м. Киев, ул. Олени Теліги, 4, офис 401 info@otrum.com.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотнього дзвінка

Спасибо за Ваше обращение! Наш специалист свяжется с Вами на протяжении двух часов.

title_5c9662d70970b11562642171553359575

Рішення Otrum для готелів і бізнесу

Переведіть ваш бізнес на новий рівень завдяки інноваційним рішенням

ДЕТАЛЬНІШЕ
title_5c9662d70985113628733251553359575

Медіапанелі для вашого бізнесу

Мультимедійні рішення підвищують продуктивність вашої роботи

ДЕТАЛЬНІШЕ
title_5c9662d7099919300550641553359575

Уявіть вражаюче зображення

Цифрове інтерактивне телебачення для вашого готелю

ДЕТАЛЬНІШЕ
 
Залиште заявку на консультацію

Hide Main content block

Otrum - компанія, що йде в ногу з  часом
Системи телебачення для готелів та бізнесу

Otrum - добре відомий в Україні провайдер цифрового інтерактивного телебачення. Наша компанія була створена в 1987 році і до звання однієї з кращих у своїй сфері пройшла довгий тернистий шлях по впровадженню новітніх готельних технологій. З першого дня своєї роботи ми уважно стежимо за змінами у світі сучасних технологій. Найкращі досягнення ми використовуємо у своїй роботі, а її результати втілені в наших продуктах. Зосередженість і цілеспрямованість допомогла нам стати на ноги і досягти видатних успіхів. Сьогодні ми готові запропонувати якісне інтерактивне телебачення та інші послуги, а також подбати про те, щоб наші клієнти щоразу отримували щось нове, яскраве, оригінальне і те що запам'ятовується.

Компанія Otrum - контент-провайдер для готелів, завдання якого - постачати сучасні технології з максимальною продуктивністю і широкими функціональними можливостями. Наше готельне телебачення відрізняється високою стабільністю роботи, не завантажує персонал зайвими турботами і забезпечує постояльців унікальним сервісом найвищого рівня. Понад чверть століття ми розвиваємо свій напрямок і за ці роки наше прагнення створювати нові готельні технології не стало менше, доказом чого може бути послуга контент-провайдера, реалізована в кращих готелях найбільших міст України. Завдяки зручності і простоті, широким функціональним можливостям і оригінальним дизайнерським рішенням, система цифрового інтерактивного телебачення й інші наші технології заслужили схвальні відгуки десятків клієнтів і тисяч користувачів. Підключення інтерактивного телебачення в готелі і створення фірмової мережі відкриють перед Вами практично необмежені можливості.

Послуги інтерактивного телебачення й інші пропозиції компанії Otrum здатні здивувати новітніми технологіями в готельному бізнесі, оригінальними рішеннями і максимальною зручністю найвимогливіших постояльців, залишити незабутні враження і зробити їх вашими постійними клієнтами.

Протягом 27 років компанія Otrum випробовувалася усіма змінами і коливаннями на ринку технологій. Ми знаємо не з чуток як важко розвиватися в умовах постійних змін у технологіях, але тим не менше ми бачимо результати нашої роботи в наших нових продуктах. І саме зосередженість на результаті допомогла нам побудувати нашу компанію, це є основоположним всього, що ми робимо. Оtrum піклується про те, щоб Ви отримували щоразу щось більше, ніж яскраву новинку. Наше завдання - постачати Вам корисні і продуктивні технології, які працюють у стабільному та передбачуваному режимі, не завантажуючи Вас, таким чином, непотрібними турботами, а Ваші постояльці будуть забезпечені висококласним сервісом.

Ще в 80-х ми допомогли створити цю індустрію, і за ці роки наша відданість створенню передових готельних технологій не ослабла, а Otrum Enterprise є тому доказом.

Наши преимущества

Проектну документацію готують інженери проектувальники вищої категоріїи
Підбір обладнання здійснюють сертифіковані фахівці інженерно-технічного департаменту
Використовуємо інноваційні технології, новинки техніки, перспективні
Створювані нами проекти відповідають всім нормативним вимогам України
Виконані нами проекти відповідають європейським стандартам EN і ISO
Враховуємо особливості конкретного об'єкта і специфіку бізнесу клієнта

Наші клієнти