м. Київ, вул. Олени Теліги, 4, офіс 401 info@otrum.com.ua
Замовлення зворотнього дзвінка
В даний час наш робочий день закінчений. Залиште номер свого телефону і ми зателефонуємо в зручний для вас час!
Натискаючи кнопку "Надіслати", погоджуюсь з Умовами використання та надаю згоду на збір та обробку персональних даних

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

Konstantin Gavrish

Konstantin Gavrish

Пульти в готелях потенційно несуть ризик зараження мікробами оскільки їх використовує безліч людей за короткий період часу і їх складно дезінфікувати.

Оскільки готельний бізнес з нетерпінням чекає повернення своїх гостей, компанія Otrum висунула на перший план забезпечення безпеки від COVID-19. Після недавнього запуску служби TV Checkout компанія Otrum рада оголосити про запуск віртуального пульта дистанційного керування для рішень готельного телебачення. Даний пульт усуває необхідність стикатися з забрудненим поверхням, а також стимулює використання інтерактивних послуг в приміщенні.

Гість просто використовує свій смартфон для сканування унікального QR-коду з телевізора в номері, після чого запускається дистанційне керування через Інтернет на телефоні або планшеті. Віртуальний пульт дистанційного керування Otrum надає зручну навігацію з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він сумісний з усіма поточними платформами Otrum, включаючи Otrum CTRL.

Автор

Компанія Otrum взяла участь у професійній виставці ISE (Integrated Systems Europe) 2020 року, яка пройшла 11-14 лютого в Амстердамі, Нідерланди.

ISE - популярна у всьому світі виставка, в якій беруть участь виробники аудіо- та відеотехніки, творці незвичайних VR- і AR-девайсів для різних концертів, свят і презентацій, в тому числі і для готельної сфери.

Дисплеї стають більше, зображення - якісніше

<
Автор

Готелі мережі Редісон впроваджують цифрові інновації одними з перших, починаючи з самого початку приходу на ринок України. Всі номери готелів обладнані новітніми LED екранами згідно власних мережевих стандартів, а також іноваційною альтернативою Miracast - OtrumCast. Сьогодні екран в номері Стандарт має діагональ 43”, в номерах підвищеного комфорту 49”та 55”, а в президентських люксах та 65” і більше. Великі телевізори в номері - це вимога часу. Сучасні гості хочуть мати великий телевізор в номері і відповідно бачити на ньому якісну картинку.
Високу якість зображення та додаткові готельні сервіси забезпечує професійна система готельного телебачення Otrum Enterprise, якою обладнано всі готелі Radisson BLU та Park Inn, що є в нашій країні. Донедавна гості мали можливість переглядати виключно контент який їм був доступний в готелі, цифрові канали українського та зарубіжного мовлення.

Інноваційна альтернатива AirPlay и

Автор

На виставці HITEC 2019 Міннеаполісі, США компанія Samsung представила нову серію QLED і UHD готельних телевізорів.

"Готельні рішення від Samsung показують, що ми добре розуміємо взаємозв'язок між моделями поведінки гостей та рішеннями, які ми пропонуємо" - сказав Джонас Таненбаум, віце-президент з готельного підрозділу. "Наша нова серія HRQ750 - це тонкий телевізор, який оснащений технологією QLED, щоб надати гостям чудову якість перегляду. Серія HRQ750 демонструє відданість Samsung постійно досконалішим технологіям для готелів, які створюють більш преміальний, розкішний відпочинок для гостей.

Надтонкі телевізори серій HRQ750 і HRU750 використовують технологію

Автор

Інтеграція з готельної технологією OPERA від Oracle розширює можливості для перегляду готельного телебачення.

12 липня 2019 року компанія Otrum, провідний провайдер готельних рішень IPTV і Преміум партнер мережі Oracle, оголосила про ратифікацію інтеграції рішення Otrum Enterprise версії 5 і Oracle Hospitality OPERA 5.5. Тепер це рішення є в каталозі Oracle, а також в хмарному маркетплейсе Oracle для готелів.

Для отримання підтвердження інтеграції з Oracle партнери зобов'язані прийняти суворі вимоги, щоб гарантувати що рішення відповідають потребам і пріоритетам клієнтів. Основні переваги інтеграції для готелів: унікальний екран вітання телевізора, автоматичне розпізнавання мови, безпечний білінг, видалення даних при виключенні і вимикання системи телебачення для енергоефективності в кімнаті. Для більш ефективного управління доступний обмін інформацією про статус номера між Oracle

Автор

Трансмодулятор OM10 0648 - бюджетне, надійне, компактне рішення для мінімізації витрат по організації цифрового кабельного телебачення в готелях, готелях,
котеджних селищах, ТСЖ і фітнес-центрах.

Може прийняти до 6-ти DVB-S / S2 потоків і трансмодуліровать їх в 8 DVB-T / С потоків, що дозволяє транслювати в кабельній мережі близько 80 ТБ каналів.

Вхідний мультісвітч. Підтримка DiSEqC 1.0 і 14
Автор

На конференції HITEC в Амстердамі компанія Отрум, провідний провайдер цифрового інтерактивного телебачення, представила повністю новий додаток для персоналу готелю.

Otrum Touch Housekeeping це революційне рішення в сфері управління готелем. Мобільний додаток може працювати в автономному режимі або як доповнення до існуючим рішенням Otrum. Персонал готелю, який постійно в русі, має доступ до додатка зі смартфона, планшета або веб-браузера.

Основні характеристики Otrum Touch Housekeeping:

  • Управління статусом кімнати;
  • Автоматичний розподіл завдань в залежності від доступності персоналу;
  • <
Автор

Давайте згадаємо відомуу цитату Білла Гейтса? "Ми завжди переоцінюємо зміни, які відбудуться в найближчі два роки, і недооцінюємо зміни, які відбудуться в найближчі десять років". Яке відношення вона має до готельного бізнесу?

Розвиток цифрових технологій відбувається дуже швидко. Сучасні технології змінюють спосіб ведення бізнесу і взаємодія брендів і споживачів. При цьому, але нові технології вимагають дотримуватися нових правил.

Виходячи з вимог бізнесу, лідери галузі повинні знати про те, як розвиток цифрових можливостей стимулює подальше підвищення очікувань споживачів. Цифрові технології надають велику кількість точок дотику з споживачами. Їх набагато більше, ніж було при існуванні традиційної структури споживачів. Цифрові технології дали можливість встановлювати ефективний зв'язок з потенційними клієнтами.

Діяльність компаній у сфері гостинності ґрунтується на тому, щоб надати виняткові враження і вибудувати відносини, орієнтовані на гостя. Цифрові технології в готельному бізнесі дають можливість не тільки оптимізувати операційну навантаження, але і знайти нові можливості для взаємодії. Для цього може використовуватися спеціальна програма для готелів, яка допоможе автоматизувати процеси.

Подорожуючи туристи активно використовують гаджети для передачі особистого досвіду. Що це означає для готельєрів? Як галузь гостинності може ефективно реагувати і пристосується до цих змін в технічній екосистемі і, в свою чергу, відповідати і перевершувати зростаючі очікування гостей онлайн і офлайн?

Автоматизація готелів поліпшить комунікацію з гостями
Для оптимізації процесів в онлайн-платформі, мобільному додатку або пристрої не використовується безособова взаємодія.

Технології використовуються для поліпшення робочого процесу. Але гостям потрібна персоналізація. Дослідження показують, що 76% споживачів очікують, що компанії розуміють їхні потреби та очікування, а 84% споживачів хочуть, щоб спілкування з ними відбувалося, як з людиною, а не як з машиною.

Головне завдання - це забезпечення цифровими платформами максимально швидкого взаємодії, доступності 24/7 і зручності.

<
Автор

Otrum предоставляет программное обеспечение, которое ориентированно на клиента и предлагает мощные решения для цифровых бордов и IPTV. Теперь компания предлагает свои решения для всех отраслей промышленности, где размещенные приложения, использующие локальные интеллектуальные дисплеи. Имея более чем 30-летнюю историю в сфере гостиничного бизнеса и многолетний успех в реализации решений Otrum, компания теперь предлагает продукцию для всех отраслей экономики.

Otrum работает в сети стратегических партнеров по всей Европе, на Ближнем Востоке, в Африке и Азии. Мы постоянно расширяем нашу партнерскую программу на новые географические регионы и отрасли.

Для получения дополнительной информации посетите сайт Otrum Signage 

Автор

Tонка рамка
Елегантний дизайн панелі з унікально вузькою рамкою розміром 0,9 мм з усіх боків, і шириною стику 1,8 мм, дозволяє відео стіні виглядати як суцільний інформаційний екран. Завдяки чому, відображення Вашого медіаконтенту справить незабутнє враження на цільову аудиторію.

Вбудований SoC* і синхронізоване відтворення
Оптимізована вбудована мікропроцесорна система управління (SoC) в моделях 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C дозволяє відображати різні формати контенту без використання зовнішнього медіаплеєра. Завдяки вбудованому

Автор
Сторінка 1 із 8

Політика конфіденційності