Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми перетелефонуємо в зручний для Вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше замовлення прийнято! Чекайте на дзвінок.

044 585 0 520office@otrum.com.ua

Otrum Digital Signage

Чудові інноваційні рішення

Фірмові цифрові борди від Otrum – це чудові мультимедійні дисплеї для вашого готелю, на яких демонструється привабливий контент для інформування та розваги ваших відвідувачів. Зменшіть ваші витрати на друк плакатів та листівок пропонуючи чудову послугу учасникам конференції з використанням цифрових технологій. Підтримуйте рівень подачі інформації на сучасному рівні проводячи кампанії та просування товару просто, як ніколи. Ви керуєте усіма вашими дисплеями з усім контентом просто через веб-браузер.
Забезпечення постійного оновлення контенту є найбільшим викликом в напруженому готельному середовищі. Саме тому, ми докладаємо стільки зусиль для дієздатності та якості системи управління контентом, яку ми пропонуємо. Ми вважаємо, що цей процес має бути безпроблемним та цікавим, швидким та простим і забезпечувати виконання задачі.
Готельні мережі можуть скористатися потужним інструментом публікування та контролем доступу користувачів. В такому випадку персонал готелю отримує можливість легко публікувати шаблони та контент згідно з індивідуальними правами доступу. Персонал готелю отримує можливість редагувати та адаптувати контент відповідно до їх прав доступу та уніформи. Дисплей з контентом може бути запланований на місяці вперед або змінений при повідомленні в календарі контенту. З каналом новин, погоди та іншим, що пропонує Otrum, ваш контент постійно оновлюється.

Віддалене керування

Фірмові цифрові борди від Otrum дають можливість публікувати інформацію у вашому ресторані, барі, конференц-залі та інших місця. Мережа може бути провідною або безпровідною, дисплеї можуть бути внутрішні або зовнішні. Система складається з двох рішень: інструменту динамічного публікування та системи конференції і вказівок для руху. Кампанії та конференції можуть бути запрограмовані наперед і зважаючи на те, що система керується з мережі можна вносити зміни з віддаленого комп’ютера.
При оформлені контенту можливе використання шаблонів. Можливі наступні види контенту:
  • Текст – для відправки повідомлень;
  • Зображення – слайди Powerpoint;
  • Відео – зі звуком або без;
  • Прайслисти – товари, яких немає в наявності можуть бути легко видалені;
  • Стрічки RSS – час прибуття літаків, погода, новини та ін.;
  • Флеш-елементи.
Інтернет стрічки автоматично оновлюються з Інтернету. До них відносяться: розклад прибуття та вильоту літаків; прогноз погоди; міжнародні новини. Otrum пропонує монітори наступних виробників: Bang & Olufsen; LG; Loewe; MultiQ; Philips; Samsung.

Контакты

Мы поможем найти правильное решение для вашего бизнеса
+3 8 044 585-0-520
Присоединиться

Підписки на новини

Підпишіться на розсилку, щоб завжли бути в курсі новин