Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми перетелефонуємо в зручний для Вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше замовлення прийнято! Чекайте на дзвінок.

044 585 0 520office@otrum.com.ua

Ortum Movies

Фільми від Otrum

Щоденна система оплати. Відвідувач платить один раз та отримує можливість переглядати 10 запланованих фільмів та18 фільмів для дорослих.

Фільми на замовлення, пакет «Standard». Відвідувач оплачує перегляд кожного фільму або пакет фільмів для дорослих.

Фільми на замовлення, пакет «Premium». Ті ж умови, що й для пакету «Standard», але з більшою кількістю категорій. Така ж система оплати. Відвідувач в цьому варіанті має вибір із майже 100 фільмів.

Фільми на замовлення, пакет «Premium+». Ті ж умови, що й для пакету «Standard», але з більшою кількістю категорій. Відвідувач в цьому варіанті має вибір із більше ніж 100 фільмів.

Filmband Distributors Ltd. – це спільне підприємство, що належить Warner Bros. Entertainment UK та Columbia Pictures Corporation. Ним представлено ряд найпопулярніших фільмів Голівуда, Болівуда та незалежних телестудій, які транслюються вдома, в готелях, лікарнях та школах.
Доступ до фільмів через відривається 10-12 тижнів після показу в кінотеатрах. Більшість фільмів доступні в спеціальному вікні «нові фільми». Тобто ваш готель представляє відвідувачам їх особисту прем’єру. Filmbank прагне надавати доступ до фільмів відразу ж після їх доступності в країні на різних мовах та форматах.

Контакты

Мы поможем найти правильное решение для вашего бизнеса
+3 8 044 585-0-520
Присоединиться

Підписки на новини

Підпишіться на розсилку, щоб завжли бути в курсі новин