - Сайт) https://otrum.com.ua, Ви погоджуєтесь з Правилами та умовами його використання, зазначеними нижче.

Загальні умови

Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

Ці Правила та умови є обов’язковими для відвідувачів та користувачів Сайту.

Отримавши доступ до матеріалів Сайту і використовуючи його, Ви приймаєте без обмежень і застережень ці Правила та умови.

Якщо ви не погоджуєтеся й не приймаєте ці Правила та умови використання Сайту без обмежень і застережень, просимо Вас залишити Сайт.

Товариство з обмеженою відповідальністю ««Прем’єр»» (далі ТОВ ««Прем’єр»»/Товариство) як власник Сайту, залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати/доповнювати Правила та умови використання Сайту в будь-який час, без будь-якого попереднього повідомлення.

Ваше подальше використання Сайту, після внесення будь-яких таких змін/доповнень до Правил та умов використання, означає Вашу згоду з такими змінами/доповненнями.

Ви завжди повинні знайомитися з Правилами та умовами використання Сайту, до початку його використання.

Ми будемо повідомляти Вас про нову редакцію Правил та умов використання Сайту шляхом окремої інформації про їх останню редакцію.

Інформація про знаки для товарів і послуг.

Товариство володіє виключним правом користування знаком для товарів і послуг «Premier HS» на підставі Свідоцтва на знак для товарів та послуг №170353.

Обмежене використання.

Інформація на сайті є власністю ТОВ ««Прем’єр»». Зміст Сайту охороняється відповідно до законодавства України. При цьому, можна скачувати, копіювати, роздруковувати матеріали, що містяться на Сайті, для Вашого власного особистого некомерційного використання. Приватне некомерційне використання матеріалів, які містяться на Сайті, виключає можливість будь-якого поширення таких матеріалів невизначеному коло осіб.

Для друкованих та електронних ЗМІ дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті в розділі «Новини», якщо розміщення такої інформації не впливає негативно на репутацію Товариства та лише за попереднім письмовим дозволом ТОВ ««Прем’єр»».

Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому інформаційному ресурсі, в наявності гіперпосилання, відкрите до індексації на відповідний матеріал Сайту, які визначають Сайт як першоджерело інформації, і виключно за попередньою письмовою згодою ТОВ ««Прем’єр»».

За винятком випадків, зазначених вище, використання будь-якої інформації, зазначеної на Сайті, суворо забороняється.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка, переклад, включення її частин в інші твори (матеріали) та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права». Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів та/або фотоматеріалів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Модифікація, зміна, трансформація будь-яких матеріалів сайту та/або використання матеріалів без попередньої письмової згоди ТОВ «Прем’єр», є порушенням авторського права і інших прав інтелектуальної власності Товариства.

Відвідувачі та користувачі Сайту зобов’язані не чинити дій, які можуть бути розцінені як такі, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права , в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять чи можуть призвести до порушень нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

Товариство має право заборонити та/або зупинити передачу даних Сайту (або його декількох сервісів) для будь-якого відвідувача та/або користувача, у тому випадку, якщо Товариство вирішить на основі обґрунтованої точки зору, що цей доступ може становити небезпеку для Товариства та/або для відвідувача та/або користувача та/або будь-якої третьої сторони, а також якщо цей відвідувач та/або користувач порушив ці Правила та умови використання Сайту та/або закон. При цьому Товариство не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути нанесені відвідувачу та/або користувачу Сайту такими діями.

Товариство залишає за собою без надання будь-якого попереднього повідомлення право в будь-який час призупинити/припинити роботу Сайту (повністю або частково) через роботи з оновлення, удосконалення програмного забезпечення або удосконалення його захисних функцій. У такому випадку Сайт не буде доступним для відвідувачів та/або користувачів.

Реєстрація на Сайті

Будь-який користувач Сайту може пройти процедуру реєстрації на Сайті та внести необхідні данні, згідно анкети або форми.

Реєстрація на Сайті дає можливість: отримання інформації про Товариство, його діяльність, події, новини, перелік товарів/продукції, їх цін, спеціальних пропозицій тощо;

створення облікового запису користувача з метою формування попереднього замовлення товару/продукції, якщо користувач надав згоду для створення такого облікового запису;

ідентифікації користувача, зареєстрованого на Сайті для формування попереднього замовлення товару/продукції безпосередньо на Сайті у разі наміру подальшого укладення договору/контракту на постачання з нами;

надання доступу користувачу до персоніфікованих ресурсів Сайту; встановлення з користувачем зворотного зв’язку, включаючи повідомлення про стан попереднього замовлення користувача, направлення повідомлень та запитів, які стосуються використання Сайту, надання клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з використанням Сайту.

Ідентифікація зареєстрованого користувача, в разі вашої згоди, може бути здійснена через соціальні мережі.

Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно користувач.

Захист особистої інформації

Будь-які персональні дані, які Ви надаєте відвідуючи Сайт або реєструючись на Сайті (наприклад, ваше ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти тощо), автоматично зібрані дані, які передаються вами на Сайт електронною поштою або в інший спосіб, будуть використовуватися Товариством лише відповідно до Політики конфіденційності, детальніше за посиланням

Посилання на інші сайти

Використовуючи Сайт Товариства, Ви можете отримати доступ до інших веб-сайтів.

Товариство не має і не здійснює будь-якого контролю над такими сайтами, і доступ до них здійснюється Вами виключно на свій ризик.

Товариство не оцінює і не підтверджує будь-яку інформацію або матеріал, які пропонуються на інших сайтах, доступ до яких Ви отримуєте через Сайт Товариства.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся та зобов'язуєтеся звільнити від відповідальності Товариство від будь-яких втрат, збитків, претензій і вимог третіх осіб (включаючи вартість послуг адвокатів та судові витрати), які виникають у зв'язку з інформацією або матеріалом, наданим/отриманим Вами в результаті використання Сайту, порушенням Вами цих Правил і умов.

Інші умови

Ці Правила і умови регулюються законодавством України. Ви погоджуєтеся та засвідчуєте те, що будь-який спір (позов), який може виникнути в зв'язку з цими Правилами та умовами розглядатиметься судами України у відповідності до законодавства України.

Погоджуючись з даними Правилами і умовами Ви підтверджуєте свою згоду з юрисдикцією цих судів з метою врегулювання такого спору (позову).

У разі, якщо будь-яке з цих Правил і умов буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не підлягає виконанню, це не впливає на законність і дійсність інших положень.

Політика конфіденційності